Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tisza pártosok miért gondolj...

A tisza pártosok miért gondolják, hogyha egy MP-nél sokkal értelmesebb Vona Gábor és talán még MZP is, nem tudta meggyőzni a bizonytalanokat és a fideszeseket, h rájuk szavazzanak, akkor majd MP megfogja?

Figyelt kérdés
Őszintén..Mit akartok ezzel a barommal? Hülyébb , mint a másik 2 együttvéve. Angoltudása Arató Gergely DK politikusével vetekszik. 😃😃😃 Brüsszelben élt x évig, de valószínűleg csak a kocsmákat látogatta ilyen angol tudással...😂 Ráadásul valamelyik nap előadta, hogy az EU pénzekért egy kis szuverenitásról is le kellene mondani. Egy országnak vagy van szuverenitása vagy nincs. Ez is eladná és kiszolgáltatná az országot, csak másnak, a globalista deep statenek...Aki ezeket nem látja, baromi nagy szekta tag lehet. Ez Orbánnál 6x rosszabb lenne. Pedig Orbán is egy gci.

okt. 19. 17:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
1. a tisza szektások kb ennyit tudnak,ha valami nem tetszik, személyeskedni 🤡😃
okt. 19. 19:15
 12/20 Alex Fly ***** válasza:
60%
Lehet, hogy Vona és MZP értelmesebb Magyarnál, ellenben ez utóbbinak többször akkora a szavazóbázisa. És a szavazásnál nem az értelem számít, hanem a szavazatok...
okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12. ez is csak a magyarokat minősíti, hogy egy ilyen nárcisztikus , értelmi fogyatékos MP-re leszavaznak..mondjuk ez orbanra is igaz. szóval a két tábor ugyanolyan sötét kb 🤡😃
okt. 19. 19:18
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ez előny is. MZP meg Vona messze értelmesebbek az átlag magyar választónál. Nem tudom hogy MP mennyivel "butább" náluk, mindenesetre a kommunikáció szintjén amit csinál az közelebb van a választók szintjéhez.
okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14%
Én is a Tiszára szavaztam az EP-n (korábban Fidesz), de a követező szavazáson visszatérek a Fideszhez, mert bár eleinte úgy tűnt, hogy MP tényleg végre egy változást hozó figura, mára kiderült, hogy egy pojáca... :( Úgyhogy inkább maradjon ami van.
okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15 nem veszites semmit ha tiszara szavazol, szavazz nyugodtan rajuk.
okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
23%

#15 vagyok. Nem fogok, mert ahogy telik az idő, MP egyre unszimpatikusabb… 😞

Pedig jó lenne váltás, de nem minden áron…

tegnapelőtt 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tudod jól, hogy ez nem így megy... ez csak marketing. Az emverek az erőhöz húznak. Mp-ről lepereg a fideszes propaganda,ez épp elég kb bármihez
tegnapelőtt 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#17 megértem…

(Btw antipatikus, nem unszimpatikus)

tegnapelőtt 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18: még kifejtve, csak hogy legyen példa: MZP ki lett csinálva egyetlen rosszul megfogalmazott mondata miatt. Vonánál meg a jobbik szavazókkal sikerült elhitetni, hogy allah mellett tett hitet. Tehát na, azért van különbség... mp-ról lepereg ha az exe rágalmazza, lepereg, ha ribikkel bulizik. Nagyon más a hangulat
tegnapelőtt 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!