Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Iványi Gábor alapitvanyanal...

Iványi Gábor alapitvanyanal tanuló diákok sorsáról meghurculasarol tudnak a fidesz szavazók? Ez belefér a keresztény demokrata kormányzásba?

Figyelt kérdés

Több száz speciális tanulási igényű gyereket egyik napról a másikra az iskola kezdés előtt iskola váltásra kényszeríteni.


Úgy hogy a többségük autista ami azt jelenti hogy nagyon nagy problémát okoz nekik a változás és ahová atraktak őket nem speciális iskolák .

Plusz rengeteg rosszindulatú hatósági zaklatás történt mert kritizálni meri a kormányt.


Bennem bicskanyitogató düh ébred ez a mocskos diktatúra ellen,különösen mert enis felnőtt autista vagyok.ez az intézményi elnyomás már átlépett egy határt szerintem Iványi Gábor esetén.



szept. 19. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
A jobbágyoknak minden belefér.
szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Régóta lehet tudni, hogy az adócsaló szektának befellegzett, ez nem egyik napról a másikra történt.
szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

A gond ott van, hogy ez nem az állam és nem a fidesz sara.

A szülők is pontosan úgy tudták, hogy gond van az iskola körül, ahogy Iványiék is, hiszen ez az ügy már évek óta folyik és a sokadik állomása volt csak ez a mostani. Lehet, hogy a végállomása.

Ugyanez már megtörtént januárban a Kisvárdai Tankerületben, ott is átadták inkább a tankerületnek fenntartásra az intézményeket.

[link]

Most pontosan ugyanezt felajánlotta a Budapesti Tankerület is, hogy átveszik az intézményeket, mert nem biztosított azok fenntartása Iványiék által.

"A Belügyminisztérium azt nyilatkozta, hogy kész átvenni a MET-től az intézményeket (ezt korábban a főváros is felajánlotta), ugyanis korábbi tartozásai miatt a MET inkasszót kapott a NAV-tól."

[link]

A szülők természetesen szerették volna ha a gyerekeik a megszokott iskolában tanulhatnak tovább, ez minden gyereknél fontos, nem csak az ilyen különleges nevelést igénylőknél. Azonban a bírósági döntés, az adótartozás az nem eldöntendő vagy szeretem-nem szeretem kérdése, az tény. A szülőknek Iványiékat kellene számon kérni, hogy miért is nem biztosították számukra az iskolát vagy szóltak korábban, hogy keressenek inkább másikat.

Ezt a történelemből is tudjuk, hogy az adókat mindig beszedi a kormány - minden országban - és bizony Al Capone-t is adócsalással tudták végül megfogni, nem az elkövetett gengszterségeivel.

Ez az ügy nem az iskolában dolgozó nevelőkről, pedagógusokról szól, hanem Iványiékról, akik megpróbáltak ügyeskedni és nem jött be nekik. Nem hiszem, hogy a náluk dolgozó pedagógusok annyira örülnek, hogy nem fizették utánuk a szükséges járulékokat.

szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
A fidesz már rég rájött, itt nincs társadalom, nincs összetartás, senkit nem érdekel senki, talán csak a nagyon közeli család. Kezdődött a rokkantak visszaminősítésével. Aminek tapsikolt a társadalom. Azóta, hol ennek, hol annak a rétegnek tesz alá és a többiek örülnek neki. Szerinted, az érintetteken kívül zavar bárkit is, hogy annak a pár száz gyereknek nincs hol tanulni? Értem én, hogy Orbán kiakarja nyírni Iványit, de a minimum az lett volna, hogy állam átveszi az intézményeket és nem a gyerekekkel szüleikkel bacik ki. Ezek merik magukat család, gyerekbarátnak nevezni? Nagyon undorító, gennyes rendszer van most. Itt senki és semmi nem számít, csak pénz és hatalom a jelenlegi kormányunknak.
szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes Iványiéknak több intézménye nem lett a Fidesz időszakban, de 2010 előtt nem hallottál ilyen pénzügyi gondokról, mert nem voltak - vajon miért?


Igen ez egyértelmű keresztényüldözés Fidesz részről. Iványi nem állt be az Orbánnyaló egyházak közé. Fel mer lépni a mérhetetlen minisztelnöki korrupció ellen.

Ezért nem kaphatja meg az országgyűléstől az egyházi státuszt, ami alapján nem járt annyi támogatás. Ezért nem tudja fenntartani a szegény sorsúakat segítő intézményeit.

Inkább nem fizette be a munkabérek közterheit csak hogy fizetést tudjon adni az ott dolgozóknak.


A többi csak fidesz propaganda mégpedig a legaljasabb...

szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mert ők alapvetően egy egyház voltak és 2010 előtt támogatást kaptak .

A fidesz kormány megvonta tőlük minden támogatást mert ellent mert mondani nekik.

Amúgy 150 millió Ft adosagrol lenne szó a Bp kormányhivatal 420 millióval tartozik ugyan így mégse problemaztak.

Rengeteg intézménynek vannak adósságai mégse lehetetlenítette el őket az állam.


Ebben az ügyben mutatkozik meg az igazi mélyen gonosz diktatórikus államunk.a többi ügyben úgy ahogy takargatja magát de itt most nagyon látszik hogy ezzek nem kereztenyek

szept. 19. 13:27
 7/12 A kérdező kommentje:

A másik dolog pedig hogy azért vitték oda a szülők a gyerekeket mert ott megkapták a szükséges speciális oktatást.

És ez szerintem nem jogszerű hogy elveszik tőlük a lehetőséget és beiratjak egy normál iskolába ahol nem veszik figyelembe hogy mások.


Én is normál iskolába jártam autistakent tudom hogy ez rengeteg zaklatással jár és folyamatos bantassal és lemorzsolódásal ami ki fog hatni az egész életükre.

De persze a gyerekek voltak az utolsók akik itt bárkit is érdekeltek volna

szept. 19. 13:47
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
A statuálás a lényeg. Hogy a többi egyház és intézmény lássa így jár aki nem hódol be és kritikával meri illetni őfőméltóságú kormányfőnket.
szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az a baj a fideszesek 90 % megint nem tud erről vagy ha tud is nagyon eltorzitva jutt hozzá az információ

.

Pedig ez nem párt politikai kérdés szimplan józan ésszel ha belegondolunk látjuk hogy ez a bánásmód nem normális beteg gyerekekkel ezt megcsinálni abszurd.

Tegnapig én se voltam tisztában az egész történettel meg hogy ki is ez az Iványi Gábor nincs elege tájékoztatva a nép meg ellenzéki oldalon se ..


Ez az ember arra tette fel az eletett hogy segítsen másoknak már a Kádár rendszer meghurcolta és most Orbánék is ez nem normális egy 21 sz országban

szept. 19. 14:20
 10/12 A kérdező kommentje:

4# amúgy én is így lattom itt Magyarországon mindenkit csak az érdekel hogy O jól járjon.

Egy megtört gerincu szolga lelku nép lettünt és újra és újra elbukunk mert nem értjük meg hogy a szabadságnak ára van!!

szept. 19. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!