Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire legyünk büszkék mi...

Mire legyünk büszkék mi magyarok? semmire?

Figyelt kérdés

Sziasztok! mai nap elgondolkoztam hogy mire legyünk büszkék mi magyarok? szerintem nincs igazán mire... infláció hatalmas az M1 és Tények színvonala pedig addig süllyedt hogy Magyar Péter pénisze a téma... a magyar gazdaság olyan szintre süllyedt hogy a románok is nevetnek rajtunk hogy még őkis lehagytak minket gazdaságilag és azon is nevetnek hogy mi az EB-n nem jutottunk tovább ők pedig igen és ezt koronázzuk meg azzal hogy az orbán rezsim van hatalmon 14 éve...



Gondolom felmerül benned "hát de a történelmünk" és arra legyünk büszkék hogy a hunok lemészárolták európát majd utána törökök, osztrákok, nácik és végül oroszok gyarmata lettünk? a forradalmainkat leverték nevetve és a történelmi személyeink egy része nem is igen magyar, Petőfi Sándor szülei nem magyarok hanem szlovák és szerb volt! Liszt Ferenc pedig nem is tudott magyarul...


Gondolom felmerül benned most a kultúra de mi is olyan nagy szám a miénkben? a németeknek, olaszoknak és mindenkinek van kultúrája ami elég egyedi! például a japán kultúra is egyedi ezzel szemben a magyar...



Szóval a kérdésem, mire legyünk büszkék mi magyarok? lehetünk egyáltalán bármire is?



tegnap 12:47
A kérdező szavazást indított:
Semmire! most hogy leírtad bennem is felmerül ez a kérdés...
Van mire büszkének lennünk! le is írom azonnal neked!
16 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"Petőfi Sándor szülei nem magyarok hanem szlovák és szerb volt! Liszt Ferenc pedig nem is tudott magyarul..."


Szerintem semmi jelentősége. A Kárpát-medence mindig is soknemzetiségű volt. Az a magyar, aki magyarnak vallja magát és ezért az országért tesz, alkot. Szerintem mindketten kimerítik ezt.

tegnap 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
Ma 1 millióval több ember dolgozik, mint 2010-ben.
tegnap 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat tanultam, a betegségem ellenére is tudok dolgozni. Erre bőven lehetek büszke.
tegnap 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

ma 12:52



Igen nyugaton mert innen menekül mindenki el...

tegnap 12:53
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

"például a japán kultúra is egyedi ezzel szemben a magyar..."


Japán nagyon sokáig teljesen el volt szigetelve a nyugattól, mind kultúrájuk mind a génállományuk sem keveredett más népekkel, ne hasonlítsuk ehhez a régióhoz.

tegnap 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

ma 12:52


Jobbulást kívánok de erre nem az ország hanem TE lehetsz büszke! amit tettél arra lehetsz büszke nem arra hogy magyarnak születtél

tegnap 12:54
 7/22 A kérdező kommentje:

ma 12:53


Jó akkor ott a francia vagy a német, kínai, thaiföld, mindegyik elég egyedi

tegnap 12:55
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
7. Szerintem semmivel sem egyedibbek, mint mi. Csak külső szemmel tűnnek egzotikusabbnak. Ha idejön egy külföldi, ő is rengeteg sajátos magyar vonást fel fog fedezni.
tegnap 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%
Óbánra!
tegnap 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

ma 12:57


Ebben van valami de a magyar kultúrára legyünk csak büszkék? ennyi jutott nekünk amire büszkék lehetünk?

tegnap 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!