Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tiszások! Szájert szívesen...

Tiszások! Szájert szívesen látnátok a pártban?

Figyelt kérdés
Megfogalmazódott bennem egy kérdés, ha a volt fideszes Magyar Péter messiás akkor mások is csatlakozhatnak? Szájer elvégre 1 drogos meleg bulin volt amit ti szerettek mert a drogok közel állnak a baloldalhoz (legalizálni akarjátok a kannabiszt és más drogokat sem igazán ítéltek el) a melegek mellett meg nagyban kiálltok, Szájer meg ugye meleg arról nem beszélve hogy ránézésre akár zsidó is lehetne mert a haja és arcszerkezete... szóval egy "elnyomott kisebbség" is lehetne aki már ígyis meleg, szerintem nálatok elképesztően népszerű lenne Szájer! szóval szívesen látnátok?

okt. 19. 07:22
A kérdező szavazást indított:
Igen! ő és Magyar Péter brutális kombó lenne😎
Nem! nem bocsátunk meg neki, a megbocsátást CSAK Magyar Péter messiásunk érdemli meg!💙
Csak akkor látjuk szívesen ha részt vesz a következő prideon és legalizálni akarja a drogokat🏳️‍🌈
Nem tudok dönteni mert nincsenek önálló gondolataim, majd a telex meg 444 megírja mit gondoljak!🤓
5 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Remélem a kérdés senkinek sem sértő, megpróbáltam kicsit jópofán fogalmazni így kora reggel szóval senki ne sértődjön meg! a kérdés röviden komolyan hogy Szájer Józsefet szívesen látnátok-e a tisza pártban?
okt. 19. 07:23
 2/12 Fsms ***** válasza:
76%
Megint egy moszkovita fideszes propaganda kérdés.
okt. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2


A kérdés komoly de a gyengébbek kedvéért az első kommentben leírtam a kérdést röviden tömören:

"a kérdés röviden komolyan hogy Szájer Józsefet szívesen látnátok-e a tisza pártban?"


Miért nem lehet erre válaszolni? csak nem a logikai hiba miatt? :3

okt. 19. 07:31
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagyok Tiszás, nem szavazó vagyok, de inkább a TISZA, mint a DK vagy az állampárt.



Megmondta a Peti, hogy nem kérnek ex Fideszeskomcsi bohócokból, gondolom egy bukott Fidestálibból még úgyse

okt. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4


"nem kérnek ex Fideszeskomcsi bohócokból,"


Akkor Magyar Péter mit keres ott? ő nem volt 13-14 évig fideszes?

okt. 19. 07:42
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

“ ő nem volt 13-14 évig fideszes?”


Sz Katika mit keres nálatok vezetői poziba? A vamzereket úgy tudom nem szeretitek, vagy ez csak akkor van ha titeket teregetnek ki?


Am Peti volt párttag? Nem csak NERes volt?

okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

A kérdés kiírása előtt belegondoltál abba, hogy Szájer Jóska írta azt az alkotmányt amit ki kellene dobni? Mekkora öngól lenne már ezt a tagot felvenni a renszerváltásról álmodó Tisza pártba...

Ekkora hülyeséget még én sme nézek ki belőlük.

okt. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Molyember ***** válasza:
81%

Természetesen nem. Nincs bocsánat senkinek.

Magyar kiugrott, és amíg szemben áll a Fidesszel, addig támogatom. Nem örülök neki, hogy egy volt NER-es az egyetlen lehetőség, de már az előző szavazásnál is sokan elmondták: akár az ördögre is szavaznának, csak takarodjon már a Fidesz. Valahogy így vagyok én is.

okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, ez a messiásozás kegyetlen szánalmas!
okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Tudod kérdező, ha meg bírtad volna állni, hogy ne az orbánista lózungokkal tömd tele a kérdésedet, akkor még akár komolyan is vennélek.

Így viszont nem csak a lóláb, de az egész ló is kilóg hogy honnan jöttél és mi a célod az álkérdéseddel.

okt. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!