Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMBTQ WOKE agymenés + szólássz...

LMBTQ WOKE agymenés + szólásszabadság?

Figyelt kérdés

Ott még nem tartok hogy robbanok de már rettentően bosszant.


Tudni kell rólam hogy alapvetően nincs bajom senkivel aki nem bánt azaz az pontosan az a tipus vagyok hogy az első ütést/provokációt mindig más kezdi de utána robbanok.


Ez most nem fizikai de sokkal inkább verbális támadás mert akárhova nézek ezt látom úgy még erőltetve is van.


Addig a pontig nincs bajom velük ameddig 2 srác kézenfogva megy pl de ha még csókolóznak nyilván nem a legforgalmasabb helyen egymás szájába bújva de ez heteróknál is bosszantó pl ha már egy szintet átlépnek


Viszont ami zavar hogy köteleznek hogy fogadjam el... ha meg ezt nem akarom és véleményt mondok akkor én vagyok bannolva filterezve leszolva.


Esküszöm nem volt semmi bajom velük de amióta ez van olyan szintű gyűlölet van bennem azért mert ocsmány mód még erőltetik is és dicsérik.


Minden féle mentális betegség van már mindenre ragasztunk valamit , egy ovodába nem tudod beiratni a gyereket mert A-ZS ig mindenre van egy SNI kód az már egy bizonyos fokú mentális zavar betegség namost ez teljesen ugyan az.


én lesz.rom ezt a politikát hogy család az család felöllem nevelhet 2 férfi is egy örökbefogadott gyereket sőt 1000x jobb élete lesz ott mint egy nevelőothonba vagy sok "normális"családnál de ne legyen már úgy elkönyvelve hogy ez is normális és köteles vagy elfogadni mert ha nem akkor te vagy a sz.r...



2022 óta nem tudok egy rohadt sorozatot végignézni hogy kötelező jelleggel nem tesznek bele 2-3 férfit akik a liftbe agyonnemdugják egymást.


Kisfiam nagycsoportos de a homokoskishercegről is van már könyv náluk és bocsi de ez nem normális. A szimpla semlegességem a témában átment egyenesen abba hogy ha látok egy ilyen párt akkor fogom és köpök egyet úgy hogy szerencsétlenek lehet hogy tök jó emberek de ezek a degenerált prideos tangás kifestet dragqueenek elérték bennem ezt.


Isten ments hogy mentsek bárkit is de ha nekem nekrofiliám lenne (még nincs) rosszabb esetben más és azokat igen csak büntetni szokták de majd ha 1x lesz nem fogok kimenni az utcára egy biológiaórás csonvázzal vagy rosszabb esetben mással és felvonulgatok mert nekem ilyen "zavarom" van és bűszke vagyok rá szóval vonulgatok.


aug. 30. 12:43
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
43%
#40 Nem mer kimenni, nehogymán DegEnErÁltnAk nézzék. XD
aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
18%

39-40-es, értem az érveidet. De továbbra is azt gondolom, az értelmes társadalmi párbeszédben figyelemmel kell lennünk egymás érzékenységére. És nemcsak a melegekére!


Ne haragudj, de lehet másnak eltérő véleménye bármivel kapcsolatban - tehát ezzel kapcsolatban is.


Én Nádasdy Ádámmal szimpatizálok, aki egyszer azt találta mondani: „Én nem vagyok LMBTQ, csak egyszerű b.uzi vagyok.” :)))


Az egész LMBTQ-branddel az a baj, hogy mélyen bele van kódolva egyfajta kritikátlan Nyugat-majmolás.


Elfogadom, aki ezt követi, de szerintem mi inkább a magunk társadalmi szerződését kellene kidolgozzuk a mi meleg honfitársainkkal, akikkel egy nemzet vagyunk, akkor is, ha ők egy kicsit mások mint mi. Az egész LMBTQ-brandet átitatja valamiféle kritikátlan amerikanizmus, ami szerintem sokak számára antipatikus. Ugyanúgy mint a Halloween-őrület (én azt se szeretem).


Másrészt a koncepcióval sem értek egyet - és az általam ismert melegek sem, egyébként.


Amikor lassan már "LMBTQ-szubkultúráról" beszélgetünk, számomra visszatetsző.


Miért kellene az embereknek szexuális alapon szerveződni? Szebb korokban értékek, eszmék, elvek, hitek mentén szerveződtek össze az emberek, nem az alapján, hogy ki hova dugja be a micsodáját...

aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
26%
#42 Azért én mondjuk egy nemi erőszaktevőnek a véleményére se lennék túl érzékeny. Az is csak egy vélemény végeredményben, és lényegtelen hogy törvénytelen, nem ezért nem vitatkozunk ilyenen, hanem mert a társadalom tovább lépett ezen. Szerintem a b.zizáson is ideje lenne továbblépni, ahogyan a testi fogyatékosokat sem diszkrimináljuk, gùnyolódunk rajtuk, nevezzük nyomoréknak és mondjuk hogy menjenek a négy fal közé (fun fact: a 2. Világháború előtt az USAban sok testi fogyatékosnak tilos volt az utcára mennie mert az egészséges embereket zavarták. Ez törvényes volt. Ott is ugye milyen jó volt az egészséges emberekre tekintettel lenni és ilyen alapon diszkriminálni a harmadfokú égési sérülteket és a kéz-, lábnélküli embereket.)
aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
16%
43. Az USA minden volt történelme során, csak nem toleráns. De akkor miért onnan jön ez az egész?
aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
63%

42:

Az nem érzékenység, amikor valaki degeneráltnak, betegnek nevezi az embereket, hanem gyűlölködés. Semmi hasonló szintűt nem tudsz mutatni az lmbtq mozgalmak részéről, hogy így sértegetnék a homofóbokat.


Van párbeszéd, de még egyszer mondom nem lehet a társadalmat csendben meggyőzni, az már megbukott korábbam. Ugyanakkor az általad kritizált módszer nyugaton működik, csak egy hangos kisebbség gyűlölködik úgy mint a kérdező, velük nincs értelme érzékenykedni, mert nem is lehet, akkor meg inkább vérszemet kapnak. De egy generáció, és kihal ez a réteg.


Egyébként Nádasdy Ádám ezt a Prideon mondta a Kossuth téren, ahol én is ott voltam. Ahol teljesen kulturált emberek voltak 99.99%-ban. Persze azt a embert fotózza a média, aki extrémen öltözködött. Szerinted meg kérdező szerint ezzel a rendezvénnyel van baj, ez hasonló kategória csak más előjellel, mint mikor üldözték a melegeket.


Az emberek pedig pont amiatt kezdtek szexualitás alapjàn szerveződni, mert ezek a kisebbségek ki voltak taszítva. Ezért voltak az USA-ban is melegbárok, meleg szórakozónegyedek, eleinte illegálisan, majd félig legálisan. Ahogy egyre elfogadóbb a társadalom, egyre kevésbé van ennek jelentősége, egyre vegyesebbek a társasâgok, mint írtam, mi is nagyrészt heterók mentünk ki egy nagyobb társasággal, csak egy-kë meleg volt köztünk. A Pride meg mára hagyomány. Ahogy mondjuk a nőnap. Csak itthon még az an, hogy a kormány konkrétan uszít a meleg állampolgárok ellen, de hidd el, 30 év múlva itt sem ez lesz, mert még egyerősen populista kormánynak sem éri majd meg, mert nem lesznek rá tömegek vevők a melegek elleni gyűlölködésre, illúzióim persze nincsenek, lesz majd valami más ellenségkép.


A másik része, hogy azokban a "szebb korokban" fű alá voltak rejtve a dolgok, nem csak a melegek, pl. uri körökben a hetero házasságok is szervezettek voltak, aztán fű alatt kú.rtak félre. Csak a látszat ami megvolt...

aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

"hát nekem nincs bajom a melegekkel, de ne kötelezzenek, hogy szeressem a melegeket, mert már megygyűlöltem őket, és ha ezt az mindenkinek orrba-szájba mondom, akkor még én vagyok elkönyvelve melegellenesnek, pedig, neveljenek együtt gyereket..." :D


Ennél nagyobb kamut nem tudtál volna írni? :D


Szerintem jó dolog, hogy alapvetően nincs bajod a melegekkel, ha ez igaz. Szuper.


Senki nem kényszerít téged arra, hogy szeressed őket. Tényleg senki. Annyit várnak el, hogyha nem szimpatikus, akkor fogd be a szád.

Ez tudod alapvető illemszabály. Azzal egyenértékű, hogy bunkóság leszólni mások kinézetét, ízlését, hogy undorító. Nem tetszik? Akkor nem figyelsz rá, hanem csendben továbbmegy az ember. De nem minősítget, mert biztos, neked is megvannak a magad dolgaid, amik másnak nem szimpatikusak, és nem szeretnéd, ha az egész társadalom azt tolná a szemedbe folyton, hogy milyen undorító vagy miatta.

szept. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!