Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMBTQ WOKE agymenés + szólássz...

LMBTQ WOKE agymenés + szólásszabadság?

Figyelt kérdés

Ott még nem tartok hogy robbanok de már rettentően bosszant.


Tudni kell rólam hogy alapvetően nincs bajom senkivel aki nem bánt azaz az pontosan az a tipus vagyok hogy az első ütést/provokációt mindig más kezdi de utána robbanok.


Ez most nem fizikai de sokkal inkább verbális támadás mert akárhova nézek ezt látom úgy még erőltetve is van.


Addig a pontig nincs bajom velük ameddig 2 srác kézenfogva megy pl de ha még csókolóznak nyilván nem a legforgalmasabb helyen egymás szájába bújva de ez heteróknál is bosszantó pl ha már egy szintet átlépnek


Viszont ami zavar hogy köteleznek hogy fogadjam el... ha meg ezt nem akarom és véleményt mondok akkor én vagyok bannolva filterezve leszolva.


Esküszöm nem volt semmi bajom velük de amióta ez van olyan szintű gyűlölet van bennem azért mert ocsmány mód még erőltetik is és dicsérik.


Minden féle mentális betegség van már mindenre ragasztunk valamit , egy ovodába nem tudod beiratni a gyereket mert A-ZS ig mindenre van egy SNI kód az már egy bizonyos fokú mentális zavar betegség namost ez teljesen ugyan az.


én lesz.rom ezt a politikát hogy család az család felöllem nevelhet 2 férfi is egy örökbefogadott gyereket sőt 1000x jobb élete lesz ott mint egy nevelőothonba vagy sok "normális"családnál de ne legyen már úgy elkönyvelve hogy ez is normális és köteles vagy elfogadni mert ha nem akkor te vagy a sz.r...



2022 óta nem tudok egy rohadt sorozatot végignézni hogy kötelező jelleggel nem tesznek bele 2-3 férfit akik a liftbe agyonnemdugják egymást.


Kisfiam nagycsoportos de a homokoskishercegről is van már könyv náluk és bocsi de ez nem normális. A szimpla semlegességem a témában átment egyenesen abba hogy ha látok egy ilyen párt akkor fogom és köpök egyet úgy hogy szerencsétlenek lehet hogy tök jó emberek de ezek a degenerált prideos tangás kifestet dragqueenek elérték bennem ezt.


Isten ments hogy mentsek bárkit is de ha nekem nekrofiliám lenne (még nincs) rosszabb esetben más és azokat igen csak büntetni szokták de majd ha 1x lesz nem fogok kimenni az utcára egy biológiaórás csonvázzal vagy rosszabb esetben mással és felvonulgatok mert nekem ilyen "zavarom" van és bűszke vagyok rá szóval vonulgatok.


aug. 30. 12:43
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
32%

28:

Ezek civil mozgalmak. És nem ők eröltetnek rá dolgokat kérdezőre, hanem kérdező tiltaná be a rendezvényeiket. Ő szeretné, hogy ne lehessen hallani róluk. Aztán hisztizik, hogy korlátozzák az ő szólasszabadságát, közben meg épp ő az aki mások szólásszabadságát és gyülekezési szabadságát korlátozná.


A magyar lakosság jogai ugyanúgy fontos Erdélyben mint a melegek jogai. Arra is vannak szervezetek, ott is vannak akik kampányt folytatnak. A román nacionalisták ugyanúgy betiltogatnák az ilyet, mint ahogy a homofóbok is a meleg felvonulásokat. De egyiknek sincs igaza, mindkettő más szabadságát korlátozná. A másik oldalon meg az álmártírkodás van, ilyenek mint hogy OP-t zavarják az affektáló hangú férfiak. Bocs, de nem egyenrangú probléma, hogy a jóízlését zavarják más emberek, meg hogy ő betiltaná a rendezvényüket.

aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
75%
Ettől a kérdéstől 2 centit süllyedt a Tisza vízállása.
aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
53%

Még ehhez:

"A kérdezőt az LMBTQ-propaganda jelensége zavarja elsősorban, nem a valódi, hús-vér melegek magánélete."


Az ott felvonulók ugyanúgy hús-vér emberek. Mint ahogy a meleg haverom, akivel kimentünk, aki vidéken tanárként dolgozott akkoriban, és ha eljut az iskolájába, hogy ott van a rendezvényen, akkor kirúgták volna és kiközösítik. Ami OP szerint rendben van, és nem kellene ellene tiltakozni. De még sorolhatnám mennyi hátrányos megkülönböztetés éri őket, amikkel szemben sokan tiltakoznak. De szetintetek ne vonulgassanak, mert nincs semmi látnivaló. Csak szólok, amikor még nem vonulgattak, a mostaninál is rosszabb volt a helyzetük. Soha nem volt ez a 4 fal között korszak, hogy szabadon lehettek, csak ne vonulgassanak, valójában akkor még simán bűncselekményként üldözték őket. Ahogy pl. briteknél kicsinálták Turingot.

aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%
Ennél sokkal jobban kéne nyomatni az LMBTQ-t. Ovodába kizárolag LMBTQ pedagogusokat engednék dolgozni.
aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
75%

"nem fogok kimenni az utcára egy biológiaórás csonvázzal vagy rosszabb esetben mással és felvonulgatok mert nekem ilyen "zavarom" van"


Én utcán csak parfümárusokkal meg cigikéregetőkkel szoktam találkozni. Hol találkozol te ezekkel a jelenségekkel?

aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
67%

31 és 33: Figyelj engem nem kell győzködj, engem nem zavar a Pride, le is írtam a kérdezőnek is, hogy nem értek vele ebben egyet. A közszemérem-sértést kell betiltani, nem a Pride-ot! Se meleg, se heteró ne vonaglodjon tangában közterületen és kész. De gyülekezni természetesen alkotmányos joga! És tüntetni is, bármiért!


Az viszont egy létező jelenség, hogy egy amerikai film lassan kötelező 30%-a egy elmaradhatatlan homoerotikus szerelmi szál (miközben a lakosságnak ott is csak 6-8%-a meleg, de ezt kell nézni, mert most ez a divat).


Ez a jelenség sokakat hergel és valójában szítja a homofóbiát, világszerte!


Ezeknek az embereknek, akiket ez zavar, igenis türelemmel el kell magyarázni, hogy a jelenségről nem a magyarországi meleg honfitársai tehetnek, és nem kellene rajtuk leverni, amit Amerikában mások túltolnak.


Szerintem az értelmes, empatikus párbeszédet nem helyettesíti a világon SEMMI.


És azt kell mondjam, ne haragudj, hogy ez a mostani beszélgetés is engem igazol, nem pedig téged!


Te csak hergelted pl. a kérdezőt is. Az én érvelésem hatására viszont azt írta, hogy megpróbál a magyarországi melegekkel szemben toleránsabb lenni, mert elismeri, hogy nem ők tehetnek az amerikai Woke-mozgalom túlkapásairól...


Ha empatikusan, higgadtan, türelmesen beszélgetünk, többre jutunk, mint ha csak kiosztjuk egymást és szajkózzuk a saját párhuzamos "igazságainkat", süketek párbeszédét folytatva!


A höbörgés és a magas lóról való kioktatás még nem tett soha toleránsabbá egy társadalmat. Az értelmes, higgadt, empatikus párbeszéd igen!

aug. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Ahogy a 36 os nagyon jól megírta meg ha teljesen nem is értek egyet vele de nyilván nekem sincs igazán csak mert idióta vagyok néha :) ezt fel is fogom de az tény hogy ahogy mondtam is nagyon béke tűrő ember vagyok ameddig nem látok közvetett vagy közvetlen dolgok ami felhergel és a tangás wisperton és tesoi azok ma ezek után ez hergelés a pride meg a jelenlegi formában is hergelés mert a jó ízlésem túl van. A kommentek nagyon nagy százaléka is kiszinezi a mondandómat és ilyenkor a bekerülő emberből lesz az aki a budos k any..ba fog elrakni ha az utcán meglátlak és ha sok ilyen degenerált lesz még akkor elhihetitek hogy nagyon sok homofób ember lesz és az senkinek sem lesz jó .



És meg ezek után is nyíltan kimondom : borzasztóan sajnálom azokat akik ezt úgy akarják megélni hogy másokat nem hergelnek vele és korrekt normális emberek akik szerint is kicsit már át estünk a határokon. Mondok is egy példát : Osváth Zsolt Zseniális figura és minimálisan sem hergel senkit hanem szimplán megéli ami és érdekes módon a minimális 1biteseken kívül mindenki szereti is.



Ha valaki ki akarja élni magát lehet foglalni Privat helyeket és a büdös életbe senki nem fogja őket zavarni de az nem a belváros kellős közepe hogy melltartós szoros dragqueeneket meg tangás konditermeseket nezegessenek az emberek sem élőben sem neten mert ezek után a média is ezt tolja napokig

aug. 30. 16:04
 38/46 anonim ***** válasza:
58%

#12


Az, hogy mi betegség, azt az orvostudomány határozza meg.


Lényegében teljes életet lehet élni, vele, nem árt vele senkinek.


Ha így nézzük a heteroszexualitás betegség, mert ha minden dugásból gyerek lenne, akkor annyian lennénk, hogy, megennénk egymást.

A heteroszexualitás is csak törvények közé szorítva működik egészségesen, lásd, ha valaki gyereket csinál gyerektartást kell fizetnie, pedig a természet szerint a hímnek részt sem kellene vennie az utódgondozásban sem.


Szóval ahhoz, hogy élhető világ legyen, ahhoz törvények közé szorítanak mindenkit.

A heteroszexuálist is.


Az, hogy az oviban van meleg királyfi, az azért van, hogy ha felnő a gyerek már ne legyen homofób, megértse, hogy, van ilyen, és, hogy nem minden ember heteroszexuális.


És bizony nem is kell mindenkinek szaporodnia, mert az egy káosz lenne, ellenben amit fogyasztunk azt valakinem meg kell termelnie, és ha mindenki csak a dugással lenne elfoglalva éhenhalnánk.

aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
60%

26:

Ha csak a Netflixes sorozatokat nézem, még ott is alul vannak reprezentálva a melegek, csak az a kevéw tűnik fel azoknak, akik triggerelődnek.


Ami a közszeméremsértést illeti, egymelegfelvonuláson kevesebb közszeméremsértő embert fogsz látni 1000-ből, mint egy random utcán. Akkor miért azt fontos megemléiteni a Pride kapcsán?


Ami pedig a hergelést illeti, mikor kuss volt a melegekkel kapcsolatban, akkor az emberek 99%-ának homofób véleménye volt róluk, a szüleim generációjában liberálisnak számító embereknél is. Még apám is szidta őket, pedig nyugis, nyitott embernek számított, és mellesleg ma már nem mond ilyeneket. Ma már nyugaton 90% elfogadja a melegeket, ami jelentős részben pont annak köszönhető, hogy tüntettek, felvonultak, megjelentek a médiában. Már itt is elfogadja az emberek fele, és simán több lenne ha nem lenne a kormány homofób propagandája, akkor talán 80-90% is lenne. Az, hogy van egy hangos kisebbseg nyugaton, akik hangosan lmbtq lobbit kiáltva gyűlölködnek, nem jelenti azt, hogy csak ez a réteg miatt csendesebbnek kellene lennie a meleg mozgalmaknak. Valójában ez a réteg előtte is homofób volty mikor csend volt, most is az, csak most hangosabbak. Kérdezőt nem fogom meggyőzni, te sem fogod, attól hogy előadja a jófiút, hogy neki nem a melegekkel van baja, csak a lobbival, még nem változott a véleménye, holnap ugyanúgy degeneráltnak,betegnek nevezi őket. De nem is baj, a következő generációban már kevesebb ilyen gyűlölködő lesz.

aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
60%

37:

A Pride-on vonulók 99.99%-a teljesen normális utcai ruhában vonul. Egyszer gyere ki, nincs benne semmi rossz. Laza felvonulás, ennyi.

aug. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!