Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMBTQ WOKE agymenés + szólássz...

LMBTQ WOKE agymenés + szólásszabadság?

Figyelt kérdés

Ott még nem tartok hogy robbanok de már rettentően bosszant.


Tudni kell rólam hogy alapvetően nincs bajom senkivel aki nem bánt azaz az pontosan az a tipus vagyok hogy az első ütést/provokációt mindig más kezdi de utána robbanok.


Ez most nem fizikai de sokkal inkább verbális támadás mert akárhova nézek ezt látom úgy még erőltetve is van.


Addig a pontig nincs bajom velük ameddig 2 srác kézenfogva megy pl de ha még csókolóznak nyilván nem a legforgalmasabb helyen egymás szájába bújva de ez heteróknál is bosszantó pl ha már egy szintet átlépnek


Viszont ami zavar hogy köteleznek hogy fogadjam el... ha meg ezt nem akarom és véleményt mondok akkor én vagyok bannolva filterezve leszolva.


Esküszöm nem volt semmi bajom velük de amióta ez van olyan szintű gyűlölet van bennem azért mert ocsmány mód még erőltetik is és dicsérik.


Minden féle mentális betegség van már mindenre ragasztunk valamit , egy ovodába nem tudod beiratni a gyereket mert A-ZS ig mindenre van egy SNI kód az már egy bizonyos fokú mentális zavar betegség namost ez teljesen ugyan az.


én lesz.rom ezt a politikát hogy család az család felöllem nevelhet 2 férfi is egy örökbefogadott gyereket sőt 1000x jobb élete lesz ott mint egy nevelőothonba vagy sok "normális"családnál de ne legyen már úgy elkönyvelve hogy ez is normális és köteles vagy elfogadni mert ha nem akkor te vagy a sz.r...



2022 óta nem tudok egy rohadt sorozatot végignézni hogy kötelező jelleggel nem tesznek bele 2-3 férfit akik a liftbe agyonnemdugják egymást.


Kisfiam nagycsoportos de a homokoskishercegről is van már könyv náluk és bocsi de ez nem normális. A szimpla semlegességem a témában átment egyenesen abba hogy ha látok egy ilyen párt akkor fogom és köpök egyet úgy hogy szerencsétlenek lehet hogy tök jó emberek de ezek a degenerált prideos tangás kifestet dragqueenek elérték bennem ezt.


Isten ments hogy mentsek bárkit is de ha nekem nekrofiliám lenne (még nincs) rosszabb esetben más és azokat igen csak büntetni szokták de majd ha 1x lesz nem fogok kimenni az utcára egy biológiaórás csonvázzal vagy rosszabb esetben mással és felvonulgatok mert nekem ilyen "zavarom" van és bűszke vagyok rá szóval vonulgatok.


aug. 30. 12:43
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
#7 Jó, hát a kormány megtett mindent, ott a feljelentés lehetősége, ha te ezzel nem élsz, az a te bajod. Nyilván meleg témájú könyvek továbbra is lesznek.
aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

Jejj engedd már el ezt a fo..atékosságot ember :D "Te tekinted őket betegnek, míg a pazichológia és orvostudomány nem."


Ha a saját nemedhez vonzódsz az minden csak nem normális ha én meg a 10 évesekhez vonzódok az meg büntetendő miközben amúgy egy degenerált beteg állat vagyok de nem tehetek róla így születtem és amúgy meg tényleg így van max ha van egy kis eszed akkor sosem mondod.


Mentálisbeteg ez is az is csak az egyik elfogadott a másik meg üldözött.


Engem az zavar hogy rá erőltetik az emberre ezt az "elfogadást" ja meg a jó kur.a anyja vonulgasson

aug. 30. 13:16
 13/46 anonim ***** válasza:
88%
#12 Nagyon rá vagy pörögve erre a témára. Nem kell Pridera járnod, sem elfogadnod őket. Nyugodtan tarthatod őket degenerált beteg állatoknak. Nem értem mi a problémád. Az hogy ezèrt páran homofóbnak tartanak az meg az ő lelkiismereti és szólásszabadságuk.
aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

Nagyon régóta a tagja vagyok a GYk nak de ez volt az első kérdésem ebben a témában és vszeg nem elsz több ilyenem szóval ja nagyon kiadom itt magamból ezt de inkább itt mint hogy pofán vágjak egy wisperton-t az utcán nem?


Bár a lakosságnak csak szívességet tennék ezzel szerintem.

aug. 30. 13:27
 15/46 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, kérdező, szerintem sokmindenben igazad van, csak egy alapvető dolgot nem veszel észre: az LMBTQ-mantra kb 30%-át tolja az LMBTQ, a 70%-át meg a FIDESZ és a jobboldal.


Tényleg nem lehet már egy napot eltölteni anélkül, hogy az "LMBTQ" ne legyen téma valahol - csakhogy az esetek kétharmadában a kétharmad politikai szócsövein ömlik a pofádba folyton, hogy "woke-woke-woke", "LMBTQ-LMBTQ-LMBTQ"...


És ki szívja meg? Azok a normális melegek, akikről te is írsz. Akikről te is azt írod: "szerencsétlenek lehet hogy tök jó emberek". Mégis azt kell látniuk, hogy te köpsz egyet, ha meglátod őket...


Kellene végre egy NORMALITÁSI MOZGALOM. Össze kellene állni egy kritikus tömeggé a NORMÁLIS heteróknak és melegeknek és azt mondani: elég!


Sok meleg ismerősöm van, még nagyon közeli rokonom is. Hidd el, a többségük semmire sem vágyik jobban, mint hogy végre ne ők legyenek a téma (se a parlamentben, se a homofób törvényszövegekben, se a kormányinfókon, egyszerűen hagyják békén őket élni).


A magyarországi melegek nem tehetnek az amerikai túlkapásokról (Amerikában a heterók is ugyanolyan őrültek, a nagy szólásszabadságban minden véglet elfajult).


Te amikor Magyarországon melegekkel találkozol, tartozol a saját emberségednek és lelkiismeretednek annyival, hogy ne rajtuk verd le az amerikai draq queenekkel és a Netflix műsorpolitikájával szembeni ellenérzéseidet - mert NEM ŐK IRÁNYÍTJÁK A NETFLIXET, sem Hollywoodot, de még az amerikai Demokrata Pártot sem!


Szerintem tartozunk egymásnak annyival, hogy az EMBERT lássuk egymásban, aki előttünk áll, nem valami buta általánosítást bosszuljunk meg rajta!


É

aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

15/


Kicsit begőzölt az agyam de te nagyon korrektül leírtad és maximálisan egyet tudok érteni veled.


viszont a pride (ami nemk fidesz hanem global) azt úgy ahogy van ki kellene írtani mint felvonulás, én sem vonulgatok fel boxerbe és nyomom a BFF-et csajjal és így vonulgatunk a városon hogy " nézd köcs.g ez a normális és büszke vagyok rá"

aug. 30. 13:32
 17/46 anonim ***** válasza:
93%

Én annyit tudok tanácsolni neked, kérdező: ne idegeskedj annyit egy másik földrész távoli országának problémáin és filmiparán. Nézz más filmeket, kattanj át más témákra.


Ha pedig szembejön veled egy MAGYARORSZÁGI meleg pár, akkor ne az amerikai filmipar megtestesítőiként tekints rájuk, hanem magyar emberekként, akik csak a SAJÁT TETTEIKÉRT felelősek, az amerikai melegek túlkapásaikért nem!


A magyarországi melegeknek annyi befolyásuk van a Grace klinika producereire mint nekem a Trónok harcára...


Semmi okod a saját honfitársaidon leverni távoli földrészek lakóinak a tetteit, még akkor sem, ha történetesen melegek. Ugyanannyi közük és felelősségük van a magyarországi LMBTQ embereknek az amerikai Woke-mozgalom túlkapásaiban mint amennyi a magyarországi heteróknak az amerikai heterók hülyeségeiben. SEMMI!


Az embert nézd, aki előtted áll - ne az amerikai konzumidiotizmus éppen aktuális divathullámaival foglalkozz és ne ülj fel a magyarországi kormánypropaganda hullámvasútjára sem! Az EMBER a fontos!


Ha kicsit lekattanna mindenki erről a témáról, a melegek is, a heterók is boldogabbak lennének. Csak sajnos a politika meglátta benne a lehetőséget a szavazatszerzésre...

aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
62%

12:

"Ha a saját nemedhez vonzódsz az minden csak nem normális ha én meg a 10 évesekhez vonzódok az meg büntetendő miközben amúgy egy degenerált beteg állat vagyok de nem tehetek róla így születtem és amúgy meg tényleg így van max ha van egy kis eszed akkor sosem mondod."


Az egyiket két felnőtt ember kölcsönös beleegyezéssel csinálja.


Egyébként az sem büntetendő, ha 10 évesekhez vonzódsz, amennyiben nem jár ez tettekkel. Ha tettekkel jár, akkor nem azért büntetik, mert milyen lelked van, hanem a gyerekek védelmében. De ez fel sem merül kettő azonos nemű felnőtt kapcsolatánál.


És nem, a homoszexualitás nem betegség az orvostudomány és pszichológia konszenzusos álláspontja alapján, de te fotelszakértőként biztos jobban tudod. De ne add már elő a mártírt, hogy ha olyanról mondasz sarkos véleményt, amihez nem értesz, ezért kreténnek néznek.


Hol erőltetik rád? Te akarod másokra ráerőltetni, hogy ők ne hirdethessék az elfogadást.

aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
68%

16:

Ha betiltanád a pride-ot, akkor ne gyere már azzal, hogy a te szólásszabadságodat korlátozzák. Akkor mond ki, hogy homofób vagy és el akarod kussoltatni a melegeket, mert valójában ezt csinálod. Veled ellentétben a másik oldal nem akarja megmondani, hogy mit szabad.

aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

jogos igyekszem lehiggadni :) és ez megy is de ahogy mondtam van pár dolog ami mindig előjön és az felhúz.


Az egyik az hogya gyerekemnek ne mutogasson senki ilyet mert kibelezem a másik meg ameddig vonulgatások vannak addig meg elküldöm az anyjába az ilyet. :)


Mocskosul fidesz ellenes vagyok de azért 1-2 dolgoban igazuk van



1 éve jöttem haza angiából 3 évig voltam kint és ami ottmegy köszi de idehaza az nem kell. Ott már ott tartanak hogy ha te egy labdának hiszed magad akkor úgy anyakönyveznek mert a nemiidentitásod egy tárgy. És ebben nem túloz a fidesz sem ... :) elég sokat dolgoztam kint és tény hogy nem volt rossz de ez valami brutális ami kint van

aug. 30. 13:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!