Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMBTQ WOKE agymenés + szólássz...

LMBTQ WOKE agymenés + szólásszabadság?

Figyelt kérdés

Ott még nem tartok hogy robbanok de már rettentően bosszant.


Tudni kell rólam hogy alapvetően nincs bajom senkivel aki nem bánt azaz az pontosan az a tipus vagyok hogy az első ütést/provokációt mindig más kezdi de utána robbanok.


Ez most nem fizikai de sokkal inkább verbális támadás mert akárhova nézek ezt látom úgy még erőltetve is van.


Addig a pontig nincs bajom velük ameddig 2 srác kézenfogva megy pl de ha még csókolóznak nyilván nem a legforgalmasabb helyen egymás szájába bújva de ez heteróknál is bosszantó pl ha már egy szintet átlépnek


Viszont ami zavar hogy köteleznek hogy fogadjam el... ha meg ezt nem akarom és véleményt mondok akkor én vagyok bannolva filterezve leszolva.


Esküszöm nem volt semmi bajom velük de amióta ez van olyan szintű gyűlölet van bennem azért mert ocsmány mód még erőltetik is és dicsérik.


Minden féle mentális betegség van már mindenre ragasztunk valamit , egy ovodába nem tudod beiratni a gyereket mert A-ZS ig mindenre van egy SNI kód az már egy bizonyos fokú mentális zavar betegség namost ez teljesen ugyan az.


én lesz.rom ezt a politikát hogy család az család felöllem nevelhet 2 férfi is egy örökbefogadott gyereket sőt 1000x jobb élete lesz ott mint egy nevelőothonba vagy sok "normális"családnál de ne legyen már úgy elkönyvelve hogy ez is normális és köteles vagy elfogadni mert ha nem akkor te vagy a sz.r...



2022 óta nem tudok egy rohadt sorozatot végignézni hogy kötelező jelleggel nem tesznek bele 2-3 férfit akik a liftbe agyonnemdugják egymást.


Kisfiam nagycsoportos de a homokoskishercegről is van már könyv náluk és bocsi de ez nem normális. A szimpla semlegességem a témában átment egyenesen abba hogy ha látok egy ilyen párt akkor fogom és köpök egyet úgy hogy szerencsétlenek lehet hogy tök jó emberek de ezek a degenerált prideos tangás kifestet dragqueenek elérték bennem ezt.


Isten ments hogy mentsek bárkit is de ha nekem nekrofiliám lenne (még nincs) rosszabb esetben más és azokat igen csak büntetni szokták de majd ha 1x lesz nem fogok kimenni az utcára egy biológiaórás csonvázzal vagy rosszabb esetben mással és felvonulgatok mert nekem ilyen "zavarom" van és bűszke vagyok rá szóval vonulgatok.


aug. 30. 12:43
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
87%

16-os, a Prideról nekem kicsit más a véleményem, kérdező, de én se megyek oda nézegetni. Egyszerűen nem érdekel.


Azt gondolom róla, hogy ha a polgártársaim egy jelentős tömegének fontos, akkor joga van lefoglalni egy területet és élni a gyülekezési jogával, évente egyszer.


De a melegek elsöprő többsége soha nem járt Pride-on, nem is LMBTQ-mozgalmár. Ezt hidd el, mert így van.


A pucérkodást, közszeméremsértést meg kell büntetni, ha megtörténik, akár meleg, akár heteró követi el. Egy heteró pasi péniszére éppoly kevéssé vagyok kíváncsi mint egy homokoséra.


De ha felöltözik normális ruhába, felőlem vonuljon fel akármilyen közterületen. Ennyi.


A pride-ot nem betiltani kell, hanem 1. akinek nem tetszik, kerülje el és 2. a közszeméremsértést szigorúan le kell korlátozni és a rendőrség azért van, hogy érvényesítse a jogszabályokat.


Ha pucérkodik, nincs helye közterületen. Ha normálisan felöltözik, akkor neki is joga van évente egyszer felvonulni, mint bárkinek. Ez alkotmányos alapjog.

aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

18!


Hát menj már a -.-ba :D


Ez mi?


Biológiai nem


A nemi szervek, a kromoszómák, hormonok, testszőrzet és egyebek alapján ez lehet férfi vagy nő.


Ciszneműség


Ez a kifejezés olyan személyt ír le, akinek nemi identitása megegyezik a születéskor kijelölt nemével. Vagyis, ha egy orvos a nemi szerv alapján meghatározza a nemet, amikor a baba megszületik és azt mondja: "Ez egy lány" és ez a személy igazodik a neméhez, akkor ez azt jelenti, hogy cisznemű.


Transznemű


A transzneműek olyan emberek, akiknek nemi identitása nem egyezik meg a születésükkor meghatározott nemükkel. Nő és férfi is lehet transz, ezért az általános transznemű megnevezés helyett érdemesebb a transz férfi vagy transz nő kifejezést használnunk.


Cishet


A "Cishet" olyan emberekre vonatkozik, akiknek nemi identitása és biológia neme egybeesik (cisznemű) és akik szexuálisan vonzódnak az ellenkező nemhez. Röviden, érthetően: egy vaginával született egyén, aki nőként azonosítja magát és romantikus kapcsolatban van férfiakkal, Cishet.


Nembináris


A nembináris kifejezés olyan személyt ír le, aki nem egyértelműen vagy kizárólag férfiként vagy nőként azonosítja magát. Vagy érezhetik mindkét nemi jellemzőket, vagy úgy érzik, hogy mindkettőtől különböznek. Sokszor a nembináris szót használjuk gyűjtőfogalomként különböző embercsoportokra, amelyek nem azonosítják magukat férfinak vagy nőnek.


Interszexuális


Interszex az a személy, aki a biológiai nemi jellemzők (ivarszervek, hormonok, kromoszómák) valamilyen kombinációjával vagy bizonyos, egyik biológiai nemhez nem illeszkedő nemi variációval születik. Ez az emberi anatómia természetes változata és nem szabad rossznak tekinteni. Mik lehetnek ezek a módosult anatómiai jellemzők? Például az átlagosnál nagyobb csikló, az átlagosnál kisebb pénisz vagy a zár hüvely.


Genderqueer


A genderqueer emberek nem tudnak azonosulni sem nőnek, sem férfinak, se ezen neme kombinációjaként. Sokszor felcserélik a nembináris szóval. A genderqueer viszont gyakran olyan személy, amelyet harmadik nemként is kezelnek. Például az USA-ban hivatalos nyomtatványokon kiválasztható ez a változat is a "Nem" kérdésre adott válaszként.


Genderfluid


Csakúgy, mint ahogy a szexuális irányultságukban, a nemükben is rugalmasak a Genderfluid emberek. Ők azok, akik szívesebben fejezik ki a férfiasságukat vagy nőiességüket is és ezt akár napról napra is változtathatják. Genderfluid nem csak szuperfiatalon vagy százévesen lesz az ember. Életünk bármely szakaszában előfordulhat.


Eltérő


Angolul "Gender Nonconforming". Az "eltérő" itt arra utal, amikor valaki nem felel meg a kulturális nemi normáknak. Ez lehet akár olyan apróság is, mint, hogy egy férfi, körömlakkot visel. Ez a nemi hovatartozásának nem megfelelőnek tekinthető, mivel társadalmunkban jellemzően a nők viselnek körömlakkot.


Genderexpanzív


A genderexpanzív azt jelenti, hogy az illető nemi identitása nem illik bele a hagyományos férfi-női kategóriákba, túlmutat rajtuk. Erre korábban az előző pontban említett "Eltérő" kifejezést használták, de a genderexpanzív kifejezés sokkal kedveltebbé vált, mert a "Gender Nonconforming" vagyis az "Eltérő" jelző, olyan kifejezés volt, amely mintha azt sugallaná, hogy ezekkel az emberekkel "valami baj van", mert nem felelnek meg a társadalmi normáknak.


Agender


Aki agender, nem azonosul semmilyen nemmel. Nem érzi magát férfinak vagy nőnek. Ugyanúgy kérheti, hogy szólítsuk őt hölgynek vagy úrnak, de lehet, hogy egyikhez sem ragaszkodik, teljesen semleges.


Gendervoid


A gendervoid egy olyan kifejezés, amely kifejezetten a nemi identitás hiányára utal. Ezek az emberek gyakran tapasztalják úgy, hogy nem tudják átérezni a nemüket.


Amennyiben biztosra akarsz menni a megfelelő kifejezés használatát illetően a helyi LMBTQ közösségi tanácsadói segítéségét is kérheted, illetve hasznos lehet minden esetben őszintén és nyíltan beszélni és tiszteletben tartani, ha egy ember kijelenti, hogy melyik gender katagóriába tartozik. (Ha egyeáltalán be akarja sorolni magát bárhova.)



Ember ez pontosan ugyan olyan mentális betegség mint bármi más amit a szakirodalmad elfogad.


Ezt pár éve még ott is betegségnek titulálták de mostanra levették onnan aztán majd újra visszakerül mert valamelyik okos kitalálja hogy mégis az.



plutó egy bolygó volt most meg visszasorolták mert valakinek olyanja volt.



ne félj és törődj bele azért mert most mindenki szivárvány és rózsaszin ez attól még egy betegség és öcsém bármennyire is fáj ez nem lesz máshogy még akkor sem ha épp most azt az időt éljük hogy feldughatod a szék lábát magadnak a nyílt utcán büntetlenül mert te egy asztalnak hiszed épp magad

aug. 30. 13:49
 23/46 anonim ***** válasza:
85%

21:

Egyszer voptam pride-on heteroszexuális férfiként, és egyetlen pucér embert nem láttam. Félpucérok csak a szélsőjobbos tüntető kopaszok között akadtak. A legdurvább amit láttam, két csaj voltaky az egyik valami kutya jelmezben volt, a másik pórázon vezette.

aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
78%

20. A gyerekeknek valóban nem kell ezt a képébe tolni, de ez törvénybe is ütközik. Ha ilyet tapasztalsz, feljelentést tehetsz és kész.


Az már más kérdés, hogy a gyerekek közt is vannak eltérő hajlamúak, és sajnos rájuk nem gondol senki!


A gyermekvédelminek hazudott törvény fő problémája, hogy megtiltja a pedagógusnak még azt is, hogy szóbahozza a jelenséget, elismerje a létezését.


Na mostmár, ha én tudom, hogy az osztályomban Pistike meleg és még szekálják is érte, és még a homofób szüleinek sem meri bevallani - akkor MIT CSINÁLJAK, mint pedagógus????


Feldolgozhatom egy osztályfőnöki órán az osztállyal, hogy gyerekek, Pistike LÉTEZIK és ilyen, nem tehet róla, ne bullyngoljátok, vagy azt kell mondanom, hogy:


"Pistike szívem, te nem is létezel!"


????


Mégegyszer mondom, kellene egy NORMALITÁSI MOZGALOM!


Mert jelenleg az egyik véglet, hogy beszéljünk reggeltől estig a melegről, akik a társadalom 4-6%-át teszik ki. A másik véglet viszont az, hogy tegyünk úgy, mintha ők nem léteznének, kussoljuk el a témát és tiltsuk ki az iskolából az erről való beszédet is!


És a homoszexuális hajlamú gyerekkel, kamasszal mi lesz? Ő kihez fordulhat? Vagy ő nem is számít, nem is ember? Nem ugyanolyan gyermek mint a többi, a másságával együtt?


Az itt a baj, hogy mindkét oldal átlendült a ló valamelyik oldalára, csak épp a nyeregben nem ül senki!


A normalitás ott kezdődne, ha nem LMBTQ propagandát vagy ellenpropagandát folytatna mindenki, hanem megtanulnánk a jelenséget a HELYÉN KEZELNI.


És igenis megbeszélni az iskolában is: gyerekek van a társadalomnak 6-8%-a, aki más mint a többi. Matematikai alapon köztetek is van valszeg egy vagy kettő, itt, most, az osztályban.


Tanuljátok meg elfogadni őket, ennyi az egész. Fontosabb az, amiben hasonlítotok mint az, amiben különböztök!

aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
69%

22:

Valamikor a 70-es években került le a betegségek listájáról. Csak ugye egykor a balkezességet is betegségnek tekintették, meg sok mást. A tudomány fejlődött, de nyilván te a kanapéról az élet iskolájában végezve jobban tudod.


A Plútóval meg az volt a gond, hogy valahol meg kellett húzni a határt, miután több hasonló kisbolygót találtak, amelyből egy nagyobb is a Plútónál. Konkrétan a Plútó kisebb mint a mi Holdunk. De ez csak besorolás, nincs jelentősége abból a szempontból, hogy milyen tulajdonságokkal bírónak tekintjük ezeket az égitesteket.


De ha betegség lenne, akkor sincs semmi beleszólásod abba, hogy más ember hogy él.

aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
74%

Azt nem értem ebben a melegek betegek ezért ne vonuljanak érvelésben, hogy akkor ugyanilyen logika alapján a kerekesszékesek se vonuljanak fel mondjuk azért hogy legyen könnyített feljáró a pesti aluljárókban mert BETEGEK! DEGENERÁLTAK!


És? Attól még emberek és lehet igazuk.

aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

igazt tudok adni neked 24 mert ha az én fiam lenne az aki "beteg" attól még ugyan úgy szeretném és biztos nem esne nekem jól ha ezt csinálják vele és mivel az én fiam ovis így még nem is tudthatom ezt de attól még fogyatékos sem vagyok hogy ezt úgy állítsam be hogy normális mert nem az akkor sem ha a gyerekem. Az elfogadás viszont rendben van addig ameddig nem szaladgálsz és afektálsz mint ez a kajdicsaba meg a hozzá hasonlóak mert ettől kapok én hányingert és a homofóbiám előjön.


ja meg attól hogy normálisan titulálunk valamit ami egyáltalán nem.

Nem véletlenül mondják az emberek hogy "eléggé beteg világban élünk" és ebben ez a része is nagyon benne van

aug. 30. 14:02
 28/46 anonim ***** válasza:
41%

25-ös: "De ha betegség lenne, akkor sincs semmi beleszólásod abba, hogy más ember hogy él."


Teljesen igazad van, csak a kérdező nem erről beszélt. Azért válik süketek párbeszédévé minden eszmecsere az LMBTQ témában, mert nem is egymásnak válaszolunk.


A kérdező nem akart beleszólni abba, hogy más ember hogy él - ezt te adod az ő szájába.


A kérdezőt az LMBTQ-propaganda jelensége zavarja elsősorban, nem a valódi, hús-vér melegek magánélete.


Erről lehet értelmes vitát folytatni!


Engem abszolút, de minimálisan sem zavarnak a melegek, rokonságomban is van. Ettől függetlenül őszintén igazat tudok adni azoknak is, akik sokallják a téma túltolását.


Én erdélyi magyarként születtem. Romániában véletlenül a magyarok aránya (6%) nagyjából megegyezik a melegek arányával az összlakosságon belül (kb. 6%).


Jogos a kérdés: vajon egy 6%-os kisebbséggel miért foglalkoznak annyit - míg egy másik 6%-os kisebbséget agyonhallgatnak?


Egy marginális jelenség miért van ennyire túlmediatizálva?


Ennek a túltolása átfordulhat és kontraproduktívvá válhat: a többség ellenszenvét váltja ki és a tolerancia helyett intoleranciát eredményezhet.


Erről nagyonis lehet értelmesen beszélgetni, indulatok nélkül!

aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
81%

" ameddig nem szaladgálsz és afektálsz"


1. Mindenkinek joga van ahhoz, hogy affektáljon, nagyon sok férfi eygszerűen femininebb, magasabb a hangja, többet gesztikulál, stb. Az hogy te ezt nem bírod ki az a te szegénységi bizonyítványod, ez tényleg az a szint, mint amikor valakit a hajszíne miatt b.zerálsz. 18 éves kor fölött már inkább gáz, arra utal hogy az illető teljesen szűklátókörű és egocentrikus.


2. A heterók is affektálhatnak. Nem kell hozzá melegnek lenni. :D

aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

"Nem véletlenül mondják az emberek hogy "eléggé beteg világban élünk""


Ez pont olyan, mint a "régen minden jobb volt"/"ezek a mai fiatalok" mentalitás. Ősidők óta jelen van, ez egy egyszerű pszichológiai jelenség. Már Arisztotelész is amiatt panaszkodott, hogy a fiatalabb generációk "puhányabbak." És ez azóta is elterjedt szerte a világon. Láthatóan nem a materiális körülmények okozzák ezt, hiszen akkor nem lenne jelen 3000 éve ez a mentalitás.

aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!