Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMBTQ WOKE agymenés + szólássz...

LMBTQ WOKE agymenés + szólásszabadság?

Figyelt kérdés

Ott még nem tartok hogy robbanok de már rettentően bosszant.


Tudni kell rólam hogy alapvetően nincs bajom senkivel aki nem bánt azaz az pontosan az a tipus vagyok hogy az első ütést/provokációt mindig más kezdi de utána robbanok.


Ez most nem fizikai de sokkal inkább verbális támadás mert akárhova nézek ezt látom úgy még erőltetve is van.


Addig a pontig nincs bajom velük ameddig 2 srác kézenfogva megy pl de ha még csókolóznak nyilván nem a legforgalmasabb helyen egymás szájába bújva de ez heteróknál is bosszantó pl ha már egy szintet átlépnek


Viszont ami zavar hogy köteleznek hogy fogadjam el... ha meg ezt nem akarom és véleményt mondok akkor én vagyok bannolva filterezve leszolva.


Esküszöm nem volt semmi bajom velük de amióta ez van olyan szintű gyűlölet van bennem azért mert ocsmány mód még erőltetik is és dicsérik.


Minden féle mentális betegség van már mindenre ragasztunk valamit , egy ovodába nem tudod beiratni a gyereket mert A-ZS ig mindenre van egy SNI kód az már egy bizonyos fokú mentális zavar betegség namost ez teljesen ugyan az.


én lesz.rom ezt a politikát hogy család az család felöllem nevelhet 2 férfi is egy örökbefogadott gyereket sőt 1000x jobb élete lesz ott mint egy nevelőothonba vagy sok "normális"családnál de ne legyen már úgy elkönyvelve hogy ez is normális és köteles vagy elfogadni mert ha nem akkor te vagy a sz.r...



2022 óta nem tudok egy rohadt sorozatot végignézni hogy kötelező jelleggel nem tesznek bele 2-3 férfit akik a liftbe agyonnemdugják egymást.


Kisfiam nagycsoportos de a homokoskishercegről is van már könyv náluk és bocsi de ez nem normális. A szimpla semlegességem a témában átment egyenesen abba hogy ha látok egy ilyen párt akkor fogom és köpök egyet úgy hogy szerencsétlenek lehet hogy tök jó emberek de ezek a degenerált prideos tangás kifestet dragqueenek elérték bennem ezt.


Isten ments hogy mentsek bárkit is de ha nekem nekrofiliám lenne (még nincs) rosszabb esetben más és azokat igen csak büntetni szokták de majd ha 1x lesz nem fogok kimenni az utcára egy biológiaórás csonvázzal vagy rosszabb esetben mással és felvonulgatok mert nekem ilyen "zavarom" van és bűszke vagyok rá szóval vonulgatok.


aug. 30. 12:43
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%
xD
aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
77%
Egy jéghideg mit kérsz?
aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
64%

"2022 óta nem tudok egy rohadt sorozatot végignézni hogy kötelező jelleggel nem tesznek bele 2-3 férfit akik a liftbe agyonnemdugják egymást."


Mondasz ilyen sorikat? Èn pont ezeket nem találom meg.

aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
73%

"Kisfiam nagycsoportos de a homokoskishercegről is van már könyv náluk és bocsi de ez nem normális."


Mi az òvoda neve? Feljelentheted ôket. Hisz emiatt hoztàk a homofóbtörvényt.

aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
84%
Én is addig toleráltam a jobboldalt amíg nem akarták lenyomni az értékrendjüket a torkomon. 2010 óta nem tudom ùgy megnézni egy youtube videót hogy ne jönne szembe velem valami jobber agyhalott propaganda. Én már lassan leköpném őket, pedig amúgy nem lenne bajom velük.
aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

3/


tessék jó szórakozást hozzá: [link]


Barátnőm nagyon nagy graceklinika rajongó de a 14. évadtól delehet hogy a 16 tököjm se tudja már zabálják egymást itt is ott is. Tudom mert nekem panaszkodik én meg elküldöm az anyjába az ilyenekkel

aug. 30. 12:58
 7/46 A kérdező kommentje:

4/


Ez egy speciális ovoda és azért nem írom ki a nevét mert az ovónők nagyon aranyosak és megkapja a fiam a fejlesztést viszont már annak kell örülni hogy nem bántják szóval ezt lenyeltem a dolgott. Amúgy egyik összevonáson történt amikor másik csoportba tették mert kevés volt a gyerek és és az egyik szülő szóvátette. Nem tudom ki tette bele de lett belőle balhé

aug. 30. 13:02
 8/46 anonim ***** válasza:
65%

Először is nem ők, hanem te akarod megmondani hogy éljenek, és téged zavar, hogy miket mondanak. Te akarod őket korlátozni a szólásszabadságukban, nem ők téged. Te tekinted őket betegnek, míg a pazichológia és orvostudomány nem.


Téged zavar, hogy meleg szereplők lehetnek a filmekben (messze ninxsenek lakosság arányosan reprezentálva ma sem), tenem szeretnéd hogy legyenek.


Akkor mégis milyen alapon adod elő a mártírt, hogy korlátozzák a szólásszabadságodat?

aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
64%

Irigyellek, hogy ez a legnagyobb bajod.

Magad se tudod mi bajod, totál ellentmondásos vagy!

aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
79%
#6 De ezek full meleg témájú filmek, már az előzetesükből kiderül, minek nézel ilyet, ha téged taszít? Nem zsákbamacska. :D
aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!