Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz nyer mi lesz a...

Ha a Fidesz nyer mi lesz a melegekkel?

Figyelt kérdés
Remélem ez a tragédia nem ismétlődik meg

2022. jan. 5. 16:32
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/219 anonim ***** válasza:
11%
Ti nem tudjátok felfogni, hogy a normális emberek szemében undorító amit csináltok.
2022. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/219 anonim ***** válasza:
83%

Ki határozza meg, hogy mi számít normálisnak?


Ahogy mondtam, ez egyidős az emberiséggel és az állatvilágban is számos példa van rá.


Akkor ki és mire alapozva határozza meg, hogy mi számít normálisnak?

2022. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/219 anonim ***** válasza:
14%
A bűnözés is egyidős az emberiséggel. Mégsem normális.
2022. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/219 A kérdező kommentje:

Normális ember vagyok a társadalom szerint.

Nem ítélkezem senki felett, melegek felett pláne nem. Mást szeretnek, és akkor mivan?

Tehetnek róla? Nem.

Vannak olyanok is akik annyira titokban tartják, annyira a 4 fal között nyomják, azok helyébe nem nagyon lennék.

Vannak akik kézen fogva járkálnak, vagy megölelik egymást utcán.


Sajnos vannak olyan heterók is mint itt valamelyik, akik alázza normálatlan korcsoknak nevezi a melegeket.

Van olyan heteró, aki veri a melegeket.

Van olyan heteró, aki melegeket erőszakolnak, mert melegek.

Van olyan heteró, aki kirekeszti a melegeket a társadalomból.


Általában ezek a heterók is LMBTQ személyek, csak erősen titkolják. Nos akkor mégis a két csoport között ki is a nem normális? A gyűlölködő homofób vagy a meleg? Lehet van melegből is provokátor, de az szerintem csak a fidesz/MHM médiumokban.

2022. jan. 6. 22:16
 85/219 anonim ***** válasza:
94%

Én sok mindent gondolhatok undorítonak melegként, pl kamaszként fürdővárosomban kifejezetten utáltam, ha egy öreg hájas vendég-vadász atléta nélkül rövid gatyába várta a vendégeket, hogy lecsapjon rájuk, ennek ellenére mégse hánytam.


Akkor utáltam a régi családi házunk melletti szomszédunkat, mert cefrézett, ivott, és krákogott, meg úgy hallgatta a rádiót, hogy a feje fölött, meg míg nem volt kerités a két telek között, átment a szomszéd képviselőhöz trécselni a mi kertünkön át.


Akkor bántalmazta a nejét, akit aztán úgy összevert, hogy agyvérzéssel kórházbak került, emlékszem arra a napra, és a felnőtt fiúk semmit nem tett az ellen, hogy papa bántalmazta a rózsika nénit...


Akkor a homofób lengyel nagynéném gyakran úgy pukizott az utcán, hogy aztán ránk nézett csúnyán a bátyáimra és rám...


Plusz beszélhetnék arról, hogy bár az én szüleim házassága 31 év után amiatt ért véget, mert az apámat agyvérzés elvitte, de mások sorra váltak el környezetemben, meg most is hallom a 3 bátyámtól, hogy van olyan, hogy neje vagy élettársa van valakinek és gyermeke is van már és párhuzamos kapcsolatot tartanak fel.


Ja meg pár éve a házon kívülben volt, hogy egy Erdélyből jött ex-Magyar Gárda tag apa hogyan molesztálta a saját lányát, akit aztán teherbe ejtett és abortuszra kényszerített, a vérfertőzés miatt... igazán meghitt a családon belüli szexuális élet...

2022. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/219 anonim ***** válasza:
0%
A Retekklub műsorai nem számítanak, mivel a vezetője LMBTQSTB Tag.
2022. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/219 anonim ***** válasza:
94%
És az véleményem se számít, vagy a heteró bátyáim által el mondottak se számítanak, hogy ki hogyan csalja meg a párját, feleséggel és közös gyerekkel... ja és gondolom a sok bántalmazott nő történetét se fogadod el, pl az egyiknek akit bántalmazott a férje, aztán láthatásnál mert a felesége válás után volt annyira jószívű, hogy megengedte, hogy az ő felügyelete alatt találkozhasson a volt férje a fiával, és a férfi kérdezte, hogy már nincsenek együtt a gyermeke édesanyjával, és mondta a nő, hogy nincsenek, és erre kisétált a körgangos ház erkélyére és ledobta a gyereket, majd ő is utána ugrott... ez olyan hogy is mondjam, meghitt tök normális heteró kapcsolat... ja nem....
2022. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/219 anonim ***** válasza:
0%
Attól hogy vannak nálad is bolondabbak, még nem lettél normális.
2022. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/219 anonim ***** válasza:
100%
Végül is lehet tényleg egy incel vagy 86-os, aki haverokkal beül kocsmába 40 évesen szídja a nőket, eléggé szexista módon, aztán néha elmegy foci meccsre és kiordítod magad és közben élsz a mama-hotelben, meg rakod a tippmixeket a lottozóban, meg van egy kis unalmas munkád, az alacsony iskolai végzettséggel, és amit a kormány tálcán kínál az én általam befizetett Magyar adóforintjaimból befolyt összegből készült ellenem irányúló gyűlölet propagandát meg becumizod, akárcsak 2015-ben a magyarok többsége megette büfögve a menekültekkel való riogatást..
2022. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/219 A kérdező kommentje:
88 személyeskedő hangnemből vegyél vissza, mit szidod mások családját te nyomorék?
2022. jan. 6. 22:34
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!