Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz nyer mi lesz a...

Ha a Fidesz nyer mi lesz a melegekkel?

Figyelt kérdés
Remélem ez a tragédia nem ismétlődik meg

2022. jan. 5. 16:32
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/219 anonim ***** válasza:
23%

"A "Google a te barátod" - találsz rá bőven bizonyítékot, ahogy korábban a "Toroczkai melegek elleni kirohanásai"....


Én kerestem, nem találom, linket kaphatok?

2022. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/219 anonim ***** válasza:
61%
Kitartóan keress és találni fogsz.
2022. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/219 anonim ***** válasza:
41%

"Utolsó tarts bűnbánatot, amíg nem késő"


Tartson az egyház! Van miért..

2022. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/219 anonim ***** válasza:
94%

Bár nem kizárólag a korábban felvetett témához tartozik, de mindenkinek ajánlom, hogy olvassa el:

[link]

2022. jan. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/219 anonim ***** válasza:
41%

"Akkor mi értelme "felvállalni"? Nem sokkal jobban teszik, ha a hálószobájukban tartják a magánéletüket?"


Nem. Ők is emberek. Ugyanannyi joggal, mint másnak. Ha neked nem tetszenek, az ne az ő problémájuk legyen!

2022. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/219 anonim ***** válasza:
7%

"Nem sokkal jobban teszik, ha a hálószobájukban tartják a magánéletüket?"

Nem. Ők is emberek. Ugyanannyi joggal, mint másnak."

Nem a jogaikat kérdőjelezem meg. Hanem azt kérdezem, hogy biztosan jobban teszik-e, ha mindent megtesznek, amihez joguk van. Szerintem nem. És ez ugyanúgy vonatkozik a nem melegekre is.

2022. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/219 anonim ***** válasza:
91%

"Kitartóan keress és találni fogsz."


Én tényleg kerestem, de nem találtam ilyent. Olyan van ahol kólát burogat és elmondja hogy egy üdítőital gyártónak nem az a feladata hogy politizáljon. Ha akkora baj van akkor talán megmutathatnád. Én nem a f@aszerődbe akarlak bevinni, de ha ennyire nyomatékosan állítod hogy valami van ami szerintem nincsen akkor mutasd.

2022. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/219 anonim ***** válasza:
41%

"Nem a jogaikat kérdőjelezem meg. Hanem azt kérdezem, hogy biztosan jobban teszik-e, ha mindent megtesznek, amihez joguk van. Szerintem nem. És ez ugyanúgy vonatkozik a nem melegekre is."


Ha ez mindenkire vonatkozik, miért van mégis kettős mérce, miért nincs elfogadás? Nézz körül! Szerinted egyenlőség van? A homofób társadalomnak a meleg kisebbség megakadt a torkán és lenyelni nem akarja, kiköpni meg nem tudja.


Nem hiszem, hogy a melegek ki akarnák maxolni a jogaikat. Annyi viszont megillet őket is, mint a heteroszexuálisokat. Ha mi mehetünk barátnővel, feleséggel, baráttal, férjjel (kinek mi) kézen fogva az utcán, tőlük ezt ki és milyen alapon venné el?

2022. jan. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/219 anonim ***** válasza:
97%

"Ha mi mehetünk barátnővel, feleséggel, baráttal, férjjel (kinek mi) kézen fogva az utcán, tőlük ezt ki és milyen alapon venné el?"


Ezt itt meg lehet csinálni. Senki nem fog bántani. Nem Oroszországban vagy.

2022. jan. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/219 anonim ***** válasza:
41%

"Ezt itt meg lehet csinálni. Senki nem fog bántani. Nem Oroszországban vagy."


Megcsinálni meg lehet, cserébe megjegyzéseket kapsz, ha peched van, ettől komolyabb inzultus is ér. Nem ok nélkül gyakori melegeknél az öngyilkosság, vagy annak kísérlete, gondolata. Nem ok nélküli sokuk részéről a titkolózás, a megjátszott kettős élet.



Elég csak az itteni hozzászólásokat végignézni. Még itt is jelen van a homofóbia

2022. jan. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!