Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz nyer mi lesz a...

Ha a Fidesz nyer mi lesz a melegekkel?

Figyelt kérdés
Remélem ez a tragédia nem ismétlődik meg

2022. jan. 5. 16:32
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/219 anonim ***** válasza:

#150

Egyébként nagyon sok muzulmán használja ezt ki. Azt hazudja, hogy ő homoszexuális és emiatt üldözik otthon, így nem toloncolható ki. Egyébként igazad van.

2022. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/219 anonim ***** válasza:
14%

Van egyfajta szkepticizmus az emberekben azt illetően hogy tényleg annak e a leg rosszabb aki a leg hangosabban sír. Nem igaz hogy Magyarországon kiváltképpen homoszexuálisokat bántalmaznak bármennyivel is előkelőbb helyen mint pl nőket, hajléktalanokat, gyerekeket, kövér embereket. Innentől kezdve ez egy hiszti. És mesterséges bűntudatkeltés a többségi társadalomban. Ettől nem vagytok szimpatikusak nem attól hogy melegek vagytok. Én pl simán fel vennék dolgozni meleget, de ha állandóan az lenne a napirendi téma hogy milyen rossz a melegeknek és folyamat azt keresné mi a szaron tud megsértődni vagy a jelenlétében azt kellene éreznem hogy mekkora szardarab vagyok amiért nem viselem eléggé a szívemen a melegek sorsát akkor kirúgnám.


Az a probléma hogy a melegek nem akarnak olyanok lenni mint bárki más azon kívül hogy melyik kapura játszik.


Ti itt legyártjátok azt a meleg prototípus embert akit önhibáján kívül a társadalom kivet magából és folyamatos atrocitás ér. Holott ez már csak abból a tenybol kifolyólag sem lehet igaz hogy a nemi identitásukon kívül pontosan ugyan olyan emberek mint én vagy bárki más. Pont annyira gyarlók vagy szentek vagy hétköznapiak. Pontosan ugyanez a véleményem minden, elmondásuk szerint szar életű kisebbségről. Amíg nem organikusan AZ erőszakot és A szegénységet akarjuk megszuntetni hanem mindenki óbégat hogy azért rossz nekem mert cigány vagyok, meleg vagyok, zsidó vagyok, határon túli magyar vagyok, nyugdíjas vagyok, tanár vagyok addig a helyzet konzerválódni fog.


Épp mire mindenki elfelejtené hogy a melegeket utálni kell akkor majd jön egy búza aki újra kezdi a hisztit és ujjal mutogat másokra a szár élete miatt onnantól megint napirenden van.

2022. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/219 A kérdező kommentje:

Én azt tapasztalom, hogy valóban helyfüggő mekkora a homofóbia.

Én Szombathelyen élek, látok itt többször is szivárványos embereket kézen fogva, avagy szivárványos táska, nem szól érte semmit. Halál komolyan mondom, hogy szerintem itt sokkal elfogadóbbak, mert rengeteg embert ismerek az országból. Itt Vas megyében a rokonságomnak, munkatársaimnak, barátaimnak az a véleménye, hogy semmi baj nincs velük, elfogadják. (Utóbbi mértéke nem mindenkinek ugyanannyi, nyilván van itt is homofób barátom de az 1-2)

Ja és mivel mindennap látok vagy 500 embert a munkám miatt, mert buszsofőr vagyok...

Észak-Magyaroszágról is ismerek embereket, ők utálják őket. El sem fogadják.

Budapesten szerintem mindennapos ez, ahányszor fent vagyok látok meleg párokat a metrón.


Magyarországon a homofóbia igenis helyfüggő. Nézzetek ra egy magyar boldogságtérképre, később GDP-re.

Aki nem veszi észre, hogy ebben az országban Kelet és Nyugat-Magyaro. között hatalmas különbség van az alszik. Az ember nem elfogadó az újabb dolgok iránt, ha szegény, műveletlen és lelkileg is alul van.

2022. jan. 8. 10:37
 154/219 anonim ***** válasza:

"Magyarországon a homofóbia igenis helyfüggő. Nézzetek ra egy magyar boldogságtérképre, később GDP-re."


Igen-igen. Kapizsgálod, ezt magyarázom. De nem csak a homofóbia hanem minden más is. Pl Nők vagy családon belüli erőszak, uzsorázás, prostitució, drogfüggőség, betöréses lopás, utcán kifosztás stb

2022. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/219 A kérdező kommentje:
154, igen. Erre van egy másik szó ami nem jutott eszembe: közbiztonság :D
2022. jan. 8. 11:07
 156/219 anonim ***** válasza:
Így van. Egyetértek
2022. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/219 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek. Közbiztonság. Meg kell tisztítani az utcákat. Na majd Toroczkai Miniszterelnök úr elkezd rendet rakni.
2022. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/219 anonim ***** válasza:
7%
Mégis mi lenne a melegekkel élik az életüket ahogy eddig.A Fidesz majd talál újabb ellenséget akik ellen egy semmilyen szankciót nem tartalmazó törvényt hozhat.Addig meg itt a gyermekvédelmi törvény nevezetű gumicsont amin elrágódhatnak a kommentbajnokok.
2022. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/219 anonim ***** válasza:
64%
159-edik komment.
2022. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/219 anonim ***** válasza:

"Van egyfajta szkepticizmus az emberekben azt illetően hogy tényleg annak e a leg rosszabb aki a leg hangosabban sír."


Aki hangosan sír, azért teszi, mert nem veszik észre, vagy nem veszik komolyan a helyzetét. Figyelemfelhívás, segítségkérés.


De most akkor mi a jó? Ha csendben van, megkapja, hogy miért nem szól. Ha szól, megkapja, hogy eltúlozza.


Ha körülnézel, mindenki sír. Sír a keresztény, hogy üldözik. Sír a zsidó, hogy üldözik. Sír a kövér, hogy bántják, sír a nő, hogy elnyomják. Egyenként mindegyik egy kis szelete a társadalomnak. Mi meg azon lamentálunk, hogy kinek nagyobb a baja, persze mindegyiket egyformán szarjuk le, mert nem vesszük komolyan. Az érintetteknek viszont az ő problémájuk a legnagyobb.



"Nem igaz hogy Magyarországon kiváltképpen homoszexuálisokat bántalmaznak"



Nem is mondta senki. Azt mondtam, hogy a melegeket érő atrocitás a nemi irányultságuk miatt éri őket.



" Innentől kezdve ez egy hiszti."


Neked. Nekik pedig a legnagyobb, életüket megkeserítő trauma. Erről beszéltem az előbb.


"És mesterséges bűntudatkeltés a többségi társadalomban."


Ahogy teszi ezt zsidó, keresztény, muszlim (jé, főleg a vallások...) nők, melegek, kövérek, szegények, stb.



"Ettől nem vagytok szimpatikusak nem attól hogy melegek vagytok." köszi, de tegnap már kifejtettem, hogy heteroszexuális vagyok. A feleségem unokatestvére révén vagyok érintett a témában, révén, ő homoszexuális, így közelről látom a problémát.

De hadd kérdezzek: a többi elnyomott közösséggel szemben is érzed ezt az ellenszenvet?



"Az a probléma hogy a melegek nem akarnak olyanok lenni mint bárki más azon kívül hogy melyik kapura játszik."


Bocs, te akarnál olyan lenni, amilyen nem vagy, csak azért, mert mások azt várják el tőled? Ne vicceljünk már!



"Pontosan ugyanez a véleményem minden, elmondásuk szerint szar életű kisebbségről." azt felejted csak el, hogy ehhez nagy mértékben kell a többségi társadalom hozzáállása és problémakezelése is. Ezek a sérelmek általában nem alaptalanok.

2022. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!