Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz nyer mi lesz a...

Ha a Fidesz nyer mi lesz a melegekkel?

Figyelt kérdés
Remélem ez a tragédia nem ismétlődik meg

2022. jan. 5. 16:32
 201/219 anonim ***** válasza:
53%

"te mikro környezetedben, csak vallásos vízet iszogató vasárnap templomba járó emberek vannak"

Nagyon mások az arányok egy olyan ember életében, aki vallásosan él, azzal kapcsolatos munkahelyen dolgozik, egyházi iskolába járatja a gyerekeit és a szabadidejében is vallásos emberekkel tölti az idejét, mert az ismeretségi köre meg a családja is nagyrészt ilyenekből áll. Ez is egyfajta mikrokörnyezet - és nagyon más, mint pl. a tied...

Egyébként ha több ilyen embert ismernél közelről, nagyon jól tudnád, hogy nem "csak vallásos vízet iszogatnak". :D Milyen az a vallásos víz? :)))

2022. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/219 anonim ***** válasza:
Hidd el én 26 éves koromig, vallásos voltam, egyházi búcsúkra is jártam más településekre, és mindenkit szinte névről ismertem a római katolikus templomból ez volt egy mikrokörnyezetem, aztán ahogy bekerültem az oktatási rendszerbe általános iskolástól, mert óvodásként még nem kellett hittanra járni, akkor jöttem rá, hogy sok mindenben Unique voltam...és azt is láttam, hogy mondjuk hittanos korszakom elején mennyien voltak, aztán mennyien lettünk végül....
2022. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/219 anonim ***** válasza:

"a Fidesz semmit nem tett a családon belüli erőszak megállításáért"

Szerintem meg egy csomó mindent tett.

Szerinted mit kellett volna (még) tennie?


"plusz az sem jó, hogy a családokat úgy teszi érdekelté a gyerekvállalásban, hogy hozzájuk vág CSOK-okat meg egyebeket"

Éppen az ellenzék az, aki a családi pótlékot emelné - a Fidesz ehelyett azoknak ad valóban nagy támogatást, akik nem csak a gyereket vállalják, hanem a munkát is.


"ez nem fogja garantálni, hogy 2-3 gyerek után nem válnak el"

Semmi sem garantálhatná.


"milyen száj íze lesz a gyereknek, ha megtudja, hogy csakis a CSOK-ért vállaltak őket?"

Amilyen akkor lesz, ha megtudja, hogy bármilyen más szempont miatt funkciógyerek szerepe van. A Fidesztől meg a CSOK-tól teljesen függetlenül is mindig létezett ez.

2022. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/219 anonim ***** válasza:
56%

"Szerinted mit kellett volna (még) tennie?"



Bár nem én írtam, de reagálok rá: valós válaszokat adni a valós problémákra.

2022. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/219 anonim ***** válasza:

Szerintem valós válaszokat adott a valós problémákra.

Szóval? Konkrétan mit kellett volna még tennie?

2022. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/219 anonim ***** válasza:
Igen, itt a kulcsszó: szerinted.
2022. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/219 anonim ***** válasza:
Szerinted meg nem. Erről van szó. Így semmit se ér olyanokat írni, hogy "semmit sem tett", meg hogy "nem valós válaszokat adott". Ez mellébeszélés.
2022. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/219 anonim ***** válasza:
56%

Ha valódi hatása lenne az intézkedéseknek, akkor pl azt a roma származású rendőrnőt se hallgatta volna ki órakon át az ügyész, tekintetve arra, hogy átment egy olyan erős traumán, mint a csoportos nemi erőszak, és a rendőr kollégákat meg ki se hallgatták gyanúsítottként....


Egyébként kapcsolj be híradót és nézd meg hány családon belüli erőszak végződik halállal, sok....

2022. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/219 anonim ***** válasza:
56%

"Szerinted meg nem. Erről van szó. Így semmit se ér olyanokat írni, hogy "semmit sem tett", meg hogy "nem valós válaszokat adott". Ez mellébeszélés"


Akkor a gyengébbek kedvéért megismétlem: azt nem én írtam.

2022. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/219 anonim ***** válasza:

"kapcsolj be híradót és nézd meg hány családon belüli erőszak végződik halállal, sok...."

Ez már a Fidesz előtt is így volt.

2022. jan. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!