Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz nyer mi lesz a...

Ha a Fidesz nyer mi lesz a melegekkel?

Figyelt kérdés
Remélem ez a tragédia nem ismétlődik meg

2022. jan. 5. 16:32
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/219 anonim ***** válasza:
42%
A jó ízlés. Belülről fakad.
2022. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/219 anonim ***** válasza:
54%
Ja-ja azért nincs neked egy nőd sem incel heterókám....
2022. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/219 anonim ***** válasza:
85%

"A jó ízlés. Belülről fakad"


Van egy jó hírem: tanulható is. Rád férne...

2022. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/219 anonim ***** válasza:
0%

"Ja-ja azért nincs neked egy nőd sem incel heterókám...."


És ezt honnan veszed?


Ha ezt megválaszoltad, majd ne feledkezz meg arról sem, hogy ki és mire alapozva dönti el, hogy mi számít normálisnak.


Mert értem én, hogy a jó ízlésre hivatkozol, de azt ki dönti el, mi számít jó ízlésnek?

2022. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/219 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, általában a túlzott magabiztosság mögött sok önbizalom hiány van... ő engem lenéz mert meleg vagyok, meg úgy ítélkezik a családomról, anyámról, elhunyt édesapámról, hogy azt se tudja, hogy milyen a viszonyom velük.. egyébként jó, és nincs olyan, hogy anyum mondjuk kimegy egy nekem adott puszi után hányni....
2022. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/219 anonim ***** válasza:
85%
Ennek az embernek egy baja van: hogy sötét, mint az ágyú torka. Ami nem lenne baj, de még büszke is rá.
2022. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/219 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy a 30 év alatt sok ilyennel találkoztam, szóval jól ismerem ezt a típusú embert....


Egyébként a jó ízlés egy nagyon bonyolult kérdés... én pl szeretek új gasztronómiai dolgokkal kisérletezni, fiatal koromtól kezdve szeretem a jó érdekes művészfilmeket, mondjuk ezen belül meleg filmeket is, de ott is eléggé vegyes a stílusom, viszont az alja humor pl mónika-show féle dolgok általában kamaszként is félév késéssel jutottak el hozzám, ennyire nem voltam benne az trash médiá bugyraiban...


A dalokból is mindenfajta stílust szeretek, mindenfajta korból, a techno az ami nem nyerte el ízlésemet.... vagy ingeremet...


Ruházatnál is próbálok igényes lenni, pl farmerbe és ingbe, vagy valami elegánsabb dologban megyek le utcára és nem mackóba... mackót max otthon hordok... vagy rövid nadrágot...

2022. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/219 anonim ***** válasza:
94%

A feleségem kisebbik unokatestvére homoszexuális. Elég közelről van szerencsém látni, mivel kell megküzdenie nap, mint nap. Köztük a saját apjával is.


Azt meg bátran ki merem jelenteni, hogy a homoszexuális férfiak ízlése igen kifinomult úgy öltözködés, mint a művészetek és kreatív tevékenységek terén.



Régen én sem voltam ennyire elfogadó, ezt be kell valljam. Nem támadtam a melegeket, de volt bennem egy taszító érzés. Nem akartam tudni róluk. Aztán a nejem uokatestvére előállt a farbával és rájöttem, hogy jé, emberből van. Az egyetlen, amiben más, az a magánélete. De egy nap alatt több értéket teremt, mint ez az IQ light.

2022. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/219 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm utolsó. Valóban IQ-light az unokaöcskösöd.
2022. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/219 anonim ***** válasza:
100%
Látod, te szerencsétlen, megint nem figyelsz. A nejem unokaöccse. És a lábujjkörme is többet ér nálad. De ne vedd zokon... Legalább igazoltad, amit az imént mondtam rólad.
2022. jan. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!