Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz nyer mi lesz a...

Ha a Fidesz nyer mi lesz a melegekkel?

Figyelt kérdés
Remélem ez a tragédia nem ismétlődik meg

2022. jan. 5. 16:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/219 anonim ***** válasza:
21%

"Szóval politikai ideológiai okból valamint vallási hovatartozástól elfogultsággal túlfűtött embereknek ajánlanám, hogy mindig gondolják végig, hogy miként beszélnek, írnak a homoszexualitással kapcsolatban."


Az ilyen történetek (ami egyébként természetesen borzasztó, elítélendő) pont arra jók hogy elfogultsággal töltsék meg az egyébként a helyzetet reálisan látni igyekvők fejét. Már abban az esetben ha ez érv akar lenni. Mindenkinek a saját sebe sérelme fáj a legjobban. Most ha én is leírok egy történetet amitől megszólalnak a nagybőgők akkor abból lehet levonni messzebb menő következetést mint maga az eset? Szerintem nem. Kábé ott tartunk hogy egy meleget már csak azért lehet megverni vagy akárhogyan bántani mert ő meleg és csak ez lehet az abuzálás tárgya, holott ez nyilván valóan nem lehet minden esetben igaz de szeretik ezt gondolni.


Amíg nem magának az erőszaknak akarunk véget vetni addig nem lesz megoldás mert egymást túllicitálva üvöltünk hogy kinek rosszabb és nyomorúságosabb az élete. Ha én pl súlyos testi sértést követek el egy meleg sérelmére akkor irreleváns hogy ő meleg, hiszen én is pont annyira vagyok heteró mint amennyire ő meleg.


Bonyolultabb a világ annál minthogy vannak a melegek akik ártatlanok és őket agyba főbe verik a heterók.

2022. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/219 anonim ***** válasza:
0%
Egy hívő keresztény nem verné meg az utcán. Csak kultúráltan elfordítaná a fejét, amíg rókázik. De egyébként ne sétáljanak kézen fogva. Intézték a négy fal között.
2022. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/219 anonim ***** válasza:
39%

#64

Ja! De akkor a heteroszexuálisok se sétáljanak kézen fogva valamint intézzék kizárólag négy fal között. Ja! Nekik nem kell, de mi homoszexuálisok semmit ne tegyünk nyilvánosan. Ha idős vagy, legalább a korodat tisztelik, de a fiatalokat akár fizikai erőszak is érheti.

2022. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/219 anonim ***** válasza:
94%

"De egyébként ne sétáljanak kézen fogva. Intézték a négy fal között."


Miért is? Akkor mi se fogjuk meg a barátnőnk/feleségünk kezét az utcán!


Krvára semmi köze senkinek a másik magánéletéhez.

2022. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/219 anonim ***** válasza:
0%
A hereroszexualitás normális. Ti betegek vagytok.
2022. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/219 anonim ***** válasza:
5%
nagy kamus mesemondó vagy te Szabó T. Gábor 1950
2022. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/219 anonim ***** válasza:
3%
Az életkorból is látszik, ez nem vallási, vagy politikai kérdés. A 16 évesek akik agyon érték, még nem foglalkoznak politikával. Egyszerűen ösztönös undort vált ki az emberből egy hommancs.
2022. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/219 anonim ***** válasza:
97%

A homoszexualitás meg egyidős az emberiséggel és az állatvilágban is szép számmal láthatunk rá példát.


Hogy melyikünk a beteg, azon el lehet lamentálni. Te, aki ragaszkodsz a hülye dogmáidhoz és nem fogod fel, hogy ez nem választáss kérdése, vagy mi, akik elfogadjuk, hogy ilyenek is vannak.

2022. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/219 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos emberiséggel egyidős sok más betegség is.
2022. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/219 anonim ***** válasza:
73%

#61

Van fiú és lány is,vde az #57-es kommentben szereplőek két fiúról szólnak.


#62

Feljelentés történt. Gyűlölet beszéd miatt indult ellenük eljárás. Az ügyész indítványa szerint elegendő a felbujtóknak a felfüggesztett fk. fogház, a tényleges elkövetőknek, akik a verést biztatásra végrehajtották pedig javítóintézet.


#63

Sajnos igen!


#64

Erre már válaszoltam


#66

Sajnos ezt a kétszínű magatartást a legtöbben nem veszik így figyelembe.


#67

Ja persze. Akkor miért történik jóval több házasságtörés, gyilkosság a heteroszexuálisok között, mert annyira normális?


#68

Te beszélsz mesemondásról! Bizonyítsd be, hogy nemigaz, amit írtam. A másik pedig azért érdekes, hogy éppen egy nevét nem vállaló jegyez meg ilyet. Én legalább vállalom a nevem, s ráadásul nem valami műnevet, hanem a nevemet, amit a születési évemmel egészítettem ki. Szabó Tamás Gábornak hívnak és 1950-ban születtem. Mivel a Tamás nevet senki nem használja a családunkban és ismeretségi körömben, hogyha engem említ, így ezt T.-nek szóltam rövidíteni.


#69

Sajnos de. A támadók ugyanis Toroczkai nevét üvöltötték állítólag és a Mi Hazánkra hivatkoztak.


#70

Sajnos ezt a legtöbben képtelenek felfogni. Erre jó bizonyíték, hogy jómagam is 58 éve tudok a másságomról.


#71

Sajnos az idiotizmus is egyidős az emberiséggel.

2022. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!