Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz nyer mi lesz a...

Ha a Fidesz nyer mi lesz a melegekkel?

Figyelt kérdés
Remélem ez a tragédia nem ismétlődik meg

2022. jan. 5. 16:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/219 anonim ***** válasza:
21%
Apádék próbálnak megbékélni ezzel a tragédiával. De a fél kezét, fél lábát odaadná azért, hogy a fia ne legyen búzi.
2022. jan. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/219 A kérdező kommentje:
40, mondom ne tegezz, nem vagyok meleg. Téged miért nem a Dunába szültek amúgy?
2022. jan. 6. 09:58
 43/219 anonim ***** válasza:
87%

Apádék, paraszt... őszintén elmondom neked, hogy az apám már idén lesz 16. éve, hogy meghalt, de mit nem adnék, ha élne, és lehet előbb vagy utóbb elfogadta volna a dolgot, ugyanis nekem van 3 bátyám, így egy 4. fiú gyermeknél annyira nem fontos dolog, hogy tovább vigye a családnevét.


Plusz látná, hogy miket értem el lengyel-magyar kettős állampolgárként, pl kijutottam egy féléves ösztöndíjjal Krakkóba, a szülőhazájának legrégebbi egyetemére szociológia szakos hallgatóként, bizonyára büszke lenne rám.


Arra is büszke lenne, hogy az ELTE-n Humánökológia szakon tanulok, meg arra is, hogy már mesterdiploma mellett dolgoztam, heti 4 napokat per hét... és nem szexmunkát, hanem gyárban, bankban HOST-ként, meg egyéb heelyeken....

2022. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/219 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó, de te épp gondolkodásmóddal rendelkezel, biztos büszke rád :)
2022. jan. 6. 11:16
 45/219 anonim ***** válasza:
16%

41:


Tehát magyarul mindenki bánt mindenkit és nem lehet elmondani hogy létezne olyan csoport amelyiket többet bantanák. Viszont akkor miért nem magát az erőszakot szüntetjuk meg? Miért kell külön romák elleni erőszak, családon belüli erőszak, melegek elleni erőszak,. Ezekben a csoportokban sokszor atfedés is van.


A szubjektív véleményem pedig az hogy a legkevesebb erőszak éri a felnőtt homoszexuálisokat de valahogy mégis ők visítanak a leg hangosabban szemben a nők elleni erőszak elszenvedőivel szemben.

2022. jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/219 anonim ***** válasza:
5%
41es te miről beszélsz "ért szóbeli vagy fizikai atrocitás " akkor én fehér emberként el vagyok nyomva mert már ért atrocitás azért mert fehér vagyok sőt késeltek is már meg ( raboljuk ki a parasztot ) .
2022. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/219 anonim ***** válasza:
13%
Apád azt kívánná, inkább lennél szobafestő-mázoló, csak egészséges gondolkodású.
2022. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/219 anonim ***** válasza:
83%
Egészséges gondolkodású vagyok.... te vagy az intoleráns...
2022. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/219 anonim ***** válasza:
10%
Ha egészséges gondolkodású lennél, nem férfiak seggébe raknád a lompost. Te beteg vagy.
2022. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/219 anonim ***** válasza:
25%

"Egészséges gondolkodású vagyok.... te vagy az intoleráns..."


Én megvédenélek annyiban hogy egészséges gondolkodású még lehetsz attól hogy meleg vagy. Vagy akárki aki meleg. Csak ezt a mártírkodást kellene abbahagyniuk néhány melegnek. Azt csinálsz amit akarsz, ott dolgozol ahol akarsz, azzal vagy akivel akarsz. Úgy éled az életed ahogy akarod.


Itt már elegünk van. De nem a legtöbbet használt negatív értelemben van elegünk, hanem a szó szoros értelmében úgy érzem hogy itt már elég dolog megvalósult ahhoz hogy a melegek is boldogan élhessenek. Át kellene hát fordítani a frontvonalat azon országok felé ahol ez még közel sincsen így.

2022. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!