Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz nyer mi lesz a...

Ha a Fidesz nyer mi lesz a melegekkel?

Figyelt kérdés
Remélem ez a tragédia nem ismétlődik meg

2022. jan. 5. 16:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/219 anonim ***** válasza:
10%
Teljes vagyonelkobzást rendelnék el minden hommancsra. Persze csak ha én lennék az elnök. Megszavaznátok?
2022. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/219 A kérdező kommentje:
Nem, Dúró Dóra mellei lesznek a miniszterelnök
2022. jan. 5. 22:04
 33/219 A kérdező kommentje:

Őszintén, szerintem homofób törvény nem a melegeknek lesz rossz, hanem a serdülőkorban lévő jövőbeli melegeknek. Legalább egy normális felvilágosítást tarthatna pl 8. osztályos biosz tanár, hogy vannak ők is, nem kell szégyellni, hamar más gesztusokat nem teszünk.

Amúgy valóban, az jó törvény lenne, hogy csak a biosz tanár végezhet felvilágosítást, ő mégis szakértő.

Arról, hogy ne beszéljünk róla, elég gáz.


Én ebben igazából Márki-Zay Péter álláspontját támogatom, Fekete-Győr Andrássé nekem már túl szivárványos. El kell fogadni a melegeket, hogy léteznek, és kész.

Ha a fiam meleg lenne netalántán, akkor elég rossz lesz neki, ha a fidesz még tovább kúrja szét a társadalmat.

2022. jan. 5. 22:09
 34/219 anonim ***** válasza:
22%
Ha a fiad meleg lesz, nem a Fidesz lesz rossz neki. Hanem a szomszédok, osztálytársak, munkatársak, meg mindenki.
2022. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/219 A kérdező kommentje:
Miért? Környezetemben mindenki elfogadja őket, bár tény hogy Nyugat-Magyarországon élek, ahol azért civilizáltabb a lakosság
2022. jan. 5. 22:22
 36/219 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy fogadja. Soha nem lesznek. Buta vagy. Ez nem nyugat Magyarország kérdése. Történelemben soha nem voltak elfogadva, sehol, és nem is lesznek.
2022. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/219 A kérdező kommentje:

Amúgy te hogy veszed a bátorságot arra, hogy lebutázod a másikat, mert nem egyezik vele a véleményed? Nem is ismersz, és marhaságot írsz. Máltán a lakosság 96%-a, Spanyolországban asszem a 75-80%, Skandinávoknál is kb 75-80% elfogadja a melegeket.

Kutatások is kimutatják, hogy Ny-Mon több a fizetés, műveltebbek, valamit a boldogságtérképen is zöldebbek vagyunk. Nem azt mondom, hogy Ny-Mo teljesen más világ, de azért egy Sopront, Szombathelyt, Veszprémet hasonlíts össze egy Miskolccal, Salgótarjánnal.

2022. jan. 6. 00:08
 38/219 anonim ***** válasza:
15%
Elfogadva itt is el vagytok, ami azt jelenti, hogy nem vernek meg, nem lincselnek meg, nem kerülsz börtönbe miatta, mint egyes arab országokban. De undorodni undorodik tőletek, és amit csináltok minden normális ember. Ez az emberi természetben van benne. Amióta világ a világ ez van. Nyugaton is. Attól hogy a politika mást kommunikálmég a hétköznapi emberek kerülni fogják az aberrált fajtátokat.
2022. jan. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/219 anonim ***** válasza:
88%

#40

Sajnos ezzel vitatkoznék. Több olyanról hallottam, hogy fiatal vagy középkorú meleg párokat ért szóbeli vagy fizikai atrocitás az elmúlt 20 évben is. A normális ember attól is undorodik, amit egyes heteroszexuális pár művel az utcán. Olvass utána és nézzél szakemberekkel készült interjúkat, hátha rájössz, hogy ez nem aberrált dolog, de ahogy egyes uszítanak ellenünk, az igen.

2022. jan. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/219 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg? Én sose láttam undort se anyám, se 3 bátyám arcán, pusztán azért mert meleg vagyok, rokonaim arcán se látok, pedig lengyel apám révén, kint is élnék rokonaim...


Sőt mikor 2018-ig Debrecenben önkénteskedtem LMBTQI vonalon és jártam emiatt civil szervezeteknek és csoportoknak szervezett képzésekre, más hajléktalansággal, nőkkel, romákkal, sérült gyermekkel foglalkozó civil szervezetek képviselőivel is találkoztam, egyikük se húzta a száját, hogy én meg egy másik LMBT szervezettől jöttünk oda mint aktivisták...

2022. jan. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!