Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ-propagandától nem...

Ha az LMBTQ-propagandától nem lesz senki meleg, akkor a kormánypropagandától sem lesz senki homofób?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 22:50
 71/108 anonim ***** válasza:
96%
70-es és aki úgy nevelkedik, hogy nő, de aztán rájön, hogy mégse, mert nincs menstruációs görcse, mellei se növekednek, és aztán genetikai teszt segítségével rájön kamaszként, hogy genetikailag férfi, csak a testszövetei érzéketlen a férfi hormonra és emiatt a szervei látszólag nőies irányba mentek el, de a hüvelye vakon végződik, petefészkei helyén két nem működő here maradvány van? Akkor őt taigetosz hegyről hajitanád le?
2021. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/108 anonim ***** válasza:
77%

"Mivel nem igazán találják a gént, ami a "melegséget" okozza, ezért addig ez egy pszichés rendellenesség."


Szoval akkor ha barmifele szin a kedvencunk akkor az is betegseg mert nincs olyan gen ami meghatarozza hogy mi a kedvenc szinuk?

2021. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/108 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem, hogy ha valamivel nem értesz egyet, vagy a fidesz, vagy az olykor pedofil papok stb. miért is kéne az értékrendjüket - ami egyébként gyakran csak képmutató - lásd Szájert - törvénybe foglalni. Lehet nem egyetérteni vele, de attól még tiltani, nem kéne. Ha képes szülni, képes szülni, ha nem képes akkor nem, és ennyi, de törvényben tiltani. mi értelme?

Ez csak elterelés a fideszes botrányokról, megosztás, hogy az országot felháborodás nélkül kizsigereljék, és a semmittevést vagy ártást következmények nélkül megússzák. Még a végén az emberek egymás iránt szolidárisok lennének, na az betenne a fidesznek.


Gyümölcséről ismerszik meg a fa... nézz utána, honnan ered ez az idézet, és gondolkozz el a jelentésén!

2021. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/108 anonim ***** válasza:
82%
Utolso! Ezektol azt varod hogy logikusan gondolkodjanak? Nezd meg miket irkaltak...
2021. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/108 anonim ***** válasza:
96%

Én hiába kérdeztem a kérdezetől, hogy milyen végzettséggel rendelkezik, egyébként tudod kérdező, nálunk a szakalapító tanárunk humán végzettségű ember, viszont a jelenlegi szakigazgatónk pl biológia szakon doktorált, úgy tanít a humánökológia szakon. Nos kicsit beszélgettem mikor coming outoltam nála, meg a kisebb csoporttárs közösségen belül a melegségemmel mint humánökológia szakos hallgató, és ő is azt mondta, hogy ennek genetikai hajlama van. Doktorit szerzett biológusként bizonyára nem beszél hülyeséget, bár alapvetően a klímaváltozás a fő kutatási területe.


Egyébként meg én akikkel együtt dolgoztam eddigi életem során az aktivizmusom alatt, köszönik szépen, teljes családban nőttek fel, nem voltak állami gondozott gyermekek, mindegyik LMBTQI közösséghez tartozó ismerősömnek, barátomnak, aktivista társamnak volt egy szerető családja ahol felnőtt és vérszerinti családról beszélek.

2021. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/108 anonim ***** válasza:
43%

Én nem örülök neki, hogy meleg vagyok, de nem is akarom kútba vetni magam, egyszerűen élek ezzel, viszont ha már elkezdtem az aktivizmusomat, bár most nem olyan mértékben csinálom már mint 2018 előtt.


Viszont olvasok és tájékozódok és látom, hogy Nyugat-Európában, számos nálunknál vallásosabb országban fogadták el a polgári házasság kiterjesztését az azonos nemű párokra, akkor ha már Európai Unióban élünk, akkor a jogharmonizáció mentén, hagy legyen már itt is ugyan az a jog, mint tőlünk nyugatabbra... Irigykedve nézem a Nyugat-Európában élő LMBTQI embereket, viszont van bennem egy vágy, hogy itt éljek inkább...mert mégis csak lengyel-magyar állampolgár vagyok, mégis csak ez-az otthonom, mégis csak magyarul gondolkodok, mégis csak a magyar színházi előadásokat szeretem nézni.


Kérdem én, mivel ártanék bárkinek is azzal, hogy ha én is polgári esküvő keretében házasodhatnék a párommal? Kevésbé lenne finomabb az ebédetek, vagy ez hatással lenne arra, hogy vissza esne vagy elvetnétek a 3. gyerek vállalásának ötletét a ti heteró házasságotokban vagy kevésbé lenne zöldebb a fű a kertetekben?

2021. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/108 anonim ***** válasza:
27%

"Szoval akkor ha barmifele szin a kedvencunk akkor az is betegseg mert nincs olyan gen ami meghatarozza hogy mi a kedvenc szinuk?"


Sok csacsiságot olvastam az idén, de ez az "érv" mindent visz. A szín és a homoszexualitás, mint párhuzam...egyszerűen elképesztő.

Azért van farok, hogy szaporíts vele. Aki másként gondolja, azzal gondok vannak. Egyszerű.

2021. dec. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/108 anonim ***** válasza:
75%

"Sok csacsiságot olvastam az idén, de ez az "érv" mindent visz. A szín és a homoszexualitás, mint párhuzam...egyszerűen elképesztő."


🤦🤦🤦

Ha tudnal szoveget ertelmezni akkor lathatnad hogy a kerdezo mondata az volt hogy: Mivel nem igazán találják a gént, ami a 'melegséget" okozza, ezért addig ez egy pszichés rendellenesség.

Erre valaszkent azt kerdeztem hogy: Akkor a kedvenc szinunk is egy rendellenesseg, mert nem kotidik hozza gen?



"Azért van farok, hogy szaporíts vele. Aki másként gondolja, azzal gondok vannak. Egyszerű."


🤦🤦🤦


Akkor hugyozni mivel szoktal te 🐑?


Te amugy ide jarsz hulyet csinalni magadbol?

2021. dec. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/108 anonim ***** válasza:
83%
#76 Erre a vérfideszes bátyám azt mondta, hogy akkor kevesebb hetero házasság lenne, és ebből kifolyólag kevesebb gyerek, és a gazdaság is romlana. :D sírva röhögtem rajta.
2021. dec. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/108 A kérdező kommentje:

64: az, hogy ezek szerint a kannibalizmus is rendben van azon az alapon, hogy nem árt vele senkinek annyira igaz, hogy itt valamelyik elmebeteg ezt így rendesen le is írta.


A tendencia az, hogy akinek eddig bujkálni a kellett a degenerált, aberrált, közveszélyes hajlama és gondolatai miatt, azt az LMBTQ megpróbálja normává tenni. Az a melegségről való hazudozássalm erőszakos nyomulással nagyjából sikerült, ugyanezt próbálgatják már a pedofíliával is.

És tökéletesen írtad: majd itt is az lesz, hogy ha a gyerek beleegyezik, akkor miért is ne lehetne? Semmi nem támasztja ezt alá jobban, mint hogy Skóciában 4 éves koruktól dönthetnek(!) a kiskorúak arról, hogy milyen neműként kezejék őket.

Na ez vezet közvetlenül a pedofíliához, már ha ezt nem nevezhetjük már annak.

2021. dec. 12. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!