Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ-propagandától nem...

Ha az LMBTQ-propagandától nem lesz senki meleg, akkor a kormánypropagandától sem lesz senki homofób?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 22:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 anonim ***** válasza:
82%

De. Fóbiát lehet gerjeszteni propagandával. Lásd erre remek példa a náci propagandát, vagy az Orbán migráns-propagandát!

Kis falvakban magukból kikelt ostobák hogy rettegtek, amikor megtudták, hogy egy vendéglátó néhány törvényes menekült gyereket táboroztatna, pedig még életükben nem láttak migránsot. Lincshangulat volt ellene. Az érvelését nem hallgatták meg, pedig próbált beszélni velük valami falugyűlésen. Viszont az autóját megrongálták.


A melegek sem ártottak senkinek, egy esetet nem tudsz mondani, amikor gyereket akartak átoperálni Magyarországon, vagy erre akartak buzdítani, viszont megy a nagy propaganda, a népszavazáskezdeményezés...


Jól írták, nem a gyereket féltik, hanem el akarják terelni a figyelmet a NER-simliről, lopásokról, csalásról, tömeges halált okozó kormányszintű mulasztásokról, vagy szándékos cselekményekről, miközben magukat kereszténynek állítják be.


Keresztények, ébresztő! Gyümölcséről ismerszik meg a fa!

2021. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/108 anonim ***** válasza:
16%

41


Tipikusan baloldali-liberális propagandát írtál le. Saját gondolatod nincs közte. Eleve nem létezik olyan, hogy homofóbia. Az mióta beteges rettegés, ha látok férfiakat smárolni, és elkezdek okádni? A fóbia nem egyenlő az undorral.

2021. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/108 anonim ***** válasza:
85%
Aha.... és a Föld lapos, csak a tipikus liberális propaganda mondja, hogy nem. :D
2021. dec. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/108 anonim ***** válasza:
23%

43


Akik arról cikkeznek, hogy egy férfi is szülhet gyereket, azoktól nem áll annyira távol a lapos Föld és a földönkívüliek sem.

2021. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 A kérdező kommentje:

"egy esetet nem tudsz mondani, amikor gyereket akartak átoperálni Magyarországon"


Nagyon érdekes ezeknél mindig, ahogyan játszanak a szavakkal.

Odateszi a kis surmó, hogy "Magyarországon", hiszen itthon valóban nem - csakhogy külföldön, számos országban megkezdik 4 éves kortól a hormonkezelést. Kiskorúak hivatalosan válthat nemet Skóciában úgy, hogy ebbe a szülőnek nincs beleszólási joga.

Figyeljünk az apró részletekre mindig, amikor egy ilyennel vitázunk.


Igen, el akarják terelni a simliről terelni a témát a törvénnyel, ez is biztos.

Csakhogy attól az, aamire a törvényt meghozták még létező probléma.

2021. dec. 10. 09:34
 46/108 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem senki nem cikkezet arról, hogy férfi szülhet gyereket, max arról, hogy ne legyen megtiltva.


Itt is egyébként felültél a fideszes propagandának, nem férfiról volt szó alapesetben gondolom, hanem olyan transzneműről, aki biológiailag még képes teherbe esni.


Szerintem érdemes mindig az eredeti esetet felkutatni.

Jártam én keresztény gyülekezetbe, ahol folyton azzal jött a "genderfóbiás" prédikátor, hogy milyen undorító az LMBTQ, és hogy valaki a vasúti állomáshoz ment hozzá, de annyit mondta, mintha több lenne, mint gyilkosság, vagy házasságtörés, mert arról egyszer se beszélt. Amikor már vagy a hatodik alkalommal jött ezzel, akkor utánanéztem az esetnek, és csak egy kamuig jutottam el.

A másik kedvenc mondása meg az volt, hogy vagy férfi van, vagy nő, és ezt a kromoszómákból ki lehet deríteni, és ismételgette a férfi és a női kromoszómákat. Csakhogy másfajta kromoszómák is vannak.

2021. dec. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/108 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, mert vannak Klinefter szindrómás emberek, vannak teljes vagy részleges androgén érzéketlenséggel küzdő emberek, akik előbbi esetben bár nőiesnek néznek ki, de ha genetikai tesztet csináltatsz, akkor bizony férfiak, viszont nincs méhük, hüvelyük kicsik, petefészkeik helyén, két csökevényes here található...
2021. dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/108 A kérdező kommentje:

46:

különbség az a gyilkosság, a házasságtöréa és vasútállomáshoz hozzámenés között, hogy az első kettőt mindenki elítéli, viszont a harmadikat ti, az LMBTQ megpórbáljátok normalizálni.

Egy olyan világot akartok, amiben mindenki bármi lehet, a szabadság addig terjed, hogy bezárhatjuk az összes elmeosztályt, mert mindnen normális lesz, beleértve a pedofíliát is, ha a gyerek abba beleegyezik.

Ez a ti jövőtök és ezt nem akarjuk mi, normálisak.

2021. dec. 10. 10:02
 49/108 anonim ***** válasza:
96%

48-as az én melegségem csak annyiban befolyásolja az életem, hogy pasikkal randizok, 30 évesen. Egyébként látod teljesen normális életem van, 4. végzettségemet szerzem meg érettségit nem számítva, intelligens, tájékozott, művelt vagyok, vannak barátaim, heterók is LMBTQI közösséghez tartozók is.


Az egyetemi tanáraim és csoporttársaim is jól álltak a témához, mindkét szakomon, a szociológia alapképzésen és a humánökológia mesterszakon is. sőt felsőfokú szakképzésen is jófej tanárokkal és pár toleráns leánykával találkoztam. 68 éves anyám se úgy néz rám, mint a leprásra, hanem büszke rám amit eddig elértem az életemben és tudja, hogy a jég hátán is megfogok élni.


A varsói apai ági liberális rokonaim is elfogadnak.

2021. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/108 Fero89 ***** válasza:
96%

"különbség az a gyilkosság, a házasságtöréa és vasútállomáshoz hozzámenés között, hogy az első kettőt mindenki elítéli, viszont a harmadikat ti, az LMBTQ megpórbáljátok normalizálni."

Bár én magam nem vagyok LMBTQ, de a leegyszerűsített hozzáállásom az, hogy szabadon csinálj amit akarsz, amíg azzal másnak nem ártasz.

Az igazi különbség a fent említettek között, hogy a gyilkosság egyértelműen árt valakinek, ha nem így van nem is tekintjük gyilkosságnak ( lásd eutanázia). A házasságtörés, árt a partnerednek, de már ez is szürke terület, hiszen vannak párok akik nyitott kapcsolatban élnek, és közös megegyezéssel másokkal is lépnek szexuális kapcsolatba, ezt a többség nem tartja elítélendőnek, mivel senki nem szenved kárt. És akkor a vasútállomás, kérdem én, ki lenne a kárvallottja annak ha valaki feleségül venne egy vasútállomást? Hacsak nem valaki aki szintén szerelmes ugyanabba a vasútállomásba, de szerintem egy vasútállomás elég nyitott ahhoz hogy elbírjon egy poliamor kapcsolatot :)

Nem kell bezárni az összes elmeosztályt, de nem kell odazárni azokat sem akiknek a tévképzete nem jelent veszélyt sem másokra sem önmagára, ha valakinek az a meggyőződése hogy ő barna hajú, holott valójából szőke , nem egyszerűbb szimplán adnunk neki egy tubus hajfestéket?

A pederasztiánál van károsult, a gyerek, mível úgy ítéltük meg egy kiskorú nem elég érett egy ilyen fajta kapcsolathoz, és ez számára káros.

Mellesleg tudnál nekem linkelni valami cikket arról hogy számos országban 4 évesen hormonkezelést kaphatsz? Vagy hogy a kiskorú úgy válthat nemet skóciában hogy a szülőnek beleszólása sincs.

2021. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!