Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ-propagandától nem...

Ha az LMBTQ-propagandától nem lesz senki meleg, akkor a kormánypropagandától sem lesz senki homofób?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 22:50
 61/108 A kérdező kommentje:
60: tökéletesen leírtad helyettem is.
2021. dec. 10. 20:29
 62/108 anonim ***** válasza:
89%

"Ezt hívják úgy, hogy öntökönlövés. A pedofilok jelentős része ugyanis maga is elszenvedője volt gyerekkori molesztálásnak, vagyis a pedofíliáért nem annyira a vallást kellene vádolni, ami pont a rossz késztetések leküzdését tűzi ki célul, hanem inkább a pedofilokat. Egyik megrontja a másikat. Talán a melegség is lehet ilyen hatással egy felnövőben lévő gyerekre, erre kéne gondolni."


Komolyan mondom mikor az ilyen birkak szovegeit olvasom akkor elgondolkodok hogy vajon az internet feltalalasa hiba volt vagy sem. Mert igy ostoba emberek fenysebesseggel tudjak terjeszteni a téveszmejuket.


Annyi koze van a homoszexualitasnak a pedofiliahoz mint a heteroszexualitasnak.


Pedofilia: Betegseg

Heteroszexualitas, homoszexualitas, biszexualitas stb.: Szexualis orientacio.

2021. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 A kérdező kommentje:

62:

"Pedofilia: Betegseg


Heteroszexualitas, homoszexualitas, biszexualitas stb.: Szexualis orientacio."


Igen, ezt így magyarázza egy betegségével szembe nem nézni képtelen meleg.

Ha a pedofília betegség, akkor a melegség is az.

Ha a melegség normális, akkor a pedofília is az.


Választhatsz, mert a kettő sajnos együtt jár.

2021. dec. 10. 20:58
 64/108 anonim ***** válasza:
32%

#62:


A lényegi részeket ugyan ignoráltad, de nem baj, ezt úgy veszem, hogy nincs ellenérved. A pedofíliával kapcsolatban pedig az a probléma, hogy korábban a homoszexualitást és a transzneműséget is betegségnek tartották. Ma már egyiket sem, legalábbis a homoszexualitást biztosan nem. Mégpedig politikai nyomásra változott ez meg, nem azért, mert a tudósok rájöttek, hogy ez tökéletesen normális viselkedés. Észre kéne venni, hogy a társadalom-tudományok területét erősen befolyásolja a politika, ezért változnak ezek a dolgok. Hidd el, a pedofíliát is lehetne ugyanúgy nem betegségként definiálni, hiszen azt sem lehet gyógyítani, az is csak egy nemi orientáció stb. Amiért ezt még betegségnek tartják, annak egy egyszerű oka van. A társadalmi értékrendünkbe a pedofília már nem férne bele, bár vannak olyan aberráltak, akik szerint igen. És ha nagyon csűrni-csavarni akarjuk a dolgokat, egy nap eljuthatunk oda, hogy "végülis, ha nem erőszakos a gyermekkel kapcsolatos szexuális aktus, mert a gyerek esetleg mosolyog közben, akkor már nincs is baj a pedofíliával". Ennek a veszélye fennáll, bár annyira azért nem retardáltak az emberek, hogy ezt hagynák, de attól még ez nincs kőbe vésve, hogy mit definiálunk betegségként, és mit nem. Mint ahogy, látod, vannak olyan elmebetegek, akik szerint a kannibalizmus is rendben van, és lehetséges, hogy orvosi szempontból azt is természetesnek lehetne titulálni. De én nem szeretem ezeket a progresszív, civilizációnkat, kultúránkat tagadó embereket. Annak ugyanis, akinek a hagyományok semmit sem jelentenek, az bármire képes. Ilyenekre is. De nekem nincs kedvem visszamenni egy állati szintre csak azért, mert a progresszívnak ez a heppje.

2021. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 anonim ***** válasza:
85%

64: Ezt találtam erről, hogy politikai nyomásra vették le:


Már az 50-es években is jelentkeztek azonban olyan kutatók, akik felismerték és meghaladták a hibás módszertan korlátait és elvetették a melegség medikalizálását. Evelyn Hooker például 1957-ben olyan meleg férfiakat hasonlított össze heteroszexuális férfiakkal, akik hasonló társadalmi háttérrel rendelkeztek (nem kriminalizált és nem medikalizált népesség) – és azt találta, hogy a személyiség-tesztek alapján semmilyen különbség nincs a két csoport között (1).

2021. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 anonim ***** válasza:
64%

"hanem olyan transzneműről, aki biológiailag még képes teherbe esni."


Aki képes teherbe esni, az minden esetben nő. A Föld pedig kerek. Értve?

2021. dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 anonim ***** válasza:
77%

"A lényegi részeket ugyan ignoráltad, de nem baj, ezt úgy veszem, hogy nincs ellenérved".


Inkabb vedd ugy hogy random meglattam azt a bizonyos reszt amit kiemeltem a kommentetbol es nem volt kedvem tovabb olvasni a 6km-es szovegeket.

2021. dec. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 anonim ***** válasza:
91%

"Ha a pedofília betegség, akkor a melegség is az.


Ha a melegség normális, akkor a pedofília is az."


Szerintem a meleg idojarasra nem lehet mondani hogy betegseg, ez a "melegseg" szo egyik jelentese nem az amire te gondolsz. Meg egyszeru szavak jelenteset sem tudod es te akarsz masokat betegnek nyilvanitani?

2021. dec. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
32%
Mivel nem igazán találják a gént, ami a "melegséget" okozza, ezért addig ez egy pszichés rendellenesség.
2021. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 anonim ***** válasza:
35%
Azért komolyan, vicc ez a transznemű agymenés. Férfi akar lenni, de azért szülni is akar. Akkor most mégse férfi? Döntse már el, mit akar! Vagy-vagy, nem lehet mindkettőt egyszerre.
2021. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!