Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Harak Péter tényleg meleg...

Harak Péter tényleg meleg vagy hazudik MZP? Egy ennyire homofób keresztény ember hogy lehet hogy nem heteró?

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Én simán el tudom képzelni, hogy HP tényleg meleg. Mint ahogy Orbán Gazsi is.

Nem véletlen ostorozta már Jézus is a farizeusokat....

2021. dec. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Voltak felejthetetlen élményei, mire képes a prosztata, ha kukac döfködi.
2021. dec. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Pont hogy ez a valószínű. Azok szoktak a legagresszívabban kikelni valami ellen, ha magukban gyűlölik azt, magukról akarják elterelni a gyanút.


Gyakori a harcos meleg gyűlölőknél, hogy látens homoszexuálisok.


Ott van pl szájer, a homofób alaptörvényünk alkotója, aki brüsszelben climbing out-olt egy táskányi ekivel egy meleg gruppen partiról.


A kommunisták, kádáristák is hasonlóak, ők ezért jó ideje az ellenkezőjének hirdetik magukat, nemzethy jóboldaly (k)eresztény-nek, de lényegében ugyanazt csinálják, ugyanazt imádják.

2021. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Egy ennyire homofób keresztény ember hogy lehet hogy nem heteró?"


Mondjuk ezt Szájer után teljesen értelmetlen megkérdezni.

2021. dec. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Csak poénból írtam.


A Betépve című filmben volt, úgy emlékszem Mike Tyson nak is van egy jelenete.


A történet valami legénybúcsú, nagyon betépnek pl. elopnak egy tigrist (Mike Tyson-tól)


Amikor magukhoz térnek az egyik arcnak egy travi azt mondja, hogy együtt voltak... rájön a hányinger...fut a wécébe hányni.. miközben a travi az mindja, hogy élvezze af arkalást hiszen elélvezett.


Szóval már évtizedekkel ezelőtt elkezdték ezt a kampányt és észre sem vettétek, hogy még a csapból is ez folyik.


Például Két pasi egy kölyök. Ott folyamatosan "meleg" poénokkal oprálnak, mindig felmerül a sorozatban érdekes módon.

2021. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!