Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ-propagandától nem...

Ha az LMBTQ-propagandától nem lesz senki meleg, akkor a kormánypropagandától sem lesz senki homofób?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 22:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim ***** válasza:
32%
A kormánypropganda max az öregek agyát mossa át...
2021. dec. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 anonim ***** válasza:
69%
Véleményem szerint lehet ilyen jellegű, csekély szocializációs hatása, ha például egészen fiatal gyermekeket a különféle nemek képviselőivel próbálják érzékenyíteni. A kormánypropaganda viszont csak azokat szólítja meg akiket eddig is bele lehetett ebbe hergelni.
2021. dec. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/108 anonim ***** válasza:
94%
Aki azt írta, hogy az LMBTQI emberek beleakarnak szólni a más emberek életébe és mondjuk azt szeretnék, hogy ők is azok legyenek, nos ez ott bukik meg, hogy bár teljes családban nőttem fel, de sose gondolkodtam el azon, hogy bátyáim közül bár csak 1 meleg lenne, még csak fel se merült bennem ez, felnőttkorban, ugyanúgy szüleim, nagyszüleim esetében sem. Én csak azt szeretném, hogy ugyanolyan jogaim lennének, mint mondjuk a hozzánk legközelebb eső Ausztriában vagy Németországban, ahol mondjuk van azonos neműek házassága és ettől ott se omlott össze a világ. Sőt ott aztán rendben működik a világ, mert Kurz nem tudna ilyen gyűlöletpropagandával elterelni a figyelmét, elvégre az se sikerült neki, hogy megvásárolja egy napilap támogatását, hogy ne írjon annyira rossz cikkeket róla. Úgy bukott meg, és mondott le a kancellári, majd pártelnöki, majd végül az egész politikai életből, hogy az csoda. Na amíg ti az LMBTQI propagandával vagytok eltelve, addig bizonyára Orbán újabb cégeket fog megszerezni, újabb közbeszerzésekből lop, soroljam? Ezért mondtam, hogy ez figyelem elterelés.
2021. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 anonim ***** válasza:
94%

Viszont a kérdező ezt nem látja át, én viszont átlátom, ugyanis tanultam első éves szociológus pszichológusként tanultam szociálpszichológiát, meg előtte is olvastam regényeket, ahol remekül leírták, hogy az üldözöttekre hogy hatott a náci vagy kommunista diktatúra, és az üldözőkre hogy hogy hatott a propaganda agymosása. Hiába mondja a kérdező, hogy én átvagyok mosva az LMBTQI propagandával, hidd el, én is tudnék mesélni negatíviumokat az LMBTQI közösségről, nekem is voltak negatív tapasztalataim, leginkább abból adódoan, hogy volt pár ember aki rossz irányban vitte a szervezetet és a saját tényleg hüye agymenéseit vitte bele. Megint másoknak nem volt konkrét tervük, csak írányitani akarták, aztán ha elunta, szépen magára hagyta.



Ilyen volt 2012-15 között az egyik vidéken hivatalosan bejegyzett egyesület is, egy baráti társaság létrehozta egy biszex nő kedvéért, akinek volt férje és gyereke. Aztán szétesett, mert a nő a hivatalos részével nem foglalkozott egyáltaán, majd vidékre költözött a megyeszékhelyről, hogy gazdálkodjon tyúkokat hajkurásszon, aztán nem tetszett ezt se, visszaköltözött a megyeszékhelyre, aztán az egyik új informális csoportot akartak kisajátitani tőlem 2018 nyarán, amit én 2017 novemberében alapítottam, miután az előző 2017 augusztusában feloszlott.


Viszont azt mondom, hogy sok problémával küzdenek az LMBTQI emberek, amit csak felerősít ez a propaganda, pl ha egy iskolás nem beszélhet erről a tanárával, a tanárának a törvény értelmében el kell fordítani a fejét, ha lemocskos b-zik vagy leszbizik az osztályában tanuló diákot, vagy ha összeverik, esetleg a fejét belenyomják a wc-be, vagy kiégetik cigivel az új ruháját, nem beszélhet a gyerekszüleivel, emellett az iskola igazgatók még az iskolapszichológusokat is figyelmeztették törvény óta, hogy ne beszéljenek erről a diákoknak, ennyit erről, én pl tudom, hogy kamaszként már a városi művelődési ház könyvtárából már kölcsönöztem ki többek között Rimbaud és Verlaine verseit tartalmazó kötet, Karinthy Márton Ördöggörcsét, Allen Ginsberget, ha ma lennék kamasz, akkor ki se adnák ezt, mert ez meleg propagandának minősülne. Holott nem azért kölcsönöztem ki, mert ilyen láttam és attól lettem meleg. Hanem azért olvastam ezt, mert meleg voltam akkor is, és valahogy ilyen kultúrán akartam szocializálódni. Pl ének-zene órán már olvastam általános iskolában miután haza mentem otthonról, hogy melyik zeneszerző volt meleg. Volt szép könyvtárunk otthon, plusz szerencsére volt 3 bátyám, ahol voltak fiúknak szóló könyvek, ahol mint átlagos, normális, kicsit eltérő szexuális orientációról írtak a melegségről... Plusz akkoriban ment kamaszkorom idején a fiúk klubbol sorozat, amit szintén néztem harmadszülött bátyám tévéjén a Cool tévén és nem azért néztem, mert propaganda szinten ez hatott rám, hanem mert már éreztem kamaszkor hatásával, hogy érzelmileg megmozgat...

2021. dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/108 anonim ***** válasza:
83%

5

Mit képzelsz te magadról? te krumpli evő bogárkutya? :D

2021. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 anonim ***** válasza:
97%

“…a heterók dolgaiba olyannyira, hogy már a gyerekeinkre próbáltok rámenni érzékenítés címszóval.

Ezért gondolom azt, hogy álszentek, képmutatóak, aberrálttak és gyermekmegrontók vagytok.”


Tudnál mondani konkrét LMBTQ szervezeteket Magyarországon, akik valaha tartottak érzékenyítést óvodásoknak/kisiskolásoknak? (Olyan iskolába, ahova nem az iskola vezetése hívta meg őket, hanem maguktól berontottak.) Vagy ahol ez bizonyítottan tervben lett volna? M1 híradó/Origo cikkek persze kizárva, és az a válasz sem ér hogy “LMBTQ lobby/propaganda”.


Heteróként kérdezem, szóval elméletben az én szavam számít. Plusz van egy lányom is, és feleségem. Szerintem kérdező neked van annyira unalmas az életed, hogy valamit utálni akarsz és az első hisztéria dákóra rácuppansz és ki is iszod az utolsó cseppig.

2021. dec. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 anonim ***** válasza:
100%
A propanganda meg tud változtatni embereket oldaltól függetlenül. Éppen az a célja.
2021. dec. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/108 anonim ***** válasza:
93%
Ahogy a videojátékok sem tesznek sorozatgyilkossá úgy sztem a szexualitásunkat sem lehet olyan könnyen megváltoztatni. Max ha egy nagyobb trauma ér minket, attól változhat a dolog. Nem egy-egy reklámtól vagy beszédtől.
2021. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 anonim ***** válasza:
96%

A videojatekokat azzal erositenem meg hogy gyermekkent olyan videojatekokkal jatszottam mint pl. a Manhunt 2, ami olyan durva volt hogy tobb orszagban is betiltottak. Eleg kreativak voltak a keszitok ha arrol volt szo hogy hogy lehet vkit megolni.

Egy videojatekban mi iranyitjuk az esemenyeket igy ha azok nem tettek sorozatgyilkossa akkor egy reklam vagy tajekoztato sem fog vkit melegge tenni.

2021. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/108 anonim ***** válasza:
91%

"Ha az LMBTQ-propagandától nem lesz senki meleg, akkor a kormánypropagandától sem lesz senki homofób?"


A kerdessel az a gond hogy mig az egyik egy szexualis orientacio, a masik egyfajta utalat vagy undor az azonos nemuektol.


Megutaltatni siman meg lehet egy kevesbe ismert vagy negativ hirnevu ember csoportot pl. extrem peldak bemutatasaval, amivel az egesz csoportot jellemzi a gyuloletkelto szemely.


Undort kelteni inkabb az adott ember fantaziaja tud. Ha pl.lat ket meleget csokolozni akkor lehet a fejeben tovabb gondolja a dolgot. De egy hetero undorothat egy hetero csoktol is ha pl. egy idosebb es egy fiatalabb szemelyt lat egyutt.


Vegulis a szexualis orientacio sokkal erosebb mind a kettonel.

2021. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!