Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ-propagandától nem...

Ha az LMBTQ-propagandától nem lesz senki meleg, akkor a kormánypropagandától sem lesz senki homofób?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 22:50
A kérdező szavazást indított:
Mindkét propaganda alkalmas arra, hogy megváltoztasson embereket.
A melegpropagandától nem lesz meleg senki, de a kormánypropagandától sok lesz a homofób.
A kormánypropagandától nem lesz homofób senki, de a melegpropagandától több lesz a meleg.
Egyiktől sem lesz senki más, mint ami előtte volt.
64 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
50%
Még egy meleg sem tudta megválaszolni, hogy abban mi az uszítás, ha az ovisokat kihagyjuk a nemiségbeli zavarokból?
2021. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
40%

1

A probléma majd ott kezdődik, amikor a kis Józsika, inkább babázik és inkább Ferikét szeretné megölelni, mint Helgát.


Miután konkr teljesen kimarad az erről való felvilágosítás, befog zárkózni, mert selejtesnek fogja hinni magát, miközben semmi baja sincs szegénynek.


Ez mindenképpen negatívan fog hatni a jövőjére.


Ez a probléma a törvénnyel.

2021. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
19%
Mindkét propaganda alkalmas.
2021. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 anonim ***** válasza:
50%

A gyűlölet ezerszer erőteljesebb hatással van mint a szeretet, lásd a náci propagandát... anélkül nem következett volna be a holokauszt sem.. akik meg próbáltak ez ellen tenni valamit, az csepp volt a tengerben...


Én sem amiatt lettem meleg, mert ezt láttam a tévében, a migráns propagandát látva, pedig én váltam gyűlölködövé,viszont körülöttem lévő emberekre ez hatott és sajnos ezt is becumizták.. pedig ez figyelem elterelés a korrupcióról, a környezetpusztító beruházásokról... az egészségügy és oktatásügy romokban lévő állapotáról...

2021. dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 A kérdező kommentje:

2: nem, ez a probléma veled meg az elmebeteg ideológiáddal.

Attól hogy Józsika Ferikét ölelgeti még nem jelenti, hogy meleg, mint ahogy gyereke egymás között rengetegszer játszanak papás mamást akár azonos neműekkel is. Teszik ezt azért, mert kíváncsiak.

És amúgy is mi a tökömet kellesz te oda, kizárva a saját szüleit a nevelésből, mert szerinted te jobban ismered a tulajdon gyereküket? Te, akinek soha nem volt és nem is lehet? (szerencsére)

2021. dec. 8. 23:06
 6/108 anonim ***** válasza:
16%

#1 és #2 és kérdező


A baj az, hogy ti, heterók próbáltok okoskodni a meleg dolgokról, miközben fogalmatok sincs arról, hogy mit jelent melegnek lenni, és fogalmatok sincs arról, hogy mik a melegek problémái. Mi, melegek pedig csak hallgatjuk a GYK "művelt" felhasználóitól, hogy mi mindent gondolunk rosszul magunkkal kapcsolatban.


Számomra már rég kiderült, hogy a fideszesek is és az ellenzékiek is álszentek. Nem csak a politikusok, a szavazók is (mint itt az első két válaszoló vagy a kérdező vagy az ezt olvasó felhasználó). Sajnos se liberálistól, se konzervatívtól nem hallottam még értelmes javaslatot arra, hogy miért lenne nekem, melegnek jobb attól, ha az ő sleppje kerül kormányra. A liberális erre felhozza, hogy az ő kormánya estén házasodhatnék is (ami totál hidegen hagy, sokkal jobban zavar a társadalmi megbélyegzés), a fideszes meg felhozza, hogy az ő kormánya nem uszítja a társadalmat a melegek ellen a provokációval (és ezzel párhuzamosan szintén nem tesz semmit, hogy nekem jobb legyen).


Szóval ezek vagytok ti.

2021. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 anonim ***** válasza:
4%
A "kormánypropaganda" (ha egyáltalán van olyan) eleve nem homofób, következésképp attól senki nem fog azzá válni (különösen nem a politikát leggyakrabban fogyasztó, már kialakult identitással és világnézettel rendelkező 18 év feletti közönség). Az "LMBTQ-propaganda" (oké, itt is mondjuk inkább azt, hogy erőteljes érzékenyítési kampány) viszont nagyon is népszerűsíteni szeretné minden egyes betűjének a képviselőit és tenné mindezt a 3-6 évesek között, akiknek még nincs kialakult identitásuk és világnézetük, viszont a befolyásolhatóságuk ebben az életszakaszban a legmagasabb.
2021. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/108 anonim ***** válasza:
74%
Tudod kérdező, nekem felszabadító volt, mikor bevallottam magamnak és másoknak a melegségem, csomó kő ami addig lefojtott levált rólam.
2021. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
95%
7-es ezt nem mondod komolyan? Én 30 évesen pontosan visszatudok emlékezni, hoy 90-es években volt a panelünk környékén 2 kamasz srác akik kiköpött olyanok voltak mint Back Street Boys Nick Carterre egy picit vagányabb kiadásban, és én nézegettem őket olvadozva, kis pisis óvodásként, a bátyáimnak kellett onnan haza húzni... hogy ne olvadjak el tőlük teljesen...
2021. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 anonim ***** válasza:
98%
7-es én pl meleg voltam, de másodszülött bátyám, meg olyan heteró volt óvodában mint na... összevissza puszilgatta a kislányokat... ennyit arról, hogy nincs kialakult szexuális és nemi identitása az embereknek gyerekként..
2021. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!