Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ-propagandától nem...

Ha az LMBTQ-propagandától nem lesz senki meleg, akkor a kormánypropagandától sem lesz senki homofób?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 22:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/108 anonim ***** válasza:
11%

87


Egy Pride miért nem megfelelő erre a célra? Hiszen ott vonul fel a "mások" színe-virága. Normális kérdésekre borzasztó válaszokat adtak, vagy egyből személyeskedésbe csaptak át.

2021. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/108 anonim ***** válasza:
33%
Ha meleg vagy azon nem tudsz változtatni (vagyis tudsz, de az nagyon nehéz, és inkább ne menjünk bele), de a hozzáállásodon (pl hogy homofób vagy e), azon tudsz
2021. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/108 A kérdező kommentje:
De ha meleg vagy és mellé egy aberrált, aki gyermekek agyát akarja teletömni a nemváltás témakörével, azon se tudsz nagyon. Azon a normális emberek tudnak, ha megfognak szépen és bemutatnak ennek a fehér vagy kék ruhás úrnak.
2021. dec. 15. 21:43
 94/108 anonim ***** válasza:
66%

92


Az igaz, hogy aki meleg, azon nem tud változtatni. De más dolgokon igen: példának okáért, hogy ne viselkedjen tapló marhaként ha normális kérdést tesznek fel neki, vagy ne legyen hungarofób.

2021. dec. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/108 anonim ***** válasza:
91%

Én csak annyit mondtam, hogy azon a tényen nem tud változtatni, hogy meleg. A hozzáálásán természetesen tud ő is, sőt kell is ha nem tud normális lenni másokkal.


92 voltam

2021. dec. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/108 anonim ***** válasza:
69%

95


Tiszta sor, de ha már ennyire divat homofóbozni, akkor jó ha tisztában vannak vele, hogy közöttük meg rengeteg hungaro és heterofób van.

2021. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/108 anonim ***** válasza:
16%
Igen, tudom hogy sokan ilyenek. És amikor egy full heterofób csaj, aki elvileg "BiSzExUáLiS", de annyifa látszik rajta, hogy csak divatból csinálja elkezdi fújolni a heterókat, azon jobban felhúzom magam, mint a homofób megjegyzéseken
2021. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/108 anonim ***** válasza:
91%

#96


Nem tudom ki volt az a kretén aki először kitalálta, de a többséggel szemben a kisebbség részéről hátrányos verbális vagy tevőleges megkülönböztetés csak apartheid esetén értelmezhető.

2021. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/108 anonim ***** válasza:
91%

Nyugodj meg kérdező, mert nem tesz jót a szívednek a dolog. Használd az agyadat, bár lehet, hogy eleinte kicsit szokatlan lesz, és akár fejfájást is okozhat.


Ez az egész egy gyűlöletkeltés. Sokadik. Te ebben az egészben csak egy eszköz vagy. Semmi több. A Fidesz biorobotot csinált belőled azzal a céllal, hogy te is gyűlölj, és terjeszd a gyűlöletet. Biztos jóhiszemű keresztény vagy, de valóban a gyűlöletre tanít Jézus?!

Gyümölcséről ismerszik meg a fa!


Egyetlen hiteles esetet nem tudsz mondani, hogy bármi ilyesmire törekedtek volna.

A Fidesz lakájmédiája is csak a Hintaló alapítvány esetét tudta előrántani, ami valójában felnőtteknek szólt az önkormányzat felkérésére. Ezt be is bizonyították, és a hazug lakájmédia helyreigazítást is adott.


Egy esetet nem tudtok mondani, hogy fiúnál lányra, vagy fordítva nemváltást akarnának művelni.


Ezzel szemben botrányos, hogy a nyugdíjminimumot arra hivatkozva nem emelik, mert állítólag kevés embert érint.


Ugyanmár! Hozott a Fidesz egy személy kedvéért is törvényt, pl. Schmitt Pál esetében, hogy nem teljes időben kitöltött államfői időszakra is járjon minden juttatás élete végéig, mint az államfőnek.


Mennyire hiteles ez az álszent banda?!

2021. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/108 A kérdező kommentje:

99: bírom mikor Jázusra meg a vallásra hivatkoztok, miközben éppen el szeretnétek törölni. Amúgy nem tudom mikor mondtam, hogy én vallásos lennék. Gondolom bekattant a harci mód a droid fejedben, és aki nem veled van az ugye azonnal csak egyféle lehet.


Ha meg semmi ilyesmire nem törekedtetek soha, na az tök jó, mivel a törvény is maradhat érvényben, és senkinek semmilyen joga nem sérül.

Viszont mégis valahogy nagy a paláver, hogy nem "érzékenyíthettek" ovikban...

2021. dec. 16. 20:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!