Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ-propagandától nem...

Ha az LMBTQ-propagandától nem lesz senki meleg, akkor a kormánypropagandától sem lesz senki homofób?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 22:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/108 anonim ***** válasza:
12%
#9: Akkor mégiscsak befolyásolva lettél általuk, nem?
2021. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/108 anonim ***** válasza:
2021. dec. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/108 A kérdező kommentje:

6: az a baj, hogy ti melegek megpbáltok beleokoskodni a heterók dolgaiba olyannyira, hogy már a gyerekeinkre próbáltok rámenni érzékenítés címszóval.

Ezért gondolom azt, hogy álszentek, képmutatóak, aberrálttak és gyermekmegrontók vagytok.

2021. dec. 8. 23:24
 14/108 A kérdező kommentje:
12: képzelem mennyi a dislike rajta, ha a like mindössze 10 :D.
2021. dec. 8. 23:26
 15/108 anonim ***** válasza:
80%
A melegseg nemi orientacio, a homofobia velemeny. K..ra semmi a koze a kettonek egymashoz.
2021. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/108 anonim ***** válasza:
96%

BackStreetBoys csak egy könnyűzenei popbanda volt, amiért mindenki rajongott akinek volt kábeltévéje annó és tudta fogni a német vivát vagy a Z+ csatornát... eléggé sok zenét és videoklipet, meg mesét is néztem... lehet a bátor a gyáva kutya vagy a Scooby Doo rajzfilm nézése miatt 11-es elgondolása szerint nekrofillá kellett volna látnom, vagy szellemszexuálissá? mert ott voltak zombiek, meg szellemek.


Ha meg Celine Dion rajongásomra gondolok ami máig tart, akkor meg heterónak kéne lennem, közben meg utanázoztam azt ahogy táncolt kisfiúként a Because of love you című klipben.

2021. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/108 anonim ***** válasza:
19%

#13

Látom nem fogtad fel, amit írok. Az LMBT-propaganda egy káros és gonosz dolog. Ezek a propagandisták kb. ugyanazt csinálják, mint a társadalom 99 százaléka: bárkin átgázolnak saját céljaik elérése érdekében. Ahogy, ti fideszesek is.

2021. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/108 anonim ***** válasza:
43%
https://www.youtube.com/watch?v=O3XGynvy_V4 ezen mozdulatokat utánoztam ovis kisfiúként...
2021. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/108 anonim ***** válasza:
76%

2: Akkor majd a kis Józsika szól apunak meg anyunak, hogy mi a helyzet. De a normálisabb szülő már ezt megelőzően is minimum sejti a dolgot, szóval fel tud készülni.


Ahogy a heteroszexuálisoknál, úgy a homoszexuálisoknál sem óvoda és iskolatéma az ilyesmi, pláne nem szakközép előtt, amikor még azért is cikizik egymást a gyerekek, mert xy nem kapott karácsonyra Matchboxot.

2021. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/108 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként még óvoda előtt vagy óvodáskoromba anyum hokedlin állt én meg sminkeltem az arcát, akkor most apámnak szíjjal kellett volna elvernie, attól heteróvá váltam volna?
2021. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!