Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utáljátok a Fideszt? szerintet...

Utáljátok a Fideszt? szerintetek sikerül leváltani őket 22-ben?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 20:21
 61/98 anonim ***** válasza:
30%
A kérdező le se tagadhatja hogy baloldali..Mutatnak neki egy tényt..Nem hiszi el..De a saját mesevilágát elhiszi..Szerintem sem volt meg Budapesten..
2021. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 A kérdező kommentje:
Többször voltam ott mint ti, attól még hogy ennyien utálják a narancs bandát, nem kéne megenni őket, ez van, 11 évig szomorították a magyar népet, és a tetves gazdagokat gazdagították az egekig.. ideje most már eltakarítani ezt a szélhámos bagázst...
2021. szept. 28. 15:17
 63/98 anonim ***** válasza:
43%
Tuti Jobbikos..4 hetente járok 5 éve..:-)Akkor ezek szerint te 60x voltál már Berlinben..Mesélj kérlek mi a tapasztalatod a Parlament környekeről,vagy az Unter Den Lindenról,vagy a Múzeum negyedről?
2021. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 anonim ***** válasza:
26%
Mer a Gyurcsány jobb volt..Visszajön elsőként a prolikat adóztatja szarrá..
2021. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 anonim ***** válasza:
26%
Győri fideszes orvos vagyok..Sosem nézem a betegem milyen pártot szeret..Gyógyítok..Az orvosok nagyrésze jobboldali,hála a drasztikus béremelésnek.
2021. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/98 anonim ***** válasza:
26%
Sztem ez a bolond jobbikos be sincs oltva..Tudjátok 5g chip:-)
2021. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 A kérdező kommentje:
De egy nyomorultak vagytok, ez a Fidesz remélem azért letörlitek a köpetet a tükörröl mikor belenéztek, habár kitudja Fideszesektől mit is várna az ember....
2021. szept. 28. 17:31
 68/98 A kérdező kommentje:
a Prolik nélkül a gazdag f*szverők sehol nem lennének, mert ha nem lenne dolgozó ember ők is éhen dögölnének...
2021. szept. 28. 18:21
 69/98 A kérdező kommentje:
Ígyis a fideszetek szarrá adóztatta lopta már ezt az elb*szott országot már 11ik éve... szomorodnátok meg mind ahányan vagytok szarevők...
2021. szept. 28. 18:24
 70/98 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező..Prolit írtak..Nem munkást..Kevered a prolit a munkással..Alapvető megértési problémákkal szenvedsz..Baloldaliként nekem is ég a pofám rajtad..A hozzad hasonló buta embereket szokta a Fudesz mutogatni amikor a buta baloldalit hozzák fel..
2021. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!