Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utáljátok a Fideszt? szerintet...

Utáljátok a Fideszt? szerintetek sikerül leváltani őket 22-ben?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 20:21
 31/98 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 36!Hányszor voltal Berlinben?Hány évet éltél Londonban?

Van amiben ezek a városok jók.Azt senki nem mondta hogy nem.De a közbiztonság 1000× sz.rabb..Olvás már utána az Eu hivatalos bűnügyi statisztikájában..Londonban 15x több a gyilkosság népességarányosan is mint Budapesten..Vagy beszélj pár külföldivel miert szeret ide jönni..Hidd el a biztonság benne lesz..Azért mert ellenzéki az ember még nem kell minden sz.rt beszopni s Párizs s.ggét se nyalni..Sétálj el mondjuk este 19:00 után a Montmarte -ba..15 éve andaloghattál..Az még a belváros..Most minden 2 bolt Mohamede,s hidd el nagyon nem szeretik a fehér nem muszlim embert..De ha nem hiszed el akkor b.sszus menjél ki,tölts el egy hetet Berlinben éjszaka..S utána ha még túléled akkor a Vörösmarty -téren is..Miskolcon az Avas biztonságosabb mint az Unter Den Linden környéke..Ne ATV-ből tájékozodj hanem utazzál ki..Jah nincs pénzed csak nyomod a f.szságokat. ÉN is baloldali vagyok,de a saját tapasztalataimnak jobban hiszek..

2021. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:
15%

De tessék itt egy külföldi portál amihez Orbánnak semmi köze..Nézd meg hogy Budapest a Top 5-ben van..


[link]



S akkor nézd meg London,Párizs Crime Indexét..2021-ben Budapestnél max. Svájc a biztonságosabb..

2021. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 A kérdező kommentje:
Párizst eddigis tudtam hogy nem biztonságos, Londonnal már nem értek egyet, Berlinnel még igen, Na de mitől lenne jobb ezektől Budapest? meséld már el...
2021. szept. 27. 20:34
 34/98 anonim ***** válasza:
0%

40.


És mitől rosszabb Budapest? Azon túl, hogy divat fikázni mindent, ami "hazai", mondván, hogy az csak rossz lehet?


Egyedül a főpolgármester személyét tartom elhibázottnak, ennél a Demszky-paródiánál mindenki jobb lenne. Ráadásul a kicsinyes politikai érdekei miatt háborúzni kezd a kormánnyal, azok meg a budapestieken verik majd azt le.

2021. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 anonim ***** válasza:
33%

Baloldali vagyok de nem elvakult DK-s..A diplomámat nem vettem..


Tessék tanulmányozd:


[link]


Mégegyszer kérdem milyen gyakran jarsz ki Berlinbw?Én munkaügy miatt havonta utazom ki..Látom mi van..

2021. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 A kérdező kommentje:
Ajánlom ezt is figyelmedbe, [link] Tanulmányozd ezt is...
2021. szept. 27. 23:48
 37/98 anonim ***** válasza:
61%

"látszik hogy magyarok vagytok"


Miért, te mi vagy...? Mivel itt élsz és magyarul írsz, feltételezhetően te is magyar vagy - esetleg "kisebsíg", de az már nem annyira jó hír a számodra (sem).


Zsidót kizárnám, mert ők jóval műveltebbek és intelligensebbek ennél, hogy képesek legyenek blikk színvonalú cikkekre hivatkozni.

2021. szept. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim ***** válasza:
45%
Kedves Kérdező!Hol van a Blikk hivatkozott cikkében hogy Budapest Európában veszélyesebb mint Párizs vagy Róma vagy Berlin?Végigolvastam de csak magyar megyei kimutatás volt..Ha fenntartod az igazad azt bizonyítani szokás..Ezt már az általánosba is elmondják.Kérlek csatolj egy bizonyitékot,ellenkező esetbe amít irsz az bizonyíték nélkül minimum hipotézis..De inkább hazugság..
2021. szept. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 A kérdező kommentje:
[link] Ne jöjjetek azzal hogy nem írnak igazat, mert ti nem akarjátok belátni az igazat....
2021. szept. 28. 00:12
 40/98 A kérdező kommentje:
2, meg nem csak a Blikk írja ezt a fővárosról...
2021. szept. 28. 00:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!