Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utáljátok a Fideszt? szerintet...

Utáljátok a Fideszt? szerintetek sikerül leváltani őket 22-ben?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 20:21
 21/98 anonim ***** válasza:
6%

Amióta a NER dolgozik az országért, sokkal jobb minden, látom a fejlődést.


Nem fogom engedni, hogy a balos barbárok minden leromboljanak.

2021. szept. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
0%
Utálom a Fideszt mint a szart, de rájuk fogok szavazni, mert a Gyurcsány és a teljes baloldal még rosszabb már ők is bemutatkoztak Medgyessy Gyurcsány Bajnai ideje alatt :(
2021. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 anonim ***** válasza:
59%

Fiatal vagyok, lassan megkapom a diplomám. Ha nem sikerül leváltani a Fideszt én IS megyek külföldre, mert ami itt folyik az nem állapot.

Szerintem Márki-Zay Péternek van egyedül esélye leváltani a Fideszt, de akárkit szavaznak meg az előválasztáson rá fogok szavazni, hogy elmondhassam, mindent megtettem.

2021. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 anonim ***** válasza:
21%
3 diplomás értelmiségi családapa vagyok,mielőtt valaki krumplizna..A fiatalok segge meg ki van nyalva..Ha en fiatalon ennyi segítséget kaptsm volna mint ők s nem megszorításokat akkor még a mostaninál is jobban élnék..Nekem még 12% volt a diákhitel kamata is.Az ország jövője szempontjából hogy elkerüljük a polgàrháborút én és még sok ismerősöm/igen klasszikus baloldali értelmiségi is/ jövőre a Fidesz fogunk szavazni..Nem Fiatalok már,de demokratábbak mint a papíron Demokratikus Ellenzék.Az utolsónak üzenem,én éltem külföldön programozóként Gyurcsányék alatt,utána azért jöttem haza mert arányaiban itthon jobban élek és Budapest este 8:00-kor 1000x biztonságosabb mint Berlin...
2021. szept. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 A kérdező kommentje:
27 es Budapest 1000x biztonságosabb mint Berlin, ezt a hülyeséget egyedül találtad ki vagy segítettek is?
2021. szept. 25. 11:06
 26/98 anonim ***** válasza:
28%
Kedves 31-es..Kivételesen ebben igaza van..Sétálj a belvárosban Budapesten este vagy csináld meg ugyanezt Berlin fővárosában este a belvárosban..Mi is elég gyakran járunk ki s már Berlin sem az igazi..Bécs még talán..Párizs veszélyes..Meg New Yorknál is..Dublin mindegyiknél biztonságosabb..Tudod utazni kéne s megtapasztalnád..
2021. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 A kérdező kommentje:
Mitől biztonságosabb Budapest belvárosa ezeknél? meséld már el...
2021. szept. 25. 20:23
 28/98 anonim ***** válasza:
67%
Sétálj akkor egyet este 21:00-kor Berlinben az Unter Den Lindenen vagy Londonban mondjuk a Towernél,ott a mekibe is fura fazonok vannak..Durvábbak mint a Blahán..Hidd el elég gyakran járok ki..ÉN ismerem..Londonban 5 évet éltem egy zöldövezeti külvárosban..8:00 utan egyedül ott mertem sétálni de a helyiek elmondták melyek azok a LÉTEZŐ no-go zonák amiket nappal is jó ha elkerülök..Ott nem csak cigit kérnek tőled mint a hős utcaban..Ott megölnek..S soha nem találnak meg..A belvárosban lakom egy tetőtéri lakásban,alattam a szomszéd a Covid alatt költözött haza Chichagóból végleg..Az ok:Fejlesztőként itthon is jól él,és a BLM mozgalmak miatt már az Usa nagyvárosai sem biztonságosak..Vidékre meg nem akart menni..Annál liberálisabb.
2021. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 anonim ***** válasza:
30%

33.


Hát igen, itt is rettegni kell, mert a Zorbán egyszerre több helyen is tud lenni és este a járókelőkre les, hogy jól megdiktatúrázza és megfasisztázkodja őket, hatalmas nevetés kíséretében.


Ehhez képest Berlin semmi, ott csak bűnözők vannak éjjel meg pár no-go zóna, de hát ez utóbbi elég PC, ez nem olyan nagy bűn, mint a nagy-nagy kormánynáci elnyomás, amitől - kötelességünk - napi 19,5 órában rettegni. A maradék idő a tüntetésre van fenntartva.

2021. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 A kérdező kommentje:
34 es, Hát a híradóban mindennap hallani rablás,gyilkosságot itt Magyarországon akkor miről is beszélünk? miért jobb itt a közbiztonság mint külföldön?!
2021. szept. 27. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!