Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utáljátok a Fideszt? szerintet...

Utáljátok a Fideszt? szerintetek sikerül leváltani őket 22-ben?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 20:21
 51/98 A kérdező kommentje:
Tipikus keresztények, ha nem a kedvük szerint formálsz véleményt egyből elhordanak mindennek, és a halálodat kívánják, ezek vagytok ti, Fideszes kommentelők akik idejöttek baloldalinak kiadni magukat bohócok...🤡🤡🤡
2021. szept. 28. 13:14
 52/98 A kérdező kommentje:
Én utálom a legjobban a pedofillal teli narancsosokat, a döbrögivel együtt...
2021. szept. 28. 13:15
 53/98 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező,még mindig nem vagyok keresztény.Baloldali vagyok,s nem mondtam hogy a kedvem szerint formálj vélemémyt..Tiszteletben tartom a vélemémyed de én mutattam valós EU-s statisztikát ami még hiteles s Orbántól független..Te meg egy magyar búlvárlapot mutattál..


Ismétlem csatolj kerlek az igazad bizonyitására relevans EU statisztikát..

Ellenkező esetben én is mondhato hogy 2 farkam van s tudok repülni s aki nem hiszi el azt elhordom mindennek..Mert te ezt csinalod..Az csak szomorú hogy szavazati jogod is van mert a többieknek is igaza van hogy ilyen szellemi képessegekkel szerintem sincs érettsegid..Ami nem gond..Csak ne hazudj,s ne akard a baromságaid ránk erőltetni..Mi mutattunk bizonyitekot..Rajtad a sor..

2021. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező !Te mindenkit utálsz aki a sajàt mesevilágod nem hiszi el..Na menj a kocsmába,oda való vagy;-)
2021. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
64%
Ilyenkor tényleg pazarlóm az időm diplomás mérnökként hogy egyáltalán leallok érvelni veled..Tényleg mintha galambbal akarnék sakkozni..
2021. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
39%
Én imádom a Fideszt!A kérdező meg tuti troll,felnőtt ember ennyire buta nem lehet:-)
2021. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 A kérdező kommentje:
55,ős Vicces hogy diplomás mérnökként, annyi eszed van mint egy lepkének, lehetsz te diplomás észt nem az egyemeten osztják még mindig... ezt te is hűen tükrözöd...
2021. szept. 28. 13:54
 58/98 A kérdező kommentje:
54es, Hát szerintem még a kocsmában is értelmesebb emberek vannak mint itt...
2021. szept. 28. 14:00
 59/98 anonim ***** válasza:
64%
Kedves kérdező!Amennyiben igazad van hogy Budapest veszélyesebb mint Berlin,miért nem zárod rövidre,s miért nem csatolsz egy EU statisztikát?A valaszoló tényekkel alátámasztotta hogy szerinte Budapest biztonságosabb.Vagy szerinted a baloldali vezetésű EU parlament és bizottság hamisitja a statisztikát Budapest érdekében?Azt nem értjük itt sokan hogy ha tudod hogy igazad van akkor rendelkezel hiteles statisztikával nem búlvárral.Miért nem osztod meg?
2021. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
69%
Momentum szavazó vagyok,de a kérdező még szerintem is gáz..Egybites DK Jobbikos lehet.Aki soha nem volt Budapesten.
2021. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!