Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Utáljátok a Fideszt? szerintet...

Utáljátok a Fideszt? szerintetek sikerül leváltani őket 22-ben?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 20:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
Kérdező nekem nem a kormányok miatt van habzsi dőzsi hanem mert tanultam:-)Te ugyanolyan csóró maradsz egy kormányváltás után is..Egy ellenzéki győzelem.eseten masnap ugyanúgy a szaros panelba kellsz fel,én meg ugyanaolyan gazdag maradok másnap is.:-)A külföldi befekteteseim meg semelyik kormány nem tudja elvenni;-)
2021. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim ***** válasza:

#90 majd fogsz nézni rendesen, ha Dodrevet választják meg, akkor rájössz majd, hogy házhoz mentél a lóf*szért :D

Amit a Fidesz csinál, az bűnözés, nem kell szépíteni. A legmagasabb az ÁFA az egész únióban. Az nyeri mindig a tendereket, aki a legtöbbet adja vissza, pedig lennének akik megcsinálják olcsóbban, de hát az csak az országnak haszon, Viktornak nem.

Miért Forint a fizetőeszköz még mindig? JA hogy az euró értékét nem tudják rontani?

Hogy lehet hogy a kb 80 millió fős Németországban nincsnek nyomornegyedek, Magyarorszégon viszont rengeteg van?

Bevezették az egykulcsos adót, ez is a nép érdeke volt talán?

2021. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 anonim ***** válasza:

Én is Fideszes vagyok,s Dobrevre szavaztam:-)Az a nő elhozza az újabb 2/3-ot.:-)A legtöbb gerinces baloldali barátom akkor nem fog szavazni.Amúgy miniszterelnöknek egyedül Marki esélyes.Őt meg el is fogadnám.

S az ellenzéki esélyekről:-)

Anno te is indexet csatoltal en is azt csatolok.


[link]


Én közgazdászként 117 helyet jósoltam de latom mar most megvan a 120 s még nincs kampány:-)Kedves kérdező az utolsó 4 kommentelő én voltam de ez szerintem levehető..Est senki nem tagadta..


Ja és nem loptam össze a vagyonom..Csak amig ne prolikám a farkat vakartad a panelba a ronda nőd mellett addig én tanultam..Becsületes úton lettem milliomos:-)Vagy most már a tanult értelmisegtől is elvennéd a penzt?:-)Tudod mi kettönk között a különbség?En most egy belvárosi étterembe kajálok..Aztán hazamegyek a 12.kerületi lakásomba a 2 éves kocsimmal..:-)Te pedig miután kiléptél a gépből,körbenézel s ugyanabban a vakolatlan szar panelba leszel,s aztán mész a gyárba dolgozni amig a robotok nem váltják ki a haszontalan munkad:-)A társadalomnak gazdaságilag lassab semmi szüksége rátok..Egy jó lakatosra ,asztalosra,orvosra,tanárra mérnökre van..Ti csak fogyasztók vagytok..Értékrend ,múlt s jövő nélküli senki..Én jövő hónapban Kenyába megyek kikapcsolodni..Te max.az utcakövekre..Szóval nagy lehet itt az arcod de felejtsd el hogy az online világból kilépve a disznókkal kelsz..:-)Én jövőre js gazdag leszek,4 év múlva is..De jövőre is csak egy csóró proli maradsz..:-)Egy buta,tanulatlan proli:-)

2021. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 anonim ***** válasza:
95-os.Azért menj el Kelet-Németországba..Cigánynegyedek ott is vannak..Ahogy Franciaországban is..Bár ott inkább arab no go..Azert mert csórok vagytok s 10 évente 1x juttok ki oda így nem rendelkeztek releváns rálátással..Tudom a Blikkbe megírták:-)Na megyek is dolgozni,mert minden időmet a cégemtől veszem el amit veletek foglalkozok:-)
2021. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 anonim ***** válasza:
37%
2 fajta gazdasági berendezkedes van ,vagy magas Áfa s alacsony jövedelemkulcs vayy fordítva..Lehet választani..:-)A magas Szja a munkásembereket szopatja mig a magas Áfa azokat akik többet költenek..
2021. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 A kérdező kommentje:
Nem értesz te a gazdasághoz lósz*rt sem...
2021. szept. 29. 13:40
 97/98 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik Fideszes emberünk megfutamodott, gyáva féreg módjára mert már nem tud milyen hazugságot írni... 🤡🤡👏🏼👏🏼 remélem a sipkát is felvetted...
2021. szept. 29. 19:21
 98/98 anonim ***** válasza:

Fletóné nem fog nyerni. Most a Fidesz viccből tartott egy komolyanvehetetlen petíciózást és rögtön több emberük lett, mint a Bohócválasztáson megjelent létszám.


Megint az lesz ami 2018-ban is volt. A Bohócellenzék tagjai beleélik magukat a világ megváltásába, aztán majd jön a keserű pirula (én sem örülök ennek, de ez van) és rögtön nekiállnak majd egymást okolni, Momentum nekiesik a DK-nak, "Jobbik" összecsap a régi főellenség Möszöpö-vel, a többiek meg visonganak. Orbán pedig - arcán kaján, sunyi öröm - csak egy kávét rendel, és áldja az Urat, hogy ilyen gagyi, gyenge ellenzéke van, akik semmire sem jók és reméli, hogy 4 év múlva is Fletó és Fletóné meg Kari Gec... izé Geri lesznek a főellenfelek, tehát megint nyerni fog.


Mi lenne, ha lenne egy normális ellenzék, mentesen Fletóéktól, Karitól meg a Fidesz ügynökeitől? Egy teljesen új párt, amelynek tagjai SEM rokonságban SEM barátságban nem állnak a régiekkel?



A válasz az - betiltanák, lenáciznák, ahogyan azt általában teszik (Magyar Gárda, mint szervezet, igaz az nem politikai párt volt, de nagyban is ez menne)

2021. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!