Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Keresztény tömeggyilkosság!...

Keresztény tömeggyilkosság! Teszünk ellene?

Figyelt kérdés

Ma olvastam valami borzasztót:

[link]


Mikor teszünk ez ellen valamit? Vagy muzulmánoknak mindent szabad?



2013. jan. 9. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 tetro ***** válasza:
belinkelnéd a vatikáni rádiót?
2013. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:

Te nem vagy más mint egy kereszténygyűlölő provokátor, ez anélkül is látszik, hogy a kérdező felhívta volna rá a figyelmet.

Senki nem uszított itt a muzulmánok ellen, csak az iszlamista terroristák ellen. Erre te megjelensz és védelmedbe veszed őket, mondván, hogy mi vagyunk az oka minden tömeggyilkosságnak, hogy így gondolkodunk ( gyk.: védelmünkbe merjük venni a keresztényeket, ami manapság bűnnek számít). Aztán jössz a hülyeséggel, hogy Nyugat-Európában valójában nincs diszkriminálva a kereszténység, holott dehogynem. Brüsszelben már központi karácsonyfát sem mertek állítani, egyes európai országokban embereket rúgnak ki kereszt viseléséért, miközben ott a saria bevezetésének szükségességét oktatják magániskolákban.


Ezek után szerintem köpj egy nagyot a levegőbe és állj alá. Ezt ajánlom minden liberális, baloldali barátodnak. Rosszabbat nem, Isten ments, de tudom, hogy lesz még nektek nagyon csuda világotok.

2013. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 A kérdező kommentje:

Tetro! Én rengeteg bizonyítékot előtártam már neked, de te tagadsz, tagadsz.

Neked akár a csillagos eget is lehozhatnám te akkor sem hinnél nekem!

Szerinted nekem mint vallásos embernek milyen érzés hogy előttem szidják Istent. Nem is írom le hogy miket mondanak a fiatalok.

2013. jan. 10. 23:22
 64/80 A kérdező kommentje:
Elnézés. Nem hinnél nekünk.
2013. jan. 10. 23:22
 65/80 anonim ***** válasza:
Nem, nem linkelném be, mert buta, rosszindulatú embereknek nem szoktam szívességet tenni.
2013. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 tetro ***** válasza:

"Mikor teszünk ez ellen valamit?"

Kamu hírt linkel, és ezt írja alá. De nem uszít. Én meg mert szólni merek, hogy a kérdező ne hazudozzon, azonnal kereszténygyűlölő vagyok... :D

2013. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 tetro ***** válasza:
Hol szidtam Istent? Hol szidtam a keresztényeket? Csak nem bírom hogy hazudsz. Hol vannak a konkrét hírhez a bizonyítékok? Megöltek több száz keresztényt. Hol a több száz cikk erről? Hol vagy egyáltalán bármi hír erről? Sehol. Hazudsz. Pont.
2013. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 A kérdező kommentje:

Előbb linkeltem be hármat, bombamerényletek stb. Elolvastad egyáltalán?

Vagy mire gondolsz? Menjek és készítsek videofelvételt?

2013. jan. 10. 23:26
 69/80 anonim ***** válasza:

Nem veszed észre, hogy ezzel a hazugozással nem sokra mész, mert egyikünk sem veszi magára?

Örülök, hogy lezártad, szerintem ennyi is sok volt belőled. Vitatkozz inkább az otthonodban, a kendermagosoknál.

2013. jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 A kérdező kommentje:

Én többet nem írok ide. Tetro nem akarok veled vitatkozni mert nincs semmi értelme.

Majd ha valaki rátalál erre a kérdésre, végigolvassa és eldönti van e keresztényellenesség, vagy nincs voltak érvek, ellenérvek.

Bajtárs! Köszönöm hogy segítettél! Javaslom te se vitatkozz többet!

2013. jan. 10. 23:31
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!