Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Keresztény tömeggyilkosság!...

Keresztény tömeggyilkosság! Teszünk ellene?

Figyelt kérdés

Ma olvastam valami borzasztót:

[link]


Mikor teszünk ez ellen valamit? Vagy muzulmánoknak mindent szabad?



2013. jan. 9. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 Vadmeggy ***** válasza:
Az iszlámnak is csak a szélsőséges irányzatai veszélyesek. A normális hétköznapi iszlámoknak eszük ágában sincs robbantgatni, vagy keresztényeket gyilkolni. Felőlük nem is hallasz a TVből. Nem védem őket, de nem azonosíthatod a terroristákat a többmilió békés arabtól.
2013. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 Vadmeggy ***** válasza:
*muzulmánok
2013. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 Komplikato ***** válasza:
67%

"Vagy szerinted hazudnak?"


Egy olyan rádiócsatorna saját oldalán, ahol a hír még nem hangzik el de már elmondják neked mi legyen róla a véleményed?

Ááááá, dehogy. :D

2013. jan. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:

Igazad van, hogy nem lehet minden muzulmánt megbélyegezni, de jobb az óvatosság. Mi annyit tehetünk ellene, hogy nem engedjük, hogy letelepedjenek Magyarországon.

A cigányok között is van sok rendes, becsületes, de az emberek többségében mégis vannak előítéletek és ezek nem alaptalanok.

2013. jan. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból (naívan) megnéztem szerepel-e az indexen a külföldi hírek között. Őnáluk inkább ezek a vezető hírek:

[link]


[link]

2013. jan. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:

na, akkor elárulom neked a frankót, aztán így higgy a jövőben a vallási alapon működő hírforrásoknak:


Kongói Demokratikus Köztársaság, Dél-Kivu, Sange, 2010 július 03-án, üzemanyag szállító kamion (tanker) robbant fel, 235 halott a következmény.


nesztek muzulmánok, és keresztények

2013. jan. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
53%

Azért nincs minden rendben.

Az ATV, mely nem egy jobboldali hírcsatorna híre:

[link]

2013. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
nem az ATV híre, hanem a Vatikáni Rádióé ... mit írtam az előbb, miért nem figyelsz?
2013. jan. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
12%

Szánalmasak vagytok.

Rögtön kétkedtek, amint nem a drágalátos Clinton asszony sírja tele a világot, hanem egy katolikus pap. Ajánlom a Magyar Kurír vagy a radiovaticana cikkeit, amik folyamatosan számolnak be az egyiptomi, tunéziai, szíriai, nigériai...stb keresztényüldözésekről. Ma a legüldözöttebb vallás a világon a kereszténység! Ti meg itt beszélgettek arról, hogy hamisított e a kép. Biztos ez a legjobb elfoglaltsága a katolikus misszionáriusoknak, hogy képeket hamisítanak.


Nem tudunk semmit se tenni, max annyit, ami a cikkben írnak. A világ nagy játékosai, bármilyen demokráciának hazudják a rendszerüket, tőlünk függetlenül döntenek ilyen esetekben. Ahogy Szíriában is, ahol azokat támogatják, akik keresztény negyedekben templomokat robbantanak fel, keresztényeknek vágják el a torkát, és ezt legszívesebben New York vagy London belvárosában tennék, csak még előbb szeretnék megtisztítani Szíriát "Allah ellenségeitől".


Ti meg inkább csak legyintsetek, sőt nevessetek. Majd az arcotokra fagy a mosoly, amikor néhány évtized múlva ezek a vadállatok a ti gyerekeiteket fogják megerőszakolni az utcán, vagy robbantják rájuk a templomot.

2013. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:

19-es olyan szánalmas vagyok, hogy megkerestem a neten a képhez tartozó tényleges tragédiát és feljebb be is írtam, de neked újra itt van:


Kongói Demokratikus Köztársaság, Dél-Kivu, Sange, 2010 július 03-án, üzemanyag szállító kamion (tanker) robbant fel, 235 halott a következmény. Egy fél falu leégett, és még legalább 100 sérült volt.

2013. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!