Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Keresztény tömeggyilkosság!...

Keresztény tömeggyilkosság! Teszünk ellene?

Figyelt kérdés

Ma olvastam valami borzasztót:

[link]


Mikor teszünk ez ellen valamit? Vagy muzulmánoknak mindent szabad?



2013. jan. 9. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 A kérdező kommentje:

Na tetro most buktattad le magad!

Kamuhír amit belinkeltem? Látszik hogy provokátor vagy!

Gondolom azt vártad hogy megcáfolom az információdat hogy hoax volt az egész. De nem ez történt! Hoppá! tönkrement A GYŰLÖLKÖDŐ TERVED! Nem baj lesz majd másik, ugye.

2013. jan. 10. 23:05
 52/80 tetro ***** válasza:

a karácsonyfa story sehol sem terjedt el csak nálunk. bayer írt meg (találta ki) először, a sok ökör meg átvette.

[link]

2013. jan. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 A kérdező kommentje:

Tetro olyan vagy mint a kommunisták, esküszöm.

Elkövettek valamit, majd megvádolták vele az ellenfelet miközben ők voltak. Te is hasonló vagy!

2013. jan. 10. 23:06
 54/80 tetro ***** válasza:

Provokátor? Te milyen világban élsz? Ezeket az elméleteket valóban elhiszed? :D

Mivel is buktattam le magam? Azzal, hogy a két kamu híredet, két kamu hírnek neveztem? :D

2013. jan. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
EZ nem karácsonyfa. Ez egy modern télfa ábrázolás legfeljebb, de nem karácsonyfa. Tehát akkor: Brüsszelben idén nem volt karácsonyfa csak egy arra hasonlító valamit mertek bevállalni.
2013. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 A kérdező kommentje:

Tetro nem akarok vitatkozni, mert nincs értelme, ettől függetlenül Nigériában igenis üldözik a keresztényeket.

Azzal hogy amit belinkeltem kamunak nevezted, eléggé provokáló volt. Vagy szerinted nem? Hiszen tudtad hogy más a véleményünk! Na mind. Jó éjszakát.

Nem akarok vitatkozni veled, mert nincs értelme.

2013. jan. 10. 23:10
 57/80 tetro ***** válasza:
A brüsszeli hír kamu volt. A főtéren nem karácsonyfa volt, hanem egy képzőművészeti izé. A dolognak egyáltalán nem volt köze a muszlimokhoz. Brüsszel több tucat másik terén ugyanolyan karácsonyfa állt mint mindig. Bayer meg kerekített hozzá egy storyt. Az a Bayer, akit tegnapelőtt még a Fidesz is elítélt...
2013. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 tetro ***** válasza:

Az nem vélemény, hogy egy kamu hírrel a muzulmánok ellen akarsz uszítani embereket.

Az meg ha valaki rákoppint az orrodra, amikor hazugságot terjesztesz, az nem provokáció, csak igazságérzet.

2013. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
Én pl. hamarabb olvastam a vatikáni rádióban, mint hogy a Magyar Hírlapban megjelent, ehhez mit szólsz? Azt se tudtam, hogy a Magyar Hírlapban megjelent. Na most mi lesz?
2013. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 A kérdező kommentje:

Nem akarok muzulmánok ellen uszítani! Csak azt mondtam hogy jó lenne fellépni ENSZ-nek vagy valakinek ez ellen, és nem úgy hogy háború legyen.

Palesztinokat igencsak kedvelem, és nem tartom őket gonosz embereknek, elismerem hogy van pár úgy nevezett terrorista.

2013. jan. 10. 23:14
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!