Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Keresztény tömeggyilkosság!...

Keresztény tömeggyilkosság! Teszünk ellene?

Figyelt kérdés

Ma olvastam valami borzasztót:

[link]


Mikor teszünk ez ellen valamit? Vagy muzulmánoknak mindent szabad?



2013. jan. 9. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 A kérdező kommentje:
Egy: Akár igaz a hír akár nem, nem ez azt első eset. Írd be az internetbe:: keresztényüldözés Nigériában, egy csomót kidob. Bombamerénylet, lövöldözés stb. Azokat elhiszitek?
2013. jan. 10. 17:05
 32/80 tetro ***** válasza:
53%
Hogy lenne már mindegy, hogy igaz-e. Fogsz egy kamu hírt, és arra sem veszed a fáradtságot, hogy utána nézz. Egy olyan képpel, akarsz naiv embereket megdöbbenteni, és felhergelni, aminek köze sincs a problémához, amit fel akartál vetni... Tudod, nem hiszem, hogy a muzulmánok lennének itt vérszomjasak. Nem is a keresztények. Csak te, és a hozzád hasonló esztelenek.
2013. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 A kérdező kommentje:
Tipikus ember vagy. A keresztények rosszak, a keresztények gyilkosok. Kamu hír? Találtam róla cikket, és nem csak magyarul, tipikus keresztényellenesség. beszélsz hogy milyen gyilkos vallás kereszténység, hogy boszorkányokat égettek stb. Aztán mikor a keresztények lemészárolásáról van szó, akkor tiltakozni, letagadni, hogy ez csak kamu stb.
2013. jan. 10. 22:01
 34/80 anonim ***** válasza:
18%

tetro egy baloldali.

Mit vársz tőle?


Gyűlöli a keresztényeket , az európaiakat , fehér embereket , európai kultúrát , aki nem tartozik ezekhez azokat imádja baloldalihoz hűen.

2013. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 tetro ***** válasza:
51%

Sehol nem írtam, hogy a keresztények gyilkosok. Vagy mégis? Hol írtam?

Mutasd légyszi a cikket, ami megerősíti ezt a hírt. Ha ilyen nincs, akkor nem tudom mi a célod, a gyűlöletkeltésen kívül. Tipikus ember vagy... :D

2013. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
100%

Nigériában igenis van konfliktus a keresztények és muszlimok között, akit ez érdekel és tud angolul, az keressen rá erre: Nigerian Sharia conflict.


Mindazonáltal mégis mit akarnál tenni, lerohanni Nigériát? Ez a legnagyobb marhaság lenne, ugyanis Nigériát keresztények irányítják jelenleg, a gyilkosságok többségét pedig - egy elég erős - iszlamista szervezet, a Boko Haram hajtja végre, velük a nigériai hadsereg és rendőrség is harcban áll. Nézz utána a dolgoknak először mielőtt véleményt formálnál és ne igen vedd készpénznek amit a Szentkorona Rádió ír (még ha ez a hír akár igaz is lehet).

2013. jan. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 A kérdező kommentje:

Tetro milyen bizonyítékokat mutassak még?


[link]

[link]

[link]


Tessék. Vagy ez csak kitaláció?


[link]

Amit mutattam cikket, csak nem magyar, másik országban adták ki.

Elég a bizonyíték? Vagy mennyek személyesen Nigériába?

2013. jan. 10. 22:26
 38/80 anonim ***** válasza:
A másik dolog: ha mégis katonailag fellépnének a keresztény országok a muszlimok ellen és elkezdenék őket irtani, az mitől lenne jobb? Netán szerinted egy újabb keresztes háború megoldana minden problémát?
2013. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 tetro ***** válasza:

Kérdező, hol a konkrét eset leírva, ami alapján uszítasz. Hiteles linket. Egy kamu oldalt linkeltél. A fotó ráadásul mindkét helyen egy balesetet ábrázol. Hiteles forrás? Se a CNN se a BBC se senki nem írt erről az esetről. Egyetlen egy kamu oldalt tudsz felmutatni kamu képpel? Tényleg, nem gondolod, hogy magadba kéne nézni, ha már gyűlölködésről van szó?


Ja az egyik cikkben amit linkeltél ez van: "szemtanúk szerint feldühödött keresztény fiatalok muzulmánokat rángatnak ki az autóikból, és megölik őket."

Előtte olvasd már el legalább...

2013. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 A kérdező kommentje:

Mert a muzulmánoknak hiszel mi. Szegényeket mindenki bántja, 9/11 is csak véletlen volt, szegínyek.

Tetro kérlek téged ne válaszolj többször, feltettem egy kérdést, és te csak provokálsz.

Gyűlölködő én? Na ne már! Kihoztál a sodromból!

2013. jan. 10. 22:38
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!