Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Keresztény tömeggyilkosság!...

Keresztény tömeggyilkosság! Teszünk ellene?

Figyelt kérdés

Ma olvastam valami borzasztót:

[link]


Mikor teszünk ez ellen valamit? Vagy muzulmánoknak mindent szabad?



2013. jan. 9. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 tetro ***** válasza:
40%
Én tettem valamit. Rákerestem az interneten, máshol mit írnak erről. De semmit sem találtam... Furcsa.
2013. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 A kérdező kommentje:

Ha elolvasod a hírt rájösz, amúgy nem rég jött.

Vagy szerinted hazudnak? Hazudik Juan Carlos Martos atya?

És a kép? Az nem bizonyíték?

2013. jan. 9. 23:05
 3/80 A kérdező kommentje:
Amúgy nem az első eset, keres rá: Keresztényellenesség Nigériában, egy csomó cikk kijön. Robbantások stb.
2013. jan. 9. 23:06
 4/80 A kérdező kommentje:
2013. jan. 9. 23:07
 5/80 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted kinek kellene tenni ez ellen?
2013. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 tetro ***** válasza:

természetesen minden vallási, etnikai gyilkosság elfogadhatatlan.

amíg viszont ezt a hírt egyetlen megbízható hírforrás sem erősíti meg, addig simán lehet internetes hoax. hogy a kép?

akárhonnan lehet. mondjuk Rwandából. ráadásul ez a fotó már egy éve is keringett a neten...

2013. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 Vadmeggy ***** válasza:
58%

Mit tennél? Kimennél háborúzni? Sok sikert!

Nem a mi háborúnk, nem a mi kontinensünk, nem avatkozunk bele. Nem oldhatunk meg minden konfliktust a Földön. Az amerikaiak végig támogatták az arab tavaszt. Líbiába is küldtek katonai támogatást mégis meggyilkolták a nagykövetüket egy nyomorult film miatt.

2013. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
100%

"Ha elolvasod a hírt rájösz, amúgy nem rég jött.

Vagy szerinted hazudnak? Hazudik Juan Carlos Martos atya?

És a kép? Az nem bizonyíték?"


Akármilyen friss is, nem itthon fog először megjelenni. Hogy hazudnak-e? Nem ez lenne az első eset a történelemben. Egyébként meg nekem fogalmam sincs ki az a Juan Carlos Martos, de szerintem neked se nagyon. Attól hogy odaírják hogy atya te már mindent elhiszel? A képről meg ne is beszéljünk, ott van egy csoport égett ember. Ez mit bizonyít?

2013. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
54%

Sejtettem hogy nem a buddhisták voltak.


Az iszlámban csak igen kevesen követik a békés , felvilágosult , liberálisabb irányzatot.


Semmiképpen nem lehet a béke vallásának nevezni.

Volt szerencsém beleolvasni a Koránba ,ahhoz a könyvhöz képest a Mein Kampf egy mesekönyv.Tele van erőszakos szövegekkel , erőszakra buzdító és erőszakra felszólító írásokkal.


Sajnos a muszlimok többsége igen erőszakos.A toleranciát igen sajátosan értelmezik , képtelenek más vallásokat vagy másképp gondolkodó embereket tolerálni.A szabadság fogalmát is igen sajátosan értelmezik.

Náluk a dzsihád azt jelenti hogy végezni kell minden hitetlennel vagy áttéretni őket az iszlámra.

Ők egy teljesen iszlám hitű Föld bolygót szeretnének hogy mindenki az ő Allah istenüket imádja és csak abban higgyen.


A többi más vallás képes egymás mellett békében élni , például a buddhisták soha nem fogják megtámadni a keresztényeket vagy a hindukat.

2013. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!