Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Keresztény tömeggyilkosság!...

Keresztény tömeggyilkosság! Teszünk ellene?

Figyelt kérdés

Ma olvastam valami borzasztót:

[link]


Mikor teszünk ez ellen valamit? Vagy muzulmánoknak mindent szabad?



2013. jan. 9. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:

CNN se a BBC mint hiteles? Na ne nevettess.


Akik a moszkvai tüntetésekhez beraknak athéni randalírozókat, meg akik a líbiai polgárháború idején kölcsönvették az Al-Dzsazírától a Dohában felépített makettvárosról készült képeket. Aztán a lebukás után jött a magyarázkodás, a második esetben meg a hallgatás. A koszovói háborúról meg inkább nem is beszélek.


Ők lennének a hitelesség mintapéldái?

2013. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 A kérdező kommentje:

A másik dolog: ha mégis katonailag fellépnének a keresztény országok a muszlimok ellen és elkezdenék őket irtani, az mitől lenne jobb? Netán szerinted egy újabb keresztes háború megoldana minden problémát?



Mert ha hagyjuk hogy tovább folyton ez a dolog az jobb mi? Minden percben meghalhat valaki ott.

Nem azt mondom irány a háború! De ha Irán ellen feltudák lépni akkor Nigériával is tudnának tenni egy két dolgot.

2013. jan. 10. 22:39
 43/80 tetro ***** válasza:
Ja értem. CNN, BBC hiteltelen, egy mexicoi blog viszont nem az... :DDDDDDDd
2013. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 A kérdező kommentje:
Mit vársz tőlük? Ha Angliában valaki rosszat mond a muzulmánokról egyből rasszista vagy mit tom én. Belgiumban a karácsonyfát is eltüntették a muzulmánok miatt.
2013. jan. 10. 22:45
 45/80 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen mexikói blog.

De én nem tekintem hitelesnek sem a CNN-t sem a BBC-t. Főleg az utóbbit, amit Magyarországon szokás mintának tekinteni. A politika aktuális irányelvei szerint tájékoztat, hitelesség nélkül. Mert amiről a média nem tájékoztat, az manapság olyan, mintha meg sem történt volna.

2013. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 tetro ***** válasza:

22.46, a kérdező az általa linkelt cikket próbálta néhány válasszal feljebb egy mexicoi bloggal igazolni... akkor te milyen hírforrásnak hiszel? a szentkoronaradio-nak?

kérdező, ugye tudod hogy a belga karácsonyfa történet is hoax volt? :D

2013. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 A kérdező kommentje:

Nem nem tudtam, akkor bocsánat.

De ettől függetlenül rengeteg hasonló eset van.

És ezt nem tagadhatod le!

2013. jan. 10. 22:58
 48/80 anonim ***** válasza:

A belga karácsonyfát lehet kicsit felfújták.

De a muszlimok akkor is problémásak.


Kérdezz meg 1-2 franciát és elmondják neked mi is a helyzet a muszlimokkal.

2013. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:

Nem, nekik sem. Szelektálok, amiről tudom, hogy valószerűtlen, azt nem hiszem el. Amiről pedig nincs megfelelő háttérismeretem, arról nem nyilvánítok véleményt.


Mellesleg Brüsszelben valóban nem volt karácsonyfa, a muzulmánok érzékenységére hivatkozva. Keresztény Európa... az EU megálmodói meg forognak a sírjukban.

2013. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 tetro ***** válasza:
Nem tudtad... Kérdező rengeteg eset van valóban. De te két kamuval próbálsz uszítani. Megyek hányni. Nem azért mert keresztény vagy. Csak úgy simán tőled. Aztán meg aludni.
2013. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!