Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki áll a muszlimoknak tulajdon...

Ki áll a muszlimoknak tulajdonított európai támadások mögött?

Figyelt kérdés

A napokban egy párizsi templomot rongáltak meg. Az elkövetők az alábbi üzeneteket írták a templom falára:


"Engedelmeskedjetek, hitetlenek, Allahnak, imádkozzatok naponta ötször, Jézus egy fattyú, csak egy isten van, Allah”



"Mária, ez a sorsod, ezt a f.sz vallást mi muszlimok nem tudjuk elfogadni”



Kizárt hogy muszlimok voltak az elkövetőek. Az iszlám prófétaként tartja számon Jézust és minden muszlim tiszteli. Egy muszlim sosem mondana olyat hogy Jézus fattyú. Máriát szintén tisztelik a muszlimok. A Korán egyik fejezete Mária nevét viseli.


Nem akarok mutogatni, de a zsidók tartják fattyúnak Jézust illetve beszélnek tiszteletlenül Máriáról. Továbbá a zsidók érdeke az iszlámellenesség terjesztése.



júl. 21. 14:16
 71/104 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy 1960 manapság van, hanem hogy nem régi adat. De megnézhetjük a mai adatokat is. 2019-ben 9,098,700 volt a népesség, ma pedig 9,842,000. Ez a 700 ezres növekedés azt jelenti hogy nagy számú bevándorló érkezett.
júl. 22. 15:29
 72/104 anonim ***** válasza:

"Nem azt írtam hogy 1960 manapság van, hanem hogy nem régi adat"

De, eléggé az. Ugyanis korábban a manapság zajló folyamatokról hazudoztál, majd amikor kibukott hogy a tények mennyire rádcáfoltak, hirtelen 3-4 generációval korábbi szituációval akarsz érvelni?


"Ez a 700 ezres növekedés azt jelenti hogy nagy számú bevándorló érkezett."

Bizonyíték?

júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/104 A kérdező kommentje:

Azt írtam Izrael a zsidók betelepítését támogatja. Ez 1960-ban is így volt és ma is.


A bizonyíték pedig az hogy Izraelben 2,9 a termékenységi ráta. Ez pedig nem eredményezhet 700 ezres népesség növekedést. Nagy számú bevándorló érkezett.

júl. 22. 16:11
 74/104 anonim ***** válasza:

"Azt írtam Izrael a zsidók betelepítését támogatja"

Az 59. kommentben a jelenről volt szó, majd miután a jelen tényei mind radcáfoltak, hazug módon több, mint 60 éves régmúlt adatokkal jössz...


"A bizonyíték pedig az hogy Izraelben 2,9 a termékenységi ráta. Ez pedig nem eredményezhet 700 ezres népesség növekedést"

Hogyne eredményezhetne? Megint a kisujjadból szopsz ki hazugságokat?

A 2,9 pont hogy szignifikáns növekedést jelent. 2023-ban pl 174648-an születtek Izraelben, vagyis 2019-hez viszonyítva a születési adatokból viszonyítva is pont azt látjuk, hogy alig van bevándorlás.

Meg ugye eleve nem is kell így körülményeskedni, hisz a bevándorlásról is léteznek adatok, akik megint csak engem igazolnak, hisz itt is azt látjuk hogy a Szovjetunió felbomlása ideji utolsó komolyabb migráció óta jelentéktelen a bevándorlók mennyisége már jó régóta:

[link]

júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/104 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam hogy 1960-ban volt nagy bevándorlás hanem hogy 1960 óta folyamatosan, egyenletesen növekszik Izrael népessége. A 2,9 pedig nem eredményezhet 700 ezres növekedést egy 9 milliós országban. Tök jó hogy leírtad hányan születtek de elfelejtetted beleszámolni a halálozást.


Egyébként is nem erről szól a kérdésem. Ne próbáld meg elterelni, és a továbbiakban ne írj többet mert nem érdekel. Látszik hogy az iszlámellenes gyűlölet beszél belőled.

júl. 22. 16:36
 76/104 anonim ***** válasza:

"Nem azt írtam hogy 1960-ban volt nagy bevándorlás hanem hogy 1960 óta folyamatosan, egyenletesen növekszik Izrael népessége"

Mint láthattuk, mégsem.


"A 2,9 pedig nem eredményezhet 700 ezres növekedést egy 9 milliós országban. Tök jó hogy leírtad hányan születtek de elfelejtetted beleszámolni a halálozást."

Tehát hogy más tényekkel is cáfoltalak, azt megint ignorálod...


"Egyébként is nem erről szól a kérdésem. Ne próbáld meg elterelni, és a továbbiakban ne írj többet mert nem érdekel. Látszik hogy az iszlámellenes gyűlölet beszél belőled."

Egy szót sem szóltam az iszlám ellen. Szóval az eddigi hazugságaid megkoronázásaképp mostmár rólam is hazudozol?

júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/104 A kérdező kommentje:
Eddig szépen kértem. Ha nem hagyod abba, jelenteni foglak a moderátoroknak. Nem érdekel a hülyeséged. A rabbi válaszaira vagyok kíváncsi.
júl. 22. 16:51
 78/104 anonim ***** válasza:
Tehát amikor a sokadik hazugságod is sorra cáfolom, akkor már csak menekülsz?
júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/104 A kérdező kommentje:
Ilyen nincs. Tényleg ennyire ostoba vagy hogy nem érted meg, nem akarok veled beszélgetni? A zsidó rabbi sokkal intelligensebb mint te, ez egyértelműen kiderül a válaszaiból ezért inkább őt hallgatnám meg.
júl. 22. 16:59
 80/104 anonim ***** válasza:

Tudom, ő is megcáfolta eddig minden érved. Mire te hazugságokra alapuló kötekedéssel feletél. Ezekről a hazugsagaidról rángattam le a lepleket.

A tények pechedre makacs dolgok :)

júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!