Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki áll a muszlimoknak tulajdon...

Ki áll a muszlimoknak tulajdonított európai támadások mögött?

Figyelt kérdés

A napokban egy párizsi templomot rongáltak meg. Az elkövetők az alábbi üzeneteket írták a templom falára:


"Engedelmeskedjetek, hitetlenek, Allahnak, imádkozzatok naponta ötször, Jézus egy fattyú, csak egy isten van, Allah”



"Mária, ez a sorsod, ezt a f.sz vallást mi muszlimok nem tudjuk elfogadni”



Kizárt hogy muszlimok voltak az elkövetőek. Az iszlám prófétaként tartja számon Jézust és minden muszlim tiszteli. Egy muszlim sosem mondana olyat hogy Jézus fattyú. Máriát szintén tisztelik a muszlimok. A Korán egyik fejezete Mária nevét viseli.


Nem akarok mutogatni, de a zsidók tartják fattyúnak Jézust illetve beszélnek tiszteletlenül Máriáról. Továbbá a zsidók érdeke az iszlámellenesség terjesztése.



júl. 21. 14:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:

"Vagy lehet más is, akinek érdeke a muszlim/keresztény ellentét de nekem csak a zsidók jutnak eszembe. Neked?"

Kapásból ott vannak a radikális muszlimok. Neked miért csak a zsidók járnak a fejedben állandóan?

júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 A kérdező kommentje:
Akárki nem. Én sem akárki lehet elven mondtam hogy a zsidók, hanem logikát tettem mellé.
júl. 21. 18:51
 33/104 anonim ***** válasza:
Azt a "logikát" már cáfoltuk többen is. Még azt sem tudtad igazolni semmivel hogy nem muszlimok voltak, a zsidórágalmazásod pedig még annyira se.
júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/104 A kérdező kommentje:
Nem értem mivel cáfoltad. Olyasmit tartalmaz a falfirka amit egy muszlim sosem mondana de egy zsidó pontosan ezt állítja. Akkor miből gondolod hogy mégis muszlim volt az elkövető? Erre mit mondasz?
júl. 21. 19:00
 35/104 anonim ***** válasza:
Zsidó sohasem állítana olyat, hogy engedelmeskedj Allahnak, tehát nem csak a logikád cáfolt egyébként több kommentelő által is, pl a 12-es és 22-es, de egyenesen hazugság is, amit állítasz.
júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 A kérdező kommentje:

Zsidók elismerik hogy Allah ugyanaz az Isten akiben ők is hisznek.

A lényeg pedig egyébként is az hogy a falfirkával azt a látszatot akarták kelteni hogy muszlimok az elkövetőek, de annyira nem ismerik az iszlámot hogy tudják, muszlim nem mond olyat hogy Jézus fattyú, Mária parázna. Ezzel le is buktatták magukat mert ezeket zsidók állítják.

júl. 21. 19:08
 37/104 anonim ***** válasza:
Érdekes, tehát amíg muszlimokat kell mosdatni, addig úgy csinálsz mintha nagyon tartanád magad egy elvhez, de amint a zsidókat kell mocskolni, simán meghazudtolod ugyanazt az elvet?
júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 A kérdező kommentje:

Ha nem érted nem tudok mit mondani már.

Egy muszlim nem állít olyat hogy Jézus fattyú, Mária parázna. Legalább ezt meg tudod érteni? Hozzátettem hogy más is lehet mögötte, de a szöveg és az indíték alapján zsidók lehettek mögötte valószínűleg.

júl. 21. 19:14
 39/104 anonim ***** válasza:
Megérteni meg tudnám, csak már ezt is cáfoltuk. A 12. kommentből vagy a 22-ből pl mit nem tudsz megérteni?
júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:

"Hozzátettem hogy más is lehet mögötte, de a szöveg és az indíték alapján zsidók lehettek mögötte valószínűleg."

A szöveg alapján bárki lehetett. Indíték alapján szintén. Hogy a te fejedben csak a zsidógyűlölet él, az elég nagy baj.

júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!