Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A baloldali rajongók mind...

A baloldali rajongók mind éljenzik a GMOs termékeket vagy esetleg tudják is, hogy mivel játszanak és akad köztük aki ellenzi?

Figyelt kérdés
2023. dec. 19. 20:40
 51/95 anonim ***** válasza:
0%
#50 Ebből csak egy dolog bizonyosodott be: hogy a legtöbb elvtársadhoz hasonlóan te is végtelenül hiszékeny, elfogult és arrogáns vagy, illetve képtelen vagy önállóan gondolkodni.
2023. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
12%

50


De az interjúban pont erről beszél. Mi vele a probléma? Az interjú 2023-as.

2023. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
80%

Hiszékeny? Mit kellene elhinnem? Nem hoztál semmilyen hiteles forrást az állításaid alátámasztására, csak személyeskedsz, mert nyilvánvalóan nincs is ilyen a birtokodban. Azért nincs mert nem létezik. Nem írtak ilyet, vagy ha írtak a tudományos világban kinevették érte Őket.


Képtelen vagyok önállóan gondolkodni? Én vagyok aki megkérdőjelezi a tudományos érveket, csak mert okosabbnak akarja magát gondolni másoknál?

2023. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:
84%
#52: Az az interjú a YouTube-on jelent meg. Majd ha azokat amiket az interjúban elmond, mérésekkel alátámasztva, direkt módon bizonyítva lehozza egy magas impaktú szakfolyóirat, akkor elfogadom ténynek.
2023. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:
0%
#53 Csak azt tekinted hiteles forrásnak, ami azt mondja, amit hallani akarsz. Ami annak ellentmond, arra pedig hiába van bizonyíték, figyelmen kívül hagyod. Ezért vagy hiszékeny és elfogult.
2023. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:
14%

54


Neked eddig az volt a baj, hogy az a szakértő aki publikál. Kiderült, hogy rengeteg publikált. Akkor az volt a baj, hogy de miért nem az idén? A munkássága meg szerinted mehet a kukába, mert egy videóinterjúban beszél erről az idén.

Akkor mutass nekem egy phd fokozatú magyar doktort, aki idén publikált, és a GMO mellett foglal állást.

2023. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 anonim ***** válasza:
71%

#55: Nem, azt tekintem hiteles forrásnak amit a tudományos világ annak tekint. Egy videóinterjú valami összeesküvéselmélethívő konteós hülyével, nem az.


#56: AZ derült ki, hogy Te azt írtad, hogy rengeteget publikált, de semmilyen forrást nem idéztél, amit meg igen, az tizenhat éves és nem jelent meg semmilyen (el)ismert folyóiratban.


Én? Te állítod, hogy gond van a génmódosított élelmiszerekkel, bizonyítsd! :)

2023. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
13%

56


Elolvastam a hölgy képzettségét, munkásságát, engem meggyőzött. Angolul is megjelent számos publikációja. Az, hogy szerinted ez nem elég, kit érdekel?

Te nem vagy doktor az adott területen, ő meg igen, kettőtök közül az ő véleményére hagyatkozok, nem a tiédre, aki csak egy no name válaszoló, bizonytalan iskolai háttérrel.

2023. dec. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim ***** válasza:
8%
#57 A tudományos világ azokból áll, akik szerinted hitelesek. Szerinted azok hitelesek, akik tudományos folyóiratokban publikálnak (kivéve, ha te nem értesz egyet velük - mint kiderült). Tudományos folyóiratnak az számít, amit a tudományos világ annak tekint. Körbe is értünk 🤡
2023. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 anonim ***** válasza:
13%
58-as vagyok, 57-nek ment.
2023. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!