Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A baloldali rajongók mind...

A baloldali rajongók mind éljenzik a GMOs termékeket vagy esetleg tudják is, hogy mivel játszanak és akad köztük aki ellenzi?

Figyelt kérdés
2023. dec. 19. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Baloldali szavazó vagyok és ellenzem
Balodali szavazó vagyok éljenzem mert ezt amit a maintream mond azt én is
Nem vagyok baloldali és ellenzem
18 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
40%
Elég setétnek kell lenni ahhoz, hogy valaki támogassa a génmódosított élelmiszerek elterjedését
2023. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
70%

A génmódosított élelmiszereket már 30-35 éve eszik az egész világon, csak Európa van így befosva tőlük.


Az is génmódosítás, amikor mondjuk az indiánok 500 év alatt kitenyésztették az alig ehető teosinte-fűből a kukoricát, csak ez gyorsabban történik, mert már nem kell véletlenszerű mutációkra várni. A tengeritől is parázol?

2023. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
72%

Az egész evolúció a génmódosításról szól, mindenki génmódosított. Csak már mi is elő tudjuk idézni mesterségen.

Mi a gond?

2023. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
62%
#3 Irónikus módon a jobboldal ilyen hippi-dumákkal szokott előjönni, hogy mi a bajuk a GMO-val. Amikor a GMO ellen kell rinyálni, még a turbóturul is egy Lennon-szemüveges füves hippivé változik.
2023. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem miért okoskodik bele a biológiába olyasvalaki aki végig aludta a természettudományos órákat már általános iskolában. Mitől féltek, hogy majd nagyobb leveleitek nőnek a csúnya GMO élelmiszertől? Fogadok, hogy az atomenergiához is ennyire értetek.
2023. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
76%
#5 Nagy a metszéspont azok között, akik rettegnek a GMO-tól, akik rettegnek az oltástól, és akik chemtrail-ben meg ufókban hisznek.
2023. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
72%
Olyan válaszlehetőség miért nincs, hogy nem vagyok baloldali szavazó, de odafigyeltem biológiaórán és nem rettegek mindentől amihez nem értek?
2023. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
13%
Nem ismerjük a GMO élelmiszerek élettani hatásait, ezért potenciálisan mérgezőnek kell tekintenünk őket, amíg be nem bizonyosodik az ellenkezője.
2023. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
75%
@8 mar eleg regen bebizonyosodott az ellenkezoje.
2023. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
76%
#8: Milyen élettani hatása lenne rád nézve? Tényleg érdekel, hogy mit képzeltek bele ebbe!
2023. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!