Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van az, hogy a vakcinael...

Miért van az, hogy a vakcinaellenes és egyéb konteós emberek, meg az oroszpártiak között nagy a metszet?

Figyelt kérdés
Egy csomó vakcinaellenes, konteós ember oroszpárti is egyben.

2023. jún. 7. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
22%

59: retardált vagy. de gondolom ezt te dicséretnek veszed, mert korábban te is így vélekedtél másokról.

ékes példája vagy az igazi hülyének, hogy te sértegeted a másikat azt nem veszed észre, de amikor a másik lekezelően beszél veled na az csípi a szemed. és 3 oldalon keresztül nem látod, grat!

2023. júl. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
54%
Nem barátom, csak hogy a kollégádat kvázi idézzem: ezért is vagy barom, hogy te sem veszed észre, hogy ketten vagyunk. Én senkit nem neveztem retardáltnak. Én SEMMILYEN sértő megjegyzést nem tettem.
2023. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
0%

62: "Ilyen, amikor elferdítik a tardok a tényeket."

A retard-ot tard-nak szokták rövidíteni.

Ha eddig ezt nem tudtad akkor hülye vagy.

2023. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
70%

"A retard-ot tard-nak szokták rövidíteni.


Ha eddig ezt nem tudtad akkor hülye vagy."


Nem tudom, hogy ennyire lassú a felfogásod, vagy el sem olvasod, amit írok. AZT NEM ÉN ÍRTAM!


Ketten vagyunk. Én vagyok, amelyik folyamatosan azért rimánkodik, hogy valaki leálljon vele értelmesen vitázni, és fejtse ki, hogy mi a p.csa a baj abban, ha egy szervezet tető alá akar hozni egy nemzetközi megállapodást, de nem igazán kap választ, csak fölényes elkerülést, lenéző beszólogatást, hülyézést, meg lepontozást.


Illetve van egy másik hozzászóló, aki konzekvensen tardozik benneteket. Ha ezegyszer figyelmesen visszaolvasol, nem egyszer meg is szólít engem, jelezvén, hogy a hozzátok hasonlóktól ne várjak értelmes választ.


Hajlok arra, hogy neki van igaza...

2023. júl. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy "anonim"-ok vagytok mind. Faxért nem lehet egy felhasználói nevet engedélyezni, hogy megjelenjen?! Én engedélyeztem, de még így sikerült valamelyikteknek keresztbevitatkozni! :D


Valszeg 4-en vagyunk ebben a vitában. Ebből a 4-ből az egyik retardozik, a másik meg érveket követel. Ez a kettő a fősodor médiában hisz. A másik kettő ezen kicsit berágott - mármint a retardos hozzászólásokon. Ezek közül én vagyok az egyik.


Namármost: a retardozós ovisnak nem üzenek semmit, mert nincs értelme.


A másiknak, aki érveket követel meg ennyit:


- Miért épp nekem kéne érveket felhozni? Amennyi sundámbundámság ment az elmúlt években, mostmár inkább annak kéne érveket felhozni, aki a fősodor médiának hisz. Ez holt komolyan mondom. Hogy nem lehet látni, hogy a karhatalom folyamatosan A-t mond, de B-t cselekszik. Mindenhol. Globálisan. Egyik évben még szétbarmoljuk a gazdaságot (ami már amúgy is hadilábon állt), mondván hogy az emberélet a legfontosabb, blabla - ugye ez volt a cövid. Rá két évre meg küldik a fegyvert, amivel meghosszabítanak egy gyilkos konfliktust. Ez csak egy példa volt, de ha akarod, privátban küldök pár linket, olyat ahol értelmes emberek beszélgetnek, vitáznak a témáról. Elemzők, közgazdászok (akik valszeg nem a GYK-n fárasztják magukat és másokat :) ) Ezekben elég masszív érvek vannak, amit a hiradóban jó eséllyel nem fogsz hallani.

2023. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 Ocean7 ***** válasza:
100%
Na, én vagyok a 65-ös. Én is elég barom vagyok :D , sikerült az előbbi üzenetet a régi - anonim - profilommal kiírni. Pedig pont azért hoztam létre ezt az újat, mert rájöttem hogy ehhez hasonló kavarodások alakulhatnak ki, ha mindenki anonim. Mea culpa! :D
2023. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
7%

#65

"Ebből a 4-ből az egyik retardozik, a másik meg érveket követel. Ez a kettő a fősodor médiában hisz"

Ez a matek neked hogy jött ki? :D

Nyilván csakis a mainsream médiában hihet az, aki nem veszi be azt a sok ordas hülyeséget amiket az oltásellenesek összehordanak, ugye? :D

Tudsz még ennél is egyszerűbben gondolkodni? :D


Az oltáselleneseket nyugodtan lehet retardáltnak nevezni, annyira görcsösen ragaszkodnak a téveszméikhez és semmi tudományos ténnyel nem lehet meggyőzni őket.

Pont ilyenek még például a kemtrélisták is.

2023. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 Ocean7 ***** válasza:
100%
Már tudjuk, melyik a retardozós! :)
2023. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 Ocean7 ***** válasza:
100%

Mindenki másnak, akit tényleg érdekel a téma:


https://www.youtube.com/watch?v=ZG4VQgTFsqk


20:30 körül kezd beszélni arról mit eredményezhet a WHO kezdeményezése.


Mindenkivel szívesen vitázok, kivéve a kétpipás debilt. :)

2023. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
42%

Szóval egy beszélgetős videóban valaki elmondja a véleményét, hogy szerinte mi lesz.

Ezt te megpróbálod tényként beállítani és vitázni akarsz róla?

Senki nem tudja mi lesz, persze vannak tervek mert egyre szarabb a helyzet.


De ez amúgy sem kapcsolódik az oltásellenességhez közvetetten sem.

Hiszen az múlt és jelen, nem pedig jövő.

Maradjunk csak annál a sok sületlenségnél, amit eddig ezek a tardok összehordtak...

2023. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!