Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van az, hogy a vakcinael...

Miért van az, hogy a vakcinaellenes és egyéb konteós emberek, meg az oroszpártiak között nagy a metszet?

Figyelt kérdés
Egy csomó vakcinaellenes, konteós ember oroszpárti is egyben.

2023. jún. 7. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
15%

Hallod, én ekkora seggfejt, mint te, még ezen az oldalon sem sokat láttam. Rendben, nem néztem a nevet, a túlvilágon róják fel nekem.


A who kezdeményezésével továbbra sem értem, mi bajod, de mivel úgyis csak a sértegetésre futja, inkább köszönjünk el egymástól. Kár volt megint hülyékkel leállnom, és értelmes párbeszédet remélnem.

2023. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 Ocean7 ***** válasza:
100%
41 - Már megbocsáss, de nálam olyan a mosdó amilyen a törölköző. Ne úgy akarj normális párbeszédet kezdeményezni, hogy az első pár beszólásoddal már "megalapozod" a puskaporos hangulatot!
2023. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
55%

#42

Nyilván ez dönti el, hogy a who csúnyarosszgonosz mert nem tudod értelmezni a célokat...

2023. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
100%

#40: "A sok hülye ugye a kormány által "fegyverként" használható bankszámlabefagyasztásról" tulajdonképp az volt. Azt amit a 36. leírt még mindig nem válaszoltál, csak fennakadtál a számla befagyasztásról.


A járvány idején is az eü dolgozóknak kötelezték az oltást stb, a háború óta tavaly ősszel és télen, miért nem volt erőltetve a maszk stb? Konteósnak hangzik de ezek a járványügyi intézkedések nem nagyon voltak erőltetve. De majd meg lesz magyarázva hogy enyhült stb...


Kínában ez elég komolyan megy már, amiket hallani, na meg ha igaz is. De nyilván bunkó parasztként lenézni meg retardnak nevezni a másikat egyszerűbb.

2023. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
39%

#44

Hát lehet, hogy neked ez újdonság, de az eü dolgozóknak a kovid előtt is voltak kötelező védőoltásaik.

Pont úgy, mint a szemeteseknek, a mezőőröknek vagy a repülőtéri WC tartályokat ürítőknek.

Felesleges hiszti.

Vihar a biliben.

2023. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
39%

"Ne úgy akarj normális párbeszédet kezdeményezni, hogy az első pár beszólásoddal már "megalapozod" a puskaporos hangulatot"


Beidéznéd, mivel alapoztam én puskaporos hangulatot?

2023. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 Ocean7 ***** válasza:
100%
46- Nem fárasztom magam a továbbiakban, totál hülye vagy. Én ezt elengedtem. Tégy te is így!
2023. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
27%

№47

Igen, eljött a szokásos menekülőduma, amikor valakinek nincsenek érvei vagy nem tudja alátámasztani semmivel azt, amit kijelentett.

2023. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
100%

45: tééééééééééééééééényleg? hű hallod ha nem mondod..............


a gáz az hogy nem érted, de te okoskodsz és tartod hülyének a másikat.

nem gondolod hogy több emberrel is összeugatsz akkor veled lehet a baj?

tipikus mindenki hülye csak te vagy helikopter eset xD

2023. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
55%

#46

Tudod, ha egy tard leír egy ordas hülyeséget és erre valaki válaszol, azt ő már kötekedésnek meg puskaporos hangulatnak nevezi mert vérig van sértve, ha valaki meg meri kérdőjelezni azt, amit ő kijelentett... :D

2023. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!