Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van az, hogy a vakcinael...

Miért van az, hogy a vakcinaellenes és egyéb konteós emberek, meg az oroszpártiak között nagy a metszet?

Figyelt kérdés
Egy csomó vakcinaellenes, konteós ember oroszpárti is egyben.

2023. jún. 7. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 Ocean7 ***** válasza:
28%
50- Hogy mi az ordas hülyeség azt nem egy ilyen debil fogja eldönteni szerintem, de hajtsad csak mint a pereces... Mondjad csak. Engedd ki a gőzt! ;)
2023. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
39%
Én csak röhögök a hozzád hasonló, érv nélküli majmokon, akik minden nap nyilvánosan csinálnak hülyét magukból... :D
2023. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
39%

#51

"Hogy mi az ordas hülyeség azt nem egy ilyen debil fogja eldönteni szerintem"


Viszont azt, hogy mi igaz, te akarod eldönteni ugye?

Hát nem fura? :D

2023. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 Ocean7 ***** válasza:
71%
53 Te egyébként nem kisiskolás vagy? Mert ez már az a szint. Menj inkább kérd meg anyut, vegyen neked egy fagyit! ;)
2023. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem maradsz a lényegnél?

Miért van az, hogy minden idióta azonnal elkezd terelni/mellébeszélni, amikor rávilágít valaki az ellentmondásaikra?

Ja, mert idióták... :D

2023. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
100%
55: mint te? :D valami nagyon zaklatott lelkű lény vagy hogy idiótázol meg retardozol, talán vernek otthon és itt éled ki magad? az ilyen moslék alakoknak el kellene húzni innen ha nem tudnak normálisan beszélni a másikkal.
2023. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
0%

Milyen "mint te"?

Hát nem te vagy az, aki egy kérdésre válaszadás helyett mindig tétel/mellébeszél?

Normálisan csak azzal beszélek, aki normális.

Aki egy számára kényes kérdésre nem mer válaszolni mert azzal magát hozná kényelmetlen helyzetbe, azt nem tisztelem.


A retardáltak legfőbb ismérve a témáról való terelés és mellébeszélés, amikor sarokba vannak szorítva.


Ezek képtelenek elismerni, hogy nagyon benéztek valamit.

Pont olyanok, mint a UCC-sek.

Olyan dolgokat vizionálnak, amik nincsenek és azokat a tényeket ignorálják, amik cáfolják az agymenésüket.


Így csak nemnormális ember viselkedik...

2023. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
100%

"Így csak nemnormális ember viselkedik..."

még jó hogy te beszélsz normális viselkedésről, holott ugyanebben a kommentben "retardnak" nevezel másokat. ja nálad ez normális?


amúgy is arról volt szó hogy "kormány amit ráerőltet az emberre, és ha nem megy bele ellehetetleníti a munkavégzését", de te állandóan a bankszámla fagyasztás példán voltál leragadva és te beszélsz mellébeszélésről?

2023. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
69%
Még mindig baromira érdekel, hogy mivel szítottam én a feszültséget. Mármint visszaolvastam minden hozzászólásomat, és konkrétan semmiféle offenzív lépést nem tettem egészen addig, míg be nem telt a cipőm a lekezelő, arrogáns, seggfej dumától.
2023. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
55%
Üljetek le, egyes.
2023. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!