Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van az, hogy a vakcinael...

Miért van az, hogy a vakcinaellenes és egyéb konteós emberek, meg az oroszpártiak között nagy a metszet?

Figyelt kérdés
Egy csomó vakcinaellenes, konteós ember oroszpárti is egyben.

2023. jún. 7. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 Ocean7 ***** válasza:
61%
29- szerintem nem hülye vagy, csak lusta. Nem olvastál bele mélységében, nem érdekel, v lusta vagy ez mindegy, de ne várd hogy érveljek, Minden le van írva. Ha elolvastad folytathatjuk a társalgást. Addig is kapja be neked a fogaskerék!😉
2023. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
13%

"ne várd hogy érveljek"


Nem várok olyat, amire nem vagy képes. 😉

2023. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
22%

#30

Na, pont jó példát hoztál fel.

Ilyen, amikor elferdítik a tardok a tényeket.

Nem lettek befagyasztva bankszámlák.

Gyűjtést szerveztek az illegális tiltakozók megsegítésére és ezt a gyűjtőszámlát fagyasztották be.

És nem azért, mert rendszerellenesek voltak hanem mert megbénították a várost és sok százezer embernek okoztak kárt ezzel.

Az órának vége.

2023. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%
#33: Na látod ez a baj veletek, hogy ismeretlenül is alpári módon minősítetek másokat, csak azért, mert más a véleménye valamiről. Miért nem vagytok képesek emberhez méltó módon vitázni?
2023. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
0%

#34

Kutyát nem érdekli kinek mi a véleménye.

A vélemény mióta tény?

No meg mióta nevezik emberhez méltó vitának azt, amikor valaki ordas hülyeséget ír le és ezt tényként próbálja meg tálalni és a másik meg kiröhögi?

Az olyanokat, akik csak mendemondákat mantráznak, csak kiröhógni lehet... :D

2023. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
76%

33:

terelsz. arról van szó hogy valamit dönt a kormány amit ráerőltet az emberre, és ha nem megy bele ellehetetleníti a munkavégzését. erre te csak a számla befagyasztással tudsz jönni.


én azt mondtam "befagyasztatta a kamionos tüntetők bankszámláját"

[link]

nem a személyes számláját, hanem azt amiről támogatták őket, ezen lehet lovagolni, nekem 8.

mért bénították meg a várost? mert nem tetszett nekik a rendszer amit ráerőltettek. az kb rendszer ellenest jelent.

ez meg hogy "Nem lettek befagyasztva bankszámlák. Gyűjtést szerveztek az illegális tiltakozók megsegítésére és ezt a gyűjtőszámlát fagyasztották be."

ha olyan okos vagy igazán fogalmazhatnál úgy hogy nem mondasz ellent két egymást követő mondatodban.

a te fajta tardok meg frusztráltan ne fórumozzanak, ha nem tetszik ami itt megy, kattints a jobb felső sarokban az X-re.

2023. júl. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
19%

"Na látod ez a baj veletek, hogy ismeretlenül is alpári módon minősítetek"


Helló, ember! Én megkérdeztem, hogy mégis miről van szó, mert én egy teljesen ártalmatlan és hasznos kezdeményezést találtam. Érdekelt, hogy egy járványkezelési protokollban milyen kivetnivalót találtál. Erre mit kapok?


"Ezek szerint nem tudod miről szól. Ne várd hogy leírom. "


"Akkor most olvasd el lassan is. Akkor talán megérted amit olvasol. Ha nem, azon nem tudok segíteni."


"nem hülye vagy, csak lusta."


Egyetlen dolgot kértem: írj valami konkrétumot, amit elutasítasz a kezdeményezésben, hogy azon vitatkozhassunk. Küldhettél volna linket is, de nem: te inkább közölted, hogy ez a napnál is világosabb, kizárólag azért nem értem, mert lusta vagyok elolvasni.


Aztán meg jössz azzal, hogy velünk nem lehet vitatkozni? Hát végig ahhoz kértem a segítséged, hogy vitassuk meg, és te térsz ki fölényeskedve! Az eszem megáll...

2023. júl. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 Ocean7 ***** válasza:
100%

37- Na ezért (is) vagy te barom...


"Na látod ez a baj veletek, hogy ismeretlenül is alpári módon minősítetek"


- Ezt nem én írtam. A többit amit idéztél azt viszont igen. Magyarul, te két emberrel vitatkozol egyszerre, holott én nem vagyok anonim, ott van a nevem! :)

2023. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 Ocean7 ***** válasza:
100%

37- Nnnna. Hogy boldog légy. Egyelőre nem találtam magyar verziót, de nincs karácsony, csinálj te is valamit!


[link]

2023. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
55%

#36

Akkor magyarázd el nekem, hogy hogyan tudta megakadályozni a munkavégzést a hatóság, ha nem a kamionosok bankszámláit, hanem az adományok gyűjtőszámláját fagyasztották be.

Ez nagyon is lényeges, mert két teljesen külön dolog.

A sok hülye ugye a kormány által "fegyverként" használható bankszámlabefagyasztásról vizionál, hogy így majd irányítani lehet az embereket, miközben szó sincs ilyesmiről.

Továbbá semmiféle rendszert nem erőltettek mindössze arról volt szó, hogy a polgárok egészségét akarták védeni és páran ezt már valami csúnyarosszgonosz dolognak tartották.

És mint ugye utólag kiderült, csak a vihart kavarták a biliben.

Annyi értelme volt annak a nagy tiltakozásnak, mint tollnak a békán.

És nem mondtam magamnak ellent.


Te hoztad fel ezt a kamionos dolgot én csak rávilágítottam, hogy te is csak az elferdített dolgokat hozod fel példának, de felsültél.

2023. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!