Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van az, hogy a vakcinael...

Miért van az, hogy a vakcinaellenes és egyéb konteós emberek, meg az oroszpártiak között nagy a metszet?

Figyelt kérdés
Egy csomó vakcinaellenes, konteós ember oroszpárti is egyben.

2023. jún. 7. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 Ocean7 ***** válasza:
74%
Ezek szerint nem tudod miről szól. Ne várd hogy leírom. Neked ugyanannyi megtalálni a neten mint nekem.
2023. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
29%
Azért várnám, mert gyorsan utánaolvastam, és kb amit látok annyi, hogy a WHO évek óta dolgozik valamilyen összehangolt járványkezelési terven, ami igencsak ráférne a világra. A kérdés, hogy ezzel mi a baj?
2023. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
74%

"A kérdés, hogy ezzel mi a baj?"


Ez olyan, mintha az amcsi nagybácsid beleugatna a te magánéletedbe és feltételeket szabna neked, meg megmondaná, hogy te mikor mit és hogyan csinálj és ha nem teszed, akkor szankcionálna. Mi ezzel a baj?! :D


A WHO-nak semmi köze hazánkhoz és ne dirigálja, hogy itthon mit s hogyan kezeljenek. A pandémiára is voltak hazánkban alternatív megoldások, de az mégsem kellett, csak a kva drága lélegeztetőgépek meg a fals protokoll..!

2023. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
27%

"Ez olyan, mintha az amcsi nagybácsid beleugatna a te magánéletedbe és feltételeket szabna neked, meg megmondaná, hogy te mikor mit és hogyan csinálj és ha nem teszed, akkor szankcionálna."


Már hogy a bánatba lenne olyan?! Semmiben sem hasonlít a két példa - viccen kívül mondom.


A WHO példája inkább olyan, mint amikor egy lépcsőházi bringalopásos eset után a lépcsőházi közös képviselő megpróbálna tető alá hozni egy lakóközösségi protokollt (biciklik tárolása, kapuk zárása, kinek lehet kulcsot adni, másolni, stb), amivel talán elkerülhető ugyanez.


De gondolom, most én vagyok az agymosott, naiv birka, és majd meglátom, amikor itt orwelli diktatúra lesz. Jól gondolom?

2023. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
30%

#24

Hiába magyarázod az ilyeneknek.

Mivel nem tudnak semmit, ezért ilyesmi mögé mindig valami ármánykodást meg rossz dolgot képzelnek be.

2023. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
62%
25: nem csak legyinteni kellene az ilyenre, hanem valamivel alátámasztani az állításod, mert valamire rámondani hogy kamu, ezt a legkönnyebb.
2023. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 Alex Fly ***** válasza:
13%
@26: senki nem mondta hogy kamu, hiszen bárki elolvashatja, miről szól: egy globális problámára globális választ kell adni, különben semmi értelme az egésznek. De ugye a tardoknak soha nem felel meg az, ami az ő nyakatekert gondolkodásmódjuktól eltérően túl egyszerű, inkább elkezdik túlkombinálni egészen addig, amíg "rájönnek", hogy pontosan az ellenkezőjéről van szó. És nem csak a WHO esetében: külön tanulmányt lehetne írni arról, hogyan lett a konteós tardok értelmezésében az élhető várostervezési koncepcióból a koncentrációs táborok receptje...
2023. júl. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 Ocean7 ***** válasza:
28%

"Azért várnám, mert gyorsan utánaolvastam, és kb amit látok annyi, hogy a WHO évek óta dolgozik valamilyen összehangolt járványkezelési terven, ami igencsak ráférne a világra."


Akkor most olvasd el lassan is. Akkor talán megérted amit olvasol. Ha nem, azon nem tudok segíteni.

2023. júl. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
22%
Igazából bekaphatod. Teljesen korrektül tettem fel egy kérdést, de semmi másra nem futotta, csak fölényeskedésre, meg kioktatásra. Mindig a szokásos nóta: ha nem tudtok érvelni, akkor jön az, hogy ha én ennyiből nem fogom fel, akkor hülye vagyok. :D
2023. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
80%

27: ha előad valamit hogy ez a terv, azt szépen alá lehet támasztani érvekkel hogy a cél érdekében ez-az kell. nincs olyan megoldás a világon ahol vagyunk 8 milliárdan ami jó lesz mindenkinek, és itt nem párszáz emberről lesz szó akiknek majd le kell tolni a torkán hogy ez van ezt kell szeretni, hanem milliók tízmilliók lehetnek. ezek azok az emberek akik olyan tervet sejtenek hogy az nem lesz soknak jó.


ez olyan mint amikor trudeau befagyasztatta a kamionos tüntetők bankszámláját, el lehet adni hogy ez kell, mert a rendszer ellen vannak, meg talán terroristáknak is nevezte őket, és fair volt velük szembe?

ha majd egy téged is érintő "globális megoldást" hoznak és betiltják a számlád letiltanak kínai módra, majd belenyugszol hogy ez szükséges a világnak és benyeled?

2023. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!