Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraelt mi értelme volt...

Izraelt mi értelme volt megalapítani az arabok között?

Figyelt kérdés
Miért nem Európában alapították meg?

2022. aug. 5. 11:23
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/125 anonim ***** válasza:
5%

Valahogy egy magyart sem ismerek akit Abdullah-nak hívnak, de oké... :D


"Hiába az esti mesétek, a világ nagyobbik józanabbik része tudja, milyenek vagytok ti."


Igen Nyugat Európa is tudja milyenek az arabok, elég csak megnézni a sok terror támadást és hogy mennyien rühellnek titeket mindenhol ahová csak az iszlám beteszi a lábát.

2022. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/125 anonim ***** válasza:
70%

A még 8 osztályos se vagyok.


Görl, remélem ugye megvan, hogy az arabok meg ti rokonok vagytok?

Bár gondolom megvan, hiszen annyira művelt vagy velem ellentétben, hogy tudod, hogy párizs jelentőségű városok voltak légvonalban :D


Te amúgy tényleg csaj vagy? Vagy ez csak nickname?

2022. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/125 anonim ***** válasza:
24%

Az izraeli vagyok.

Na, elég legyen ebből a gyalázkodásból.


1. Sehol, semmiféle zsidó iratban nincs olyasmi, hogy a nem zsidók, a gójok alacsonyabb vagy magasabb rendűek lennének, mint a zsidók. A zsidó kiválasztottság az egy feladattal való megbizást jelent, a Tóra szolgálatát. Ha valaki ezt felsőbbrendűségnek értékeli, az az ő saját hülyesége.


2. Hazudni senkinek sem szabad, se nem-zsidónak (gójnak) se zsidónak. A gój szó egyébként héberül embert jelent, olyan embert, aki nem zsidó. Nincs benne semmi pejorativ.


3.Abdullah, már mondtam, hogy az 1960-as évek előtt egyetlen ember sem nevezte magát palesztinnak, sem nem volt olyan ember, akit mások palesztinnak neveztek volna. Ez VALÓBAN a KGB kitalációja annak érdekében, hogy valami ürügye legyen beavatkoznia a Közel-Keleten. Ha szerinted léteztek 1950 előtt palesztinok, akkor légy szives mutass BÁRMIFÉLE, 200-1950 között keletkezett szöveget, amelyben valakit palesztin nemzetiségűnek neveznek, vagy valaki palesztinnak nevezi önmagát.


4. Az általad palesztinnak tekintett palesztinai arabok ma is a saját házaikban élnek, vagy visszamentek az egy-két generációval előbbi felmenőik hazájába, ahonnan a zsidók hazatérte miatt a magasabb életszinvonalat biztositó izraeli földre érkeztek. Sajnos minden háború kitermeli a menekülteket, mint ahogy pár évvel ezelőtt ia sziriai, vagy ahogy most az ukrán háború miatt látjuk.


5. Gázában lényegesen kisebb a népsűrűség mint pld Közép-Izraelben.

2022. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/125 anonim ***** válasza:
68%

5 Abdullah, "Én senkit sem gyilkoltam meg, mert én magyar vagyok." És ugye magyarok soha senkit nem gyilkoltak meg.

"ártatlan emberek ingatlanjait bulldózerrel dózeroltátok el."

Ez nemm igaz. Akiknek az ingatlanjait eldózerolták , azok bûnösök voltak.

+++

59, "Most azt játszod el, hogy zsidó létedre nem ismered a Talmudot?"

A Talmud közel 6000 nagyméretû oldal. Néhányat ismerek közülük, de természetesen nem mindet. Mindenesetre az általam olvasott oldalak egyikén sincs se, hogy a zsidók felsõbbrendûek, se hogy a gójoknak hazudni kell.

Mi több, a Talmudban még nem taalkoztam azzal a szóval, hogy "goj" (= nép, nemzet, Mózes esõ és ásodik könyeben közel hússzor fordul elõ Izraelre.

Továbbra is kérlek add meg az oldalnak a linkjét, ahol olyasmit ír, ha nem teszed, tudni fogom, hjogy

HAZUDTÁL.

Ps: a Talmud soha nem volt törvény. A törvény a Tóra, vagyis Mozes ot konyve.

Ennyit az ismereteidrõl.

2022. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/125 anonim ***** válasza:
0%

Jewish Girl már burkoltan el is ismerte hogy az izraeliek, ledózerolták ártatlan palesztin emberek ingatlanjait és azt is elismerték hogy meggyilkolták őket.


NEM TAGADTÁK. Hanem vádaskodással válaszoltak.


#63:


A honfitársaid belekeveredtek a saját hazugságaikba !


Nem vagyok arab, magyar vagyok, de vannak arab barátaim és ők mást mondanak mint ti itt.

Én nekik hiszek, mert ismerem őket és tudom hogy Ők igaz emberek !

2022. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/125 anonim ***** válasza:
58%

"Görl, remélem ugye megvan, hogy az arabok meg ti rokonok vagytok?"


A sémi nyelvcsaládra gondolsz igaz? Hát ilyen értelemben az arabok és a zsidók annyira rokonok mint mondjuk a norvégok és az irániak akik mindketten az indo-európai családban vannak.

2022. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/125 anonim ***** válasza:
58%

"Jewish Girl már burkoltan el is ismerte hogy az izraeliek, ledózerolták ártatlan palesztin emberek ingatlanjait és azt is elismerték hogy meggyilkolták őket."


Sehol semmi ilyet nem írtam, de lökjed tovább a hülyeséget.

2022. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/125 anonim ***** válasza:
73%

5/65 Abdullah, "´Jewish Girl már burkoltan el is ismerte hogy ..."

Én ELOLVASTAM. Tényleg. Semmi olyat nem ismert el, mint amiket Te hazudozol.

Ismátlem: utazz oda (magyarnak nem kell vízum) és gyõzõpdj meg arról, hogy akinek háza. telke volt, az most is az övé.

Amiket ledózeroltak, annak a tulaja nem ártatlan volt, hanem bûnös. Minimum engedély néküli építkezésben.

2022. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/125 anonim ***** válasza:
24%

Érdekes én az ellenkezőjét tanultam történelemből. És azokból a könyvekből amelyeket olvastam.


Továbbá muszlim Testvéreim is másként látják mint ti itt. És én hiszek Nekik, mert ők mindannyian békés, becsületes, szavatartó emberek. Akik becsülettel végzik a munkájukat muszlimként, és példát mutatnak bármelyik embernek szorgalomból és illemtudó viselkedésből.

2022. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/125 anonim ***** válasza:
89%

Ha ez az entitáns csaj, akkor elképzelem, ahogy a túlzsúfolt Frank őrgrófságban, valami kincses, virágzó metropoliszban ül, aztán parancsol a szláv parasztjainak a bajor főurak társaságában, akik természetesen a lakosság min 40%a


Amúgy neg képzed nem, nincs meg. Úgy tudom, hogy a zsidók és az arabok unokatestvérek nem?


Én amúgy ink választanám az arabokat.


Amúgy itt a zsidóknak én amin már egyre durvultabban veszekedtek én igazat adok. Ellentétben velük én az igazságot szeretem.


Az igaz,amit ő nyögött be, hogy nem volt más az a terület a török korban mint sivatagos terület, ahova igen, most városokat húztak fel. A kreativitást, tudást nem vitatom.


Visszacsatolok a legelső kommentemhez, hogy függetlenül attól ki volt ott előbb, egyszerűen undorító, hogy izraeli katonák fegyókkal járőrözgetnek, jeg félemlítik a nevezzük muzulmánokat. A ledózerolások is igazak. A ciszjrdániai telepek (ne benjünk bele a terület státuszába)..


Szóval én csak arra akarok utalni, ha ilyet lát egy gyerek, meg ilyen ledózeolások vannak, akkor ne csodálkozzatok, hogy bekattan egy srác aztán lesz valami.


Igenis úgy viselkedtek sok esetben, ahogy veletek bántak a világháborúba... Ami sehova nem vezet, mert a gyűlölet nem jó, és tudtommal a bosszú nálatok is tilos.


Olvastam egy könyvben ezt a bosszú dolgotokat. Ott a szerző a zsidók felé elfogult volt, negatív értelemben, de levezette hogy -bocs a stílusért- hogy oké, kicsináltátok az igazi nácikat, rendben... de szerintem se kéne már az utolsó lassan 120 éves kiskatonákat felkutatni, mert csak parancsot hajtottak végre. És igen, biztos hogy valamiben ők is hibásak, de nem kéne szerintem meghurcolni már a ikszedik generációt.


Sajnáljuk a dolgokat, meg szégyenletes momentuma a történelemnek, de 80 éve vége.


Abdullnak meg igaza van abban hogy igeenis üldözetek el ártatlanokat.

De az is igaz, hogy fokozatosan vettétek meg izraelt. Azt már nem tudm ki írta.


Most már legyen elég.


Ott van ám Irán.

2022. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!