Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraelt mi értelme volt...

Izraelt mi értelme volt megalapítani az arabok között?

Figyelt kérdés
Miért nem Európában alapították meg?

2022. aug. 5. 11:23
 71/125 anonim ***** válasza:
0%

69 Abdullah, "becsülettel végzik a munkájukat muszlimként, és példát mutatnak bármelyik embernek"

Akárcsak a magyarok. Bizonyára azért írták ki Bécsben a szupermarketben, hogy "magyar! ne lopj!"

2022. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/125 anonim ***** válasza:
77%

#71:


Ezzel csak azt bizonyítod hogy mennyire felsőbbrendűnek gondoljátok magatokat. Legyen szó magyarokról vagy arabokról.


Persze ezt is mindenki tudja rólatok. Köszönöm hogy újfent mindenkit megerősítetek ebben.

2022. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/125 anonim ***** válasza:
19%

"Ezzel csak azt bizonyítod hogy mennyire felsőbbrendűnek gondoljátok magatokat."


Nem felsőbbrendűnek, csak értékesebbnek olyanoknál, akiket tolvajnak titulálnak, joggal.

2022. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/125 anonim ***** válasza:
42%

Az a bécsi "magyar, ne lopj!" az már lejárt lemez, magyarországi cigányok miatt írták ki.


És ja, Abdullah"nak ebben is igaza van. Felsőbbrendű kis gecók vagytok! Hamis kiválasztottsági tudattal. Ezzel kompenzáljátok, hogy kinyírtátok a saját messiásotokat.


A 8 osztályos se vagyok.

2022. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/125 anonim ***** válasza:
0%

72 Abdullah "mennyire felsőbbrendűnek gondoljátok magatokat"

Ezt ugye hitlertõl tanultad. Mert az is ezzel kezdte.

Csak azóta már majdnem mindenki tudja, hogy ez hazugság.

Majdnem mindenki tudja, hogy a választottság semmi ilyesmit nem jelent, hanem csak azt, hogy a zsidóknak kötelezõ (lenne) megtartani a Tóra 613 parancsát, míg másoknak elég (lenne) a Noé fiainak 7 törvénye.

2022. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/125 anonim ***** válasza:
76%

#74:


Ezek mindenkit lenéznek, azt képzelik hogy okosabbak és felsőbbrendűek nálunk. Téged 8 osztályosnak neveznek.


És eddig tagadták hogy így lenne, sztem akkor is hazudnak amikor kérdeznek. Komolyan.

2022. aug. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/125 anonim ***** válasza:
20%

Az izraeli vagyok.

Az Izraellel szimpatizálóknak javaslom, hogy ne válszoljatok. Párbaj-képtelenekkel minek párbajozni.

2022. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/125 anonim ***** válasza:
68%

#75:


Hallod izraeli, meg kéne beszélnetek a honfitársaiddal hogy ki mit hazudjon össze.


A honfitársad tolvajoknak nevezte a magyarokat és az arabokat is. Nem kéne elnézést kérnetek ?

2022. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/125 anonim ***** válasza:
100%

Szóval mi magyarok tolvajok vagyunk, de ti magyarul beszélő izraeliek "értékesebbek" vagytok mint mi ???


És mi vagyunk párbaj képtelenek ?


Aljas hazug banda !

2022. aug. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/125 anonim ***** válasza:
100%

8 osztályos se vagyok.


Ez a szöveg nekem tetszik, ez a párbajképtelen dolog. Már én is használtam ezt az oltást.


De nekem így most ez fenyegetésnek hangzik.


Miért is lettem én is megfenyegetve?

Párbaj alatt meg mit értesz?


És egy kérdés.

Mi van akkor -jelentsen ez nálad bármit- mi történik, ha megtanulok párbajozni, hm?


Én ebbe csak tényleg belefolytam, amit már bánok, mert gondolom az antiszemitajelzőt már megkaptam, holott rohadtul nincs gond, ha valaki zsidó.


Annak a csajos nicknevűnek írtam csak először, és neki akkor sincs igaza az akkori népességi dolgokban.

Meg igazából ezzel a keszthelyi, meg nyitrai dolokkal semmi újat nem mondott vagy mutatott.


Ellenben megkaptam, hogy 8 általánosom van.

Ha annyi is lenne, mi a franc van? 8 általánost se végzett idős embereket ismertem, meg vannak még, akik itt mindenkit (engem is beleértve) tudásban szétaláznak.


Amúgy nekem egy nagy bibim van azokkal, akik burkoltan magyarellenes dumát tolnak.

-Miért magyarul?

2022. aug. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!