Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraelt mi értelme volt...

Izraelt mi értelme volt megalapítani az arabok között?

Figyelt kérdés
Miért nem Európában alapították meg?

2022. aug. 5. 11:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/125 anonim ***** válasza:
6%

39, Abdullah a megszokott arab, antiszemita ostoba mese.

"Az egész olyan mintha mi magyarok visszamennénk Magna Hungariába. Mert az őseink földje, és nekünk jogunk van ahhoz a földhöz."

Olyan lenne, ha szintén lenne egy ENSZ-határozat, mely mindezt elismerve Nektek adta volna azt a területet.

És nektek, magyaroknak mit nyilatkoztatott ki a Teremtõ, az Örökkévaló, a Királyok Királya, a Világ Királya?

És amit kinyilatkoztatott, abból milyen vallásotok lett és hány világvallás lett belõle?

2022. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/125 anonim ***** válasza:
33%

#41:


Hol vannak a palesztin emberek házai és telkei, amelyekben az izraeli megszállás előtt éltek ?


Miért kell Gázában összezsúfolódva élniük ?

2022. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/125 anonim ***** válasza:
22%

"A törvényeitekbe nem mennék bele, bőven elég a Jézusról szóló rész..."


Jézus amúgy zsidó volt, talán nem tudtad, és a Bibliából is ki lehet ragadni ilyen részeket, nézd meg a keresztények hány millió embert mészároltak le a történelem folyamán, akkor a logikád alapján ebből az következik hogy a gyilkolás keresztény szokás?


"A büdös életbe nem írtam hogy nem volt itt egy szláv falu. Különben már bemásoltad voltam."


27# kommet, idézem:


"Nehogy azt add el nekünk, hogy itt komplett szláv, latin városok, falvak lettek volna..."


Szóval ezt írtad, vicces hogy arra sem emlékszel mit írtál...


"Én nem vitatkozom vele, le is írtam miért.Mert állandóan hazudozik."


Én veled ellentétben források tömegével igazoltam állitásaim, miután források terén beégtél, elkullogtál mindenféle kamu indokra hivatkozva. Te vagy aki hazudozol pl amikor ezt irtad a 15 kommentben:


"De ezt te pontosan tudod, azért írtad pár kérdéssel alább, hogy a zsidók felsőbbrendűek"


Továbbra sem sikerült semmit ilyet kimásolni, ahol én ezt mondtam volna, ennek ellenére rágalmazol és kamuzol. Szép öngólt lőttél megint :D

2022. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/125 anonim ***** válasza:
76%

Hol vannak a palesztin emberek házai és telkei, amelyekben az izraeli megszállás előtt éltek ?


Ki rombolta le ezeket ?


Miért kell Gázában összezsúfolódva élniük ?

2022. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/125 anonim ***** válasza:
23%
akkor 8 sincs. Nekem úgy is jó.
2022. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/125 anonim ***** válasza:
100%
Legyen öngól is.
2022. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/125 anonim ***** válasza:
0%

35, "A törvényeitekbe nem mennék bele, bőven elég a Jézusról szóló rész"

36, "#35 A zsidók törvényeiben az is benne van, hogy gojoknak szabad, sőt kell is hazudni.Ha számonkérik a zsidók törvényeit, akkor le kell tagadni."

35, 36, talán lennétek szívesek idézni szó szerint azt a törvényt, természetesen linkkel együtt!

2022. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/125 anonim ***** válasza:
100%

Hol vannak a palesztin emberek házai és telkei, amelyekben az izraeli megszállás előtt éltek ?



Ki rombolta le ezeket ?



Miért kell Gázában összezsúfolódva élniük ?

2022. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/125 anonim ***** válasza:
57%

"Hol vannak a palesztin emberek házai és telkei, amelyekben az izraeli megszállás előtt éltek ?"


És hol vannak a zsidó vagy keresztény emberek házai és telkei amelyekben az arab megszállás előtt éltek? Egyébként a terület kb egy szegény sivatag volt még nem is olyan régen a törökök alatt, most meg fejlett jóléti állam, ezt úgy hívják modernizáció ezért kellettek a modern épületek, infrastruktúra, amit az arabok képtelenek voltak 1000 év alatt kiépíteni. Sőt az ottani arabok jó része nem is házakban élt hanem sátrakban ahogy egy átlagos beduin.


"Miért kell Gázában összezsúfolódva élniük ?"


Senki nem kényszeríti őket hogy éljenek. Minden évben egy csomóan költöznek el onnan máshová, Izraelbe is.

2022. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/125 anonim ***** válasza:
35%

#49:


Nem válaszolsz a kérdésemre, és látszik mennyire lenézed az arabokat.


Hol vannak a palesztin emberek házai és telkei, amelyekben az izraeli megszállás előtt éltek ?

Ki rombolta le ezeket ?


A kérdéseimre válaszolj izraeli !

2022. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!