Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraelt mi értelme volt...

Izraelt mi értelme volt megalapítani az arabok között?

Figyelt kérdés
Miért nem Európában alapították meg?

2022. aug. 5. 11:23
 81/125 anonim ***** válasza:
78%

"Megalapították a második izraelt már. Magyarország a neve"

Így van.

Vicc:

- Ki az osztrák rendőr?

- A rend éber őre.

- Ki az izraeli rendőr?

- A rend héber őre.

- Ki a magyar rendőr?

- A héber rend őre.

2022. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/125 anonim ***** válasza:
64%
7-es, jól írod, tűzfészeknek rakták oda. Kell egy állandósult tűzfészek az usa-nak.
2022. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/125 anonim ***** válasza:
66%

"egyszerűen undorító, hogy izraeli katonák fegyókkal járőrözgetnek, jeg félemlítik a nevezzük muzulmánokat"


Nem ezért járőröznek ott, hanem mert a muszlim lakosság előszeretettel támad civilekre, akiknek aztán tényleg semmi közük a politikához. Ezt a civilek elleni támadásokat Európában is nagyon szépen lehet látni.


"ha ilyet lát egy gyerek, meg ilyen ledózeolások vannak, akkor ne csodálkozzatok, hogy bekattan egy srác aztán lesz valami."


Az illegálisan épített telepeket szokták ledózerolni, ahogy Magyarországon sem csinálhatod azt hogy elkezdesz csak úgy valahol házat építeni mindenféle engedélyek nélkül.

De egyébként ez úgy működik hogy sok helyi arab fiatal nem tanul, szegénységben nő fel és nagyon könnyen be lehet hülyíteni mindenféle vallási marhasággal, teszik ezt olyan szélsőséges arab vezetők akik amúgy dúskálnak a luxusban.


"Igenis úgy viselkedtek sok esetben, ahogy veletek bántak a világháborúba..."


Hogy is? Mondjuk maradjuk a magyar zsidóknál, akik akkoriban már többnyire asszimilálódtak a dualizmusban, pl nézd meg Radnótit, vagy ott van Imrédy Béla fasiszta vezető aki sokáig nem is tudta magáról hogy zsidó származású. Az történt hogy az akkori vezetés fogta ezeket a magyar állampolgárokat akik amúgy magukat többnyire magyarnak tartották és feltették a vonatra vagy belelőtték a Dunába csak mert az anyja, apja, nagyanyja stb zsidó volt. Ezek haltak meg főleg, és csak kisebb részben a vallásosak.

Most ennek milyen előzménye volt hogy ezt kiérdemelték? Össze se lehet hasonlítani az arab helyzettel ahol az arabok már a legelején fegyverrel vadásztak a zsidó telepesekre. Mikor is vadásztak a Holokauszt előtt a zsidók a magyarokra? Jah semmikor... akkor minek hasonlítod össze? Két teljesen más dolog.


"de szerintem se kéne már az utolsó lassan 120 éves kiskatonákat felkutatni, mert csak parancsot hajtottak végre."


Erre nem igazán lehet fogni, ugyanis a frontokon súlyos emberhiány volt és jöttek a ruszkik. Láger őröknek azok mentek akik gyávák voltak a frontharchoz. Akinek tényleg lett volna lelkiismerete simán mondhatta volna hogy én ebbe nem akarok részt venni, inkább osszanak be valahová a Keleti Fronton, hidd el egyből vitték volna. Innentől meg az van hogy mindenki a saját akaratából volt ott és tudatosan vett részt ezekben, ami bűncselekmény ami alól a kor nem mentesít. Ha pl mondjuk valaki sorozatgyilkos és 80 évesen bukik le, akkor ugyanúgy megy bíróság elé, és nem az van hogy bocsesz már 80 vagyok felejtsük el.


"És igen, biztos hogy valamiben ők is hibásak, de nem kéne szerintem meghurcolni már a ikszedik generációt."


Ezzel mondjuk én se értek egyet, hogy olyat hurcoljanak meg aki csak mondjuk fia vagy unokája xy nácinak de köze nem volt az eseményekhez, mert meg se született akkor. Meg én a Holokauszt tagadás büntetésével sem értek egyet, aki ezt tagadja az a saját butaságáról állít ki bizonyítványt, de egy jogállamban jogod van hülyének lenni, hihetsz a gyíkemberekben, laposföldben meg amiben akarsz, max hülyének néz mindenki, de ezért nem kéne valakit börtönbe zárni. Mindegy már így is túl messzire ment ez az egész, fejezzük is be.

2022. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/125 anonim ***** válasza:
5%

79 Abdullah "Szóval mi magyarok tolvajok vagyunk" és persze tömeggyilkosok. Dunába lõttetek embereket, kórházban, idõsek otthonában gyilkoltatok válogatás nélkül, valóban +artatlan embereket.

Vagy ezt is cigányok csinálták? És a sorozatban elkövetett roma-gyilkosságokat is?

+++

80 "8 osztályos se vagyok." - hogy ezt mifrancnak írod mindig! Nyilvánvaló a szövegbõl, mindenki látja, aki nelolvassa. Vagy azért, hogy nem is érdemes elolvasni?

++++

Izraeli, igazad van, de ezt még muszáj volt.

Nára elég ennyi, mindjárt bejön a sabesz. Mindenkinek git sabesz!

2022. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/125 anonim ***** válasza:
17%

Jó, ez a te nézőpomtod görl.


Sok dologban egyet is értek, fejezzük be.


Én utálok minden szemétládát, meg hazugságot. Fiatalabb koromban elég lobbanékony voltam - bár elvileg most is fiatal vagyok...

Éppen a saját példámon is megtanultam, hogy nem lehet örökké. Van sérelmetek. Oké.

De a 11. 12. generációnál már tényleg álljatok le.


De bocs, hogy így mondom, de a magyar zsidókról szóló regédben most te mit mondtál? Olvass vissza. Én ugyanúgy leírtam, hogy ahogy most egy átlag arab nem tehet semmiről, mégis keresztűzbe kerül. Az akkori mózes hitű magyarok, akik valóban magyarok voltak szívben nem tehettek semmiről, az gyalázat volt, a sorsuk. De leírtam.


De most gyalázat az, amit ti műveltek az arabokkal/ palesztinokkal.


Felsőbbrendűség tudatotok meg igenis van.


De mind1, befejeztük.


Párbajképtelen vagyok. Elismerem.

De megtanulok párbajozni.


Meg azért búcsúzás képpen, én azért megnézném az iráni forradalmi gárdát, ahogy lezúz titeket.

2022. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/125 anonim ***** válasza:
36%
#61 A muzulmánok legalább őszinték, ők nem titkolják, hogy világkalifátusban gondolkoznak.A zsidók semmivel nem különbek náluk, csak többet hazudoznak és sunyibbak.Az iszlám az a kamatot is tiltja, amiből ugye a zsidók élősködnek az egész világon.Ti sem vagytok jobbak.
2022. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/125 anonim ***** válasza:
17%
#74 Érdekes, pedig a cigányok is rokon népei zsidóknak.Pont ők nem tudják, hogy a rokonaik miatt írták ezt ki?
2022. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/125 anonim ***** válasza:
100%

Na!


Én meg a magyar testvéreimhet "szólítom fel".

Ne írjunk többet ide.


Ez a kérdés valószínűleg provokáció. Nem feltétlenül mondom azt, hogy zsidó származású írta, vagy valami hivatásos gyakoris provokatőr, de nekem gyanús az, hogy sehol a kérdező, meg van leírása szerint "izraeli" meg a többi.


Legyen elég.

Túl messzire ment mindkét oldal, meg eltértünk a témától.


Gyalázkodni meg nem ér.

Én sajnálom Radnótit, Szerb Antalt.


Nekik nagyon nem tetszene ez.

2022. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/125 anonim ***** válasza:
Aztán ha a gyakorlati részt nézzük, hogy 22t írunk és alapvetően a vallás szorul vissza, az összes.. pár száz év aztán csak történelem lesz a elgtöbb.
2022. aug. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/125 anonim ***** válasza:
62%

Jewish_Girl


Ne haragudj, de logikátlan amit mondasz, nevezetesen, hogy "a Kárpát medence nem ősi magyar föld, mert honfoglalás előtt éltek itt emberek".


Szeretném tőled megkérdezni, hogy Józsué előtt kik éltek Izrael területén? És Jeruzsálemet kik alapították?

2022. aug. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!