Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraelt mi értelme volt...

Izraelt mi értelme volt megalapítani az arabok között?

Figyelt kérdés
Miért nem Európában alapították meg?

2022. aug. 5. 11:23
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/125 anonim ***** válasza:
30%

#99:


Az a probléma hogy feltételezed hogy a kegyetlenkedések amit a tálibok elkövetnek az igazolható a Shariával. De ez nem így van. A Sharia jogrendszer amit egyetemeket végzett vallástudósokon keresztül kellene működtetni.

De mint mondtam, ilyen jogrendszer tisztán egyetlen muszlim többségű államban sincs tudomásom szerint. Hogy vezetné be egy muszlim kisebbség akkor bárhol másutt ? Teljesen nonszensz.


Még annyit hogy az Iszlámban Magasztos Allah minden embert egyenlőnek teremtett. Nincsenek kiválasztott népek, az arabok sem azok.


És annyi menekült sem lenne ha Izrael is megférne már a bőrében végre. De nem fog úgysem, majd meglátjátok.

2022. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/125 anonim ***** válasza:
39%

#101:


"Az a probléma hogy feltételezed"


Az a probléma, hogy nem a kérdésre válaszolsz. Én nem feltételztem semmit, csak megkérdeztem hogy ha a jelenlegi ismereteid és tudásod birtokában lennél akkor 23 éves nőként melyik helyet választanád, hogy leéld a hátralévő életedet: Afganisztánt vagy Izraelt? Írhattam volna másik putris/burkás iszlám államot is, nem ez a lényeg.


A kérdésem csak annyi, hogy te melyik életed választanád kedves Abdullah?

2022. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/125 anonim ***** válasza:
74%

"Írhattam volna másik putris/burkás iszlám államot is, nem ez a lényeg."


Izrael másoktól elvett javakból építkezett. Kizsákmányolják őket.


Én magyar vagyok és sem Afganisztánba sem pedig Izraelbe nem költöznék.

Turistaként pedig mindkét helyre.

2022. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/125 anonim ***** válasza:
61%

Én is magyar vagyok, de válaszolnál végre a kérdésre. Hol élnéd le egy 23 éves nőként az életed hátralévő részét? Az európaias, magasan fejlett, jó eüvel és gazdasággal megáldott Izraelben vagy valamelyik sokadrangú arab országban?


Nem azt kérdeztem, hogy te hova költöznél, hanem azt hogy ha a jelenlegi tudásod és ismereteid birtokában lévő 23 éves nő lennél aki választhat. Kérdezhettem volna úgy is, hogy ha lenne lehetőséged rá akkor a jelenlegi ismereteid birtokában hova születnél kislányként: Afganisztánba vagy Izraelbe?


Miért nem válaszolsz? :D


( nyugi, tudom ám. Ha magyar vagy akkor te sem élnél egy harmadik világbeli kecskebaxólandban, de Izraelt mégsem írhatod válaszként mert akkor gyakorlatilag felköptél és aláálltál. Ha nem így lenne akkor elsőre rábasztad volna a szilárd választ erre az egyszerű kérdésre... :D )

2022. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/125 anonim ***** válasza:

Ez kész óvoda itt komolyan mondom.


Legyen Afganisztán. Ha abból indulok ki hogy ott nyomor van de nem a muszlimok gyilkosainak kell dolgoznom mint Izraelben. Akkor legyen Afganisztán.


De életszerűbb lett volna Egyiptomot vagy Jordániát felhozni és akkor is ezeket választottam volna. Most ez meglepő ?

2022. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/125 anonim ***** válasza:
49%

Miért akarnék Izraelben élni amikor egy 5 éves muszlim gyermeket éppen tegnap öltek meg ?


És ott soha senkit ezért felelősségre vonni nem fognak. :(

2022. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/125 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem akarsz válaszolni a kérdésre nem kell, de ne csinálj magadból hülyét a folyamatos tereléssel. Ha nem akarsz válaszolni, akkor írd le hogy nem akarsz válaszolni a kérdésre és nem kérdezek többször :D
2022. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/125 anonim ***** válasza:
100%

Már válaszoltam, hogy Afganisztán.


A zsidók aprópénzért meg akarják venni az embereket.

Sohase hagyjátok nekik !

2022. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/125 anonim ***** válasza:
61%

Jajj a 105-öt nem láttam,bazz.


Köszi. Akkor te inkább élnél npként elnyomásban és nyomorban mint egy fejlett európaias országban szabadon. Értem, most már minden világos.


Köszi, hogy válaszoltál, a #107-et vedd tárgytalannak, tényleg nem vettem észre a #105-öt.

2022. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/125 anonim ***** válasza:

#109:


Mindenkit nem fognak megvenni a zsidók pénzzel.

2022. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!